1. robot nesmie ublizit ludskej bytosti alebo necinnostou sposobit, ze ludskej bytosti bude sposobena skoda. 2. robot musi posluchat ludsku bytost okrem pripadov, ked rozkaz je v rozpore s prvym zakonom. 3. robot musi chranit svoju existenciu, okrem pripadov, ze tato ochrana je v rozpore s prvym a druhym zakonom.
 
tri zakony robotiky, Isaac Asimov


Zriaďovateľ
Žilinský samosprávny kraj
www.regionzilina.sk

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

4. ročník
> Triedy a žiaci > 4. ročník
 Trieda  Odbor  Triedny učiteľ

IV.A

technické lýceum

Mgr. Marcela Rybárová

IV.B

mechatronika

Ing. Oldřich Tesař

IV.BE

elektrotechnika

Ing. Oldřich Tesař

IV.C

logistika

Ing. Andrea Šteinerová


Zoznamy žiakov po triedach:

 

IV.A technické lýceum

 

1. Matúš Brna

2. Natália Anna Duchajová

3. Dominik Dutka

4. Richard Ertl

5. Marcel Figura

6. Richard Gahér

7. Andrej Gajdoš

8. Jakub Gallo

9. Jozef Genšor

10. Jakub Halahija

11. Jozef Hlavatý

12. Tomáš Hrúz

13. Stanislav Jesenský

14 Adam Kafrík

15. Jakub Kahún

16. Jakub Krovina

17 Samuel Minca

18. Ján Noga

19. Vladislav Sieklik

20. Ján Špaňo

21. Martin Štefanides

22. Filip Šugár

23. Ján Vladár

24. Ľubomír Závodský

25. Zuzana Zimanová

26. Oliver Nemec

 

 

IV.B  mechatronika

 

1. Timotej Cabaj

2. Patrik Derik

3. Šimon Drígeľ

4. Damián Durčák

5. Dominik Halamček

6. Adam Handlír

7. Tomáš Kalina

8. Michal Konuš

9. Roman Mičuda

10. Martin Pavlovič

11. Ondrej Piroh

12. León Přibyl

13. Martin Štancel

 

 

 

 

IV.BE  elektrotechnika

 

1. Martin Adamec

2. Marko Búchala

3. Marek Ďurkovič

4. Filip Fašiang

5. Peter Gaššo

6. Tomáš Grof

7. Filip Hauptvogel

8. Adam Holík

9. Samuel Kaličiak

10. Jozef Samuel Kmeť

11. Tomáš Križan

12. Andrej Kurta

13. Adam Lepeta

14. Matej Smiček

15. Martin Vároš

 

 

IV.C  logistika

 

1. Alexander Bažík

2. Lukáš Lvončík

3. Martin Bogáň

4. Marek Bohata

5. Michal Čampiš

6. Zuzana Drdajová

7. Lucia Dvorštiaková

8. Matej Fľak

9. Samuel Gallo

10. Richard Grieger

11. Dominik Hodža

12. Matej Huraj

13. Michal Jedinák

14. Martina Jombíková

15. Matej Kanaš

16. Lukáš Kašuba

17. Richard Kirschner

18. Ivana Koššová

19. Patrik Kubík

20. Tomáš Moncman

21. Judita Mária Múčková

22. Michal Pánči

23. Patrik Rendek

24. Nina Rohoňová

25. Kevin Ruman

26. Radovan Staňo

27. Filip Sunka

28. Andrej Šľuch

29. Valéria Šmičeková

30. Adam Veszelits

31. Erik Vrábel

32. Veronika Medveďová

 

 

 

 

 

 


 
 
Žiacka knižka  


AKTUALITY  

16.11.2017
Pri príležitosti Dňa študentov dnes ocenila riaditeľka školy 9 žiakov, ktorých nominovali triedni učitelia za vynikajúce študijné výsledky.

16.11.2017
Dnes sa v kinosále školy uskutočnil výchovný koncert na tému kyberšikanovanie: Čo o mne vieš. Spieval a prednášal nám úspešný finalista speváckej súťaže Marcel Dragúň z Nitry, príbehmi z praxe doložil Branislav Koncový, zamestnanec ZVJS.

16.11.2017
V pondelok 20.11. sa v telocvični školy uskutoční volejbalový turnaj tried. Víťaz turnaja si v popoludňajších hodinách zmeria sily aj s učiteľským volejbalovým tímom.


ZASTUPOVANIE  

Pozrite si aktuálne zastupovania.
Stravovací systém  


MENINY  

Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Elvíra
Zajtra >> Cecília

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
METEO  
Klientská zóna  

Meno:
Heslo: