Absolventi 1984

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1983 – 1984


 

 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Valéria Winklerová

 

 

1IgorAdamko
2ZdenkaBalíková
3LadislavBartoš
4EvaBírasová
5MariánBizík
6VladimírBudinský
7RichardCirbus
8VladimírČuchor
9RichardDemeter
10JánGažovič
11ErikHerodek
12TatianaHrabovcová
13MiroslavChobot
14RastislavJesenský
15RudolfJohanides
16VladimírKopnický
17XéniaKráliková
18IvetaLaščiaková
19MiroslavLíška
20PeterLysičan
21PavolPivko
22PeterPoliak
23MáriaRičková
24MilanSelko
25JánTakáč
26MilanVlčko
27TatianaVojvodová

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. František Potenga

 

1JánBeleš
2MiroslavBeleš
3JozefČernek
4IvanĎubák
5BeátaFalisová
6JanaHazdová
7SlavomírKarl
8VieraKmeťová
9IvanKorbeľ
10PavolKrálik
11JaroslavKučera
12IvanaManíková
13LenkaMilanová
14JozefMoravčík
15HelenaMundierová
16MilanMuňko
17ElenaOlešová
18SlávkaPaulovičová
19KatarínaRepáňová
20AnnaRozumová
21AnnaRumanová
22JaroslavSiredžuk
23VieraSopóciová
24VieraUrsínyová
25AlenaVladárová
26JozefVozár
27VladimírZáborský
28IvanZachar
29ElenaZárošiaková
30JanaZelienková
31BorisŽingor

 

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

1IvetaBlažejová
2TatianaBugáňová
3PavolBulava
4KolomanCicko
5RudolfCinko
6PavolDolog
7ZuzanaĎugelová
8PeterHodoň
9RenátaHolešová
10AnnaHýllová
11AndrejChlebničan
12SoňaIvašková
13JurajJakubík
14IvanJesenský
15PeterKojtál
16ZdenkoKozák
17MiroslavKubošník
18MáriaKupčuljaková
19AlbínLatko
20OndrejLenďák
21ĽubomírMatejíčka
22PeterMendel
23MiroslavPavelica
24PeterRapavý
25BlankaRoubalová
26ZdenkaŠtouračová
27OľgaŠutková
28IvetaTupá
29PeterVaradín
30DanaVerešová
31MiroslavZika
32KatarínaZvariková

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

 1 Ladislav Babčan
2 Jana Barančeková
3 Katarína Bošková
4 Katarína Čujková
5 Tatiana Drengubiaková
6 Jana Garlíková
7 Jaroslav Golis
8 Miroslav Golis
9 Rudolf Hrtánek
10 Ivan Janek
11 Jozef Kmeť
12 Jana Kobzíková
13 Rudolf Kotrla
14 Peter Krajniak
15 Róbert Lacena
16 Martin Laco
17 Boris Magoč
18 Jana Marková
19 Ján Mikušiak
20 Zdeněk Pilář
21 Tatiana Piňáková
22 Anna Poloncová
23 Iveta Rapavá
24 Emília Slezáková
25 Václav Slaninák
26 Leopold Straka
27 Ján Zuberec
28 Oľga Čižmáriková

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Milan Kusý

 

 1 Peter Ballo
2 Pavol Bombjak
3 Radomír Cerjan
4 Ľudovít Gábriš
5 Peter Goruša
6 Ivan Grajciar
7 Pavel Gross
8 Marián Herčút
9 Ľubomír Chomo
10 Igor Chudoba
11 Ján Jedlička
12 Anna Jesenská
13 Ladislav Konc
14 Iveta Králová
15 Kamil Krupec
16 Jana Kovalčíková
17 Dušan Rajtek
18 Zuzana Remková
19 Miriam Schimíková
20 Ján Sivoň
21 Anna Skokňová
22 Elena Sliacka
23 Miloš Šalaga
24 Jana Ševčíková
25 Gabriela Škerdová
26 Janka Žiaková
27 Jana Vágnerová

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky

Triedny učiteľ Ing. Martin Kresťan

 

 1 Zdenek Andok
2 Ľuboš Augustín
3 Eva Blahutová
4 Ľubomír Bujna
5 Iveta Dúbravská
6 Marta Hricová
7 Peter Chromčík
8 Vladimír Janura
9 Lenka Jesenská
10 Ľubomír Kerpecký
11 Soňa Koreňová
12 Viliam Lackovič
13 Juraj Marschall
14 Miroslav Mažgút
15 Peter Molnár
16 Renata Osadská
17 Peter Reichel
18 Rastislav Solík
19 Jozef Sýkora
20 Miroslav Šranc
21 Anna Šútovcová
22 Slavomír Tomko
23 Marián Tomlák
24 Jozef Troják
25 Iveta Vangľová
26 Ivan Vodila
27 Boris Výboch
28 Peter Žingor

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube