Absolventi 1960

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1959 – 1960


 

Trieda IV.A
Triedny učiteľ Ing. Michal Zajac

 

1KamilaAdamová
2DušanBízik
3JaroslavBoba
4IvanBrna
5JánČerniansky
6JozefDolinský
7LadislavFedor
8JánGalanda
9JozefHnilica
10IvanHusár
11JánHúšťava
12VladimírChmulík
13TiborImrich
14JúliusKinček
15JozefKováčik
16VojtechKrajča
17LuborLacina
18AntonLukáč
19IvanMatis
20MartinMatula
21JánMazúr
22JaromírMeriač
23EmilOčenáš
24JozefPavlík
25JúliusPfeilmayer
26JánPoláčik
27MilanStupák
28ĽubomírSchimik
29JozefTomčík
30ŽelmíraTrimajová
31MartinTrnovský
32JozefValach
33AnnaVrtiaková
34FrantišekVríčan
35JozefŽalman

 

 

Trieda IV.B
Triedny učiteľ Ing. Július Sitár

 

1AntonAndrovič
2IgorBaďura
3MilanBenčo
4PavolBercík
5JúliusBízik
6JurajBoľo
7JánBrízgala
8JozefČierny
9MartaDuchajová
10PeterHoffmann
11CyrilHrašna
12IvanChmúrny
13VladimírJanko
14IvicaJesenská
15LadislavKačka
16JozefKubena
17AlexanderLamoš
18JaroslavLamoš
19JánMatuľa
20KarolNovák
21DrahomírOkáľ
22AnastáziaPoličková
23PavolPrekop
24VladimírRác
25ŠtefanRolný
26SlavomírSajdák
27MiroslavStehlík
28IvanŠalaga
29JozefŠkrko
30SamuelUhrín
31MilanUlej
32ElenaUrsinyová
33IvanZáthurecký
34MarianLaurinec

Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1959 – 1960

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Volf

1.ŠtefanBaňas
2.JozefBurica
3.FrantišekDostál
4.ĽudovítDrahurád
5.JozefDybala
6.VladimírFranc
7.JustínHulín
8.MiloslavJunaska
9.JozefKováčik
10.OndrejNosál
11.VojtechRajcigel
12.JánRedecha
13.ŠtefanŠtrba
14.MartinTaragel

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Pavol Bahyl

1.VladimírDadaj
2.LadislavDanaš
3.LadislavFrokleš
4.JánGašperik
5.IvanGregor
6.JánHanuska
7.ŠtefanHorňák
8.MilošChovanec
9.AlexanderKerék
10.JaroslavKytlic
11.LadislavSoročin
12.OndrejSurový
13.JánVidura
14.JozefÚrik
15.FrantišekZjavka

 

Trieda AK II

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Vilém Krause

1.Ing. ViliamBaričiak
2.JánBateľ
3.JánBízik
4.Ing. VladislavFrlička
5.EmilHaverla
6.VladimírHorváth
7.VladimírChladný
8.JánChromec
9.KarolJamriška
10.IvanLöffler
11.Ing. ZenonMiko
12.IvanRuttkay
13.MilanSilaj
14.VladimírStacho
15.JaromírSurý
16.FrantišekTuna
17.GustávZatĺkal

 

Trieda AK II

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Jozef Šimo

1.StanislavBarák
2.JánBobrovský
3.JánCibulka
4.IvanDarula
5.PavolJavorník
6.MikulášKlissenbauer
7.JozefKopal
8.ImrichMazúch
9.ŠtefanPriehradný
10.JozefRizman
11.ViliamRizman
12.JozefŠtefko
13.MilošŠtrbáň
14.StanislavŠtúrik
15.KarolValko
16.JozefZávodský
17.AlexanderKudlička

 

Trieda AK II

Odbor stavebníctvo

Triedny učiteľ Ing. Július Slabej

1.JúliusCerjan
2.RadimírCerjan
3.PavolHanula
4.JánIzák
5.JánKováč
6.JozefLukáš
7.RudolfMaršala
8.JozefPlacko
9.DušanSerátor
10.LadislavSýkora
11.AntonŠvábik
12.VladimírZáveský
13.LadislavŽižlavský

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube