Absolventi 1987

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1986 – 1987


 

 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Rudolf Honner

 

1EmíliaAndrejková
2AlenaBalgová
3IvetaBartošová
4JánBrna
5OliverBrodňan
6AdrianaCicková
7MiroslavaKrivdová
8PeterFulmek
9JozefGregor
10VladimírHomola
11MarianHorváth
12IngridIhringová
13StanislavKolesár
14JozefKožík
15DanaLičková
16RudolfMičuda
17ĽubomíraMikánková
18IgorMóric
19DrahoslavaNová
20RenátaBallová
21StanislavSpodniak
22IvanStach
23MartinSvrček
24VladimírŠalaga
25MiroslavŠíbl
26VlastaŠimeková
27LeonardŠkuta
28BranislavŠtenček
29IrenaVanková
30SoňaZelisková
31IgorDubec

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1KatarínaBeháňová
2ĽudovítBoďa
3JánBuocik
4JanaČuboňová
5MartinGonda
6LilianaHanišáková
7KatarínaHirschner
8LadislavKevický
9RenátaKmeťová
10MarcelKolář
11AlicaKostolná
12IvanaKráľová
13PeterKucian
14IvanaKuzicová
15LenkaLipková
16ĽubomírLipničan
17MartinMichalec
18DagmarMikulová
19JiříNávrat
20MáriaOndrušová
21MarikaOravetzová
22OľgaPetrášová
23MilanPiško
24KatarínaPodstupková
25MilanRišian
26MichalSidor
27EliškaSkalická
28MáriaŠikulajová
29PeterŠufliarsky
30AntonVeselský
31ĽubošŽiak

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

 

1StanislavBoháč
2MiriamCingelová
3DušanCulka
4JozefGerát
5JankaGerecová
6IngridGeisingerová
7BeátaHanzlová
8IgorHortáth
9JozefJurčo
10EmíliaJuríčeková
11AlenaJusková
12MiroslavKralík
13JankaKováčová
14RóbertKubeš
15JozefKubica
16JaroslavKučera
17MilanKuzman
18MiriamMaurerová
19JaroslavPáleš
20PeterPáleš
21NorbertPilka
22JanetaRafajová
23PeterSekerka
24TiborŠčúr
25DušanŠiška
26IvanaTkáčová
27RichardTomaga
28RadovanToporcer
29AlexandraTuricová
30TatianaVaňková

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Anna Lacová

 

 

 1 Peter Bartonek
2 Jozef Blahovič
3 Emília Bražinová
4 Liberta Bukovská
5 Peter Černiansky
6 Anna Danková
7 Gabriela Dolníková
8 Renáta Floreková
9 Zita Graňáková
10 Katarína Holúbeková
11 Zdenka Hujasová
12 Jarmila Kamhalová
13 Ivana Kopčanová
14 Peter Kottek
15 Juraj Kováč
16 Ivana Kráľová
17 Tamara Lehoczká
18 Norbert Marciňa
19 Roman Marciňa
20 Ján Marček
21 Anton Maslík
22 Jozef Mečiar
23 Bernard Mravec
24 Helena Pasztorová
25 Miroslav Setnický
26 Peter Smolka
27 Marian Sovík
28 Karel Větrovský
29 Igor Vyhlídal

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Jaroslav Habdák

 

 1 Marian Birvoň
2 Vladimír Borsík
3 Peter Boško
4 Soňa Cvancingerová
5 Róbert Debnár
6 Jozef Gallo
7 Ján Hogh
8 Vladimír Holko
9 Adriana Hulejová
10 Milan Janeček
11 Ladislav Javorský
12 Inez Kašíková
13 Ľubomír Krištofík
14 Roman Kromka
15 Alena Láclavíková
16 Martin Lieskovský
17 Ľubica Líšková
18 Renáta Mužíková
19 Miroslav Noga
20 Miroslav Pauček
21 Adriana Pojezdáková
22 Peter Polonec
23 Katarína Ruttkayová
24 Gabriela Sládková
25 Martina Šmondrková
26 Roman Tomašovič
27 Katarína Uríková
28 Darina Vaššová
29 Ivana Vicianová
30 Marta Závoďančíková
31 Mária Mešťanová

 

 

Trieda IV.F

Odbor zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky

Triedny učiteľ Ing. Ľubomír Slávik

 

 

 1 Beáta Badová
2 Peter Brenkus
3 Miloslav Búchala
4 Miroslav Čech
5 Stanislav Dudášik
6 Renáta Ďurčaťová
7 Róbert Fabian
8 Zdenka Glovaťáková
9 Milan Holúbek
10 Miroslav Horký
11 Štefan Hudák
12 Ján Janík
13 Eva Kapustová
14 Rastislav Kontšek
15 Monika Košalková
16 Ivan Kováč
17 Milan Kupčík
18 Michal Litva
19 Ľuboslav Meško
20 Ladislav Michal
21 Milan Ságoš
22 Ján Sliacky
23 Ľubomír Stromko
24 Ján Šimek
25 Tibor Šobich
26 Richard Štaffen
27 Dušan Trnovský
28 Jarmila Ťaptíková

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube