Absolventi 1981

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1980 – 1981


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Johana Chladnúchová

 

1AlenaAdamčíková
2JánBallo
3MariánBaňas
4ZuzanaBarossová
5VladimírBella
6JánBocko
7MilanBohdan
8PavolBoháč
9ĽubomírHaluška
10MartinHanák
11MariánHanuliak
12AlexandraHasičeková
13HelenaJankovičová
14JánKnapek
15IgorKováč
16AnnaMajtáňová
17MilanMarko
18JánMichalec
19PeterMiškovic
20MartinMužila
21MilošNeboška
22DušanNovysedlák
23IvetaPalenčárová
24JánSandanus
25PeterSvoboda
26ĽubomírŠály
27JánŠkovránek
28IvanŠtubňa
29LiborValent
30DanicaVaňková
31ZuzanaVšelková
32PavolWilliger

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. František Potenga

 

 

1HelenaAndová
2IgorBačiak
3BlaženaBalková
4PeterBaričiak
5JánČapek
6JanaČechová
7JozefČerbák
8VladimírĎurčan
9ĽubomírFusko
10JánHojo
11PeterHumaj
12TatianaKnošková
13MichalKurucár
14ŠtefanLahita
15JarmilaLitvajová
16MartaLukášová
17PavolMatejčík
18IvanMíček
19MiroslavMužila
20JozefPavlák
21VladimírPačaj
22SlavomilPaulík
23AndrejPažítka
24JozefPekár
25LýdiaSuroviaková
26JánStriška
27JaroslavŠpaňo
28JanaŠtrbová
29AntonVígľaš
30IvetaWeissová
31AntonŽuffa

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Eva Karkošiaková

 

1TatianaBálintová
2BranislavaBernátová
3HelenaBrnová
4RenátaGavendová
5PeterGordan
6PeterHorecký
7PeterHruška
8MilotaHulejová
9IvetaChlpáňová
10IgorIvan
11JánJokl
12PeterKianička
13JánKloc
14PeterKrálik
15JozefKret
16VlastaKudrnová
17PeterKusý
18FrantišekMlynarčík
19PeterPetruš
20MilanPop
21JanaReťkovská
22OtoRevalo
23PavelRýdzi
24MiloslavSlezák
25IvanaŠtouračová
26PeterVágner
27SoňaVajdová
28PeterVeterník
29ViliamVišňovec
30AntonZafka
31IvanŽilla

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

 

 1 Jaroslav Bielesch
2 Ivan Bojnický
3 Vladimír Bražina
4 Marián Brenkus
5 Viera Gajová
6 Mária Grollmusová
7 Milan Hanzel
8 Karol Hnilica
9 Peter Holetschke
10 Milan Kmeť
11 Ján Kurčík
12 Ladislav Lehotzký
13 František Lexa
14 Alena Lukáčová
15 Iveta Majcherová
16 Vladimír Malina
17 Juraj Martinka
18 Katarína Nejedlá
19 Stanislav Oravec
20 Milan Paldauf
21 Stanislav Pliešovský
22 Vladimír Pokorný
23 Miroslav Rišian
24 Iveta Lučinská-Salvová
25 Viera Serdelová
26 Pavol Stančiak
27 Dušan Struhárňanský
28 Zuzana Sýkorová
29 Jaroslava Šittová
30 Adriána Škovránková
31 Katarína Štefániková
32 Ľubomír Uhlár
33 Jaroslav Vartiak
34 Erich Wiesner
35 Jozef Žiak

 

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

 

 1 Ondrej Benčko
2 Jana Bobáková
3 Ján  Brna
4 Vlastimil Bujňák
5 Jana Caliková
6 Vladimír Čáp
7 Jaroslav Čižmárik
8 Peter Fujko
9 Kvetoslava Gregorová
10 Jana Haščáková
11 Miroslav Hutko
12 Ivan Chodák
13 Ivan Kollár
14 Pavol Košš
15 Milan Kurnota
16 Ivan Lukáč
17 Vladimír Lukáč
18 Jozef Mališ
19 Miroslav Martinský
20 Dana Püspökyová
21 Milan Rabiňák
22 Katarína Ratveiská
23 Pavol Rendár
24 Slavomír Rusnák
25 Ľubomír Siráň
26 Juraj Smiech
27 Anna Sobčáková
28 Jozef Stopka
29 Jozef Takács
30 Peter Taškár
31 Dominik Uhlár
32 Jana Urbanová
33 Ladislav Vdovičík
34 Ján  Verníček
35 František Zacko
36 Vladimír Zjavka

 

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Eva Jakubcová

 

 

 1 Soňa Bágelová
2 Dušan Barborík
3 Zdenko Blaško
4 Marián Csanka
5 Erich Czastek
6 Miroslav Čelinský
7 Milan Čučiak
8 Danuška Dírerová-Krajčová
9 Ján Ďungel
10 Vratislav Fischer
11 Milan Gašparovič
12 František Hrtánek
13 Lenka Jankuľáková
14 Dašena Kochanová
15 Pavol Kováč
16 Ľubomír Kováčik
17 Marián Krčík
18 Július Krivuš
19 Dušan Kucian
20 Janka Kučerová
21 Renáta Kyšková
22 Dušan Macek
23 Gustáv Majdiš
24 Dana Matulová
25 Peter Mazák
26 Milan Remšík
27 Marcel Riljak
28 Miroslav Romančík
29 Milan Sliacky
30 Milan Solárik
31 Štefan Tavač
32 Miroslav Trgina
33 Igor Vaňko
34 Jozef Vrabec


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1980 – 1981

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karol Suchý

1.JozefBlaho
2.IvanBrodenec
3.TiborČajka
4.StanislavDarfaš
5.JozefEnderla
6.MiroslavHausner
7.DušanHrúz
8.PavolKiršner
9.JozefLaškody
10.PavolMatejovič
11.IgorNovák
12.ĽubomírPárička
13.JozefŠvrlo
14.JozefValko
15.RudolfVrábel
16.PeterWeiss

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Kusý

1.StanislavCáfal
2.ArpádČapucha
3.LadislavDudáš
4.MichalHanko
5.MilanHradiský
6.JánKošarišťan
7.EmilKrška
8.JozefKučera
9.AdamLipták
10.MichalMihálik
11.JánOkáľ
12.MilanOselský
13.JiříReininger
14.ElenaTomková
15.ViliamVaňko
16.PeterVierik

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube