3. ročník
> Triedy a žiaci > 3. ročník

Trieda Odbor Triedny učiteľ
III.A technické lýceum Ing. Lenka Huňorová
III.B mechatronika Mgr. Jela Jesenská
III.C logistika PaedDr. Vladimír Malinovský
III.D elektrotechnika Ing. Marián Najšel

Zoznamy žiakov po triedach:

 

III.A technické lýceum

 

1. Lukáš Bahurinský

2. Patrik Bandík

3. Lukáš Cagarda

4. Tomáš Condík

5. Samuel Figura

6. Pavel Froľo

7. Ján Matúš Haľama

8. Marek Janoštín

9. Adrián Janota

10. Patrik Jarkovský

11. Róbert Junas

12. Dávid Kubačka

13. Matej Ličko

14. Lukáš Mjartan

15. Alex Nagy

16. Adam Paulíny

17. Andrej Slávik

18. Matúš Stašák

19. Henrich Stritz

20. Martin Jakub Šimko

21. Tomáš Themár

23. Erik Ullmann

23. Michal Veselý

24. Marek Višňovec

25. Adam Zjavka

26. Martin Židuliak

27. Marián Dominik Ondrejkovič

 

III.B mechatronika

 

1. Marek Bobuľa

2. Róbert Cicko

3. Dušan Čierny

4. Christian Čoreja

5. Martin Fančovič

6. Matej Horák

7. Michal Jakubčík

8. Vladimír Pavol Košťan

9 Adam Kuzma

10. Tomáš Maják

11. Róbert Minárik

12. Daniel Olexa

13. Jozef Ovčáry

14. Martin Páleš

15. Jozef Perniš

16. Ján Martin Pikla

17. Radoslav Pšenka

18. Martin Rišian

19. Daniel Sajdák

20. Kevin Sajdák

21. Šimon Šálka

22. Kiran Vaněk

23. Mário Vons

24. Marián Vrábel

25. Dominik Výboch
 

 

III.C logistika

 

1. Denis Bach

2. Jakub Bajcár

3. Martin Beňo

4. Tatiana Blizniaková

5. Barbora Čordášová

6. Tomáš Daruľa

7. Andrej Farbák

8. Andrej Gregor

9. Jakub Gronka

10. Nikoleta Hodžová

11. Zdenka Horkavá

12. Tomáš Kubový

13. Lukáš Lorinc

14. Victoria Maršalová

15. Jakub Mažgút

16. Lucia Mińarčicová

17. Dominik Sabó

18. Ján Sahul

19. Tatiana Stupianská

20. Martin Svetlovský

21. Lívia Šípošová

22. Viktória Varsíková

23. Viliam Virec

24. Branislav Volko

 

 

 

III.D elektrotechnika

 

1. Peter Bulka

2. Kristián Eliáš

3. Dávid Felcan

4. Marek Gulčík

5. Adrián Ho

6. Patrik Horváth

7. Dominik Hrončo

8. Andrej Hvizdák

9. Michal Jakubčík

10. Radoslav Kmeť

11. Jakub Kotrady

12. Lukáš Kováč

13. Marek Kraľovanský

14. Peter Kresťan

15. Róbert Labant

16. Jozef Makovník

17. Jozef Mikula

18. Matej Mokrý

19. Michal Noga

20. Matej Sigút

21. Patrik Slivka

22. Miroslav Sobkuliak

23. Adam Šovčík

24. Jakub Šovčík

25. Filip Trulík

 

 

 


 
 
Žiacka knižka  


AKTUALITY  

16.11.2017
Pri príležitosti Dňa študentov dnes ocenila riaditeľka školy 9 žiakov, ktorých nominovali triedni učitelia za vynikajúce študijné výsledky.

16.11.2017
Dnes sa v kinosále školy uskutočnil výchovný koncert na tému kyberšikanovanie: Čo o mne vieš. Spieval a prednášal nám úspešný finalista speváckej súťaže Marcel Dragúň z Nitry, príbehmi z praxe doložil Branislav Koncový, zamestnanec ZVJS.

16.11.2017
V pondelok 20.11. sa v telocvični školy uskutoční volejbalový turnaj tried. Víťaz turnaja si v popoludňajších hodinách zmeria sily aj s učiteľským volejbalovým tímom.


ZASTUPOVANIE  

Pozrite si aktuálne zastupovania.
Stravovací systém  


MENINY  

Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Elvíra
Zajtra >> Cecília

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
METEO  
Klientská zóna  

Meno:
Heslo: