nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 1960

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1959 – 1960


 

Trieda IV.A
Triedny učiteľ Ing. Michal Zajac

 

1 Kamila Adamová
2 Dušan Bízik
3 Jaroslav Boba
4 Ivan Brna
5 Ján Černiansky
6 Jozef Dolinský
7 Ladislav Fedor
8 Ján Galanda
9 Jozef Hnilica
10 Ivan Husár
11 Ján Húšťava
12 Vladimír Chmulík
13 Tibor Imrich
14 Július Kinček
15 Jozef Kováčik
16 Vojtech Krajča
17 Lubor Lacina
18 Anton Lukáč
19 Ivan Matis
20 Martin Matula
21 Ján Mazúr
22 Jaromír Meriač
23 Emil Očenáš
24 Jozef Pavlík
25 Július Pfeilmayer
26 Ján Poláčik
27 Milan Stupák
28 Ľubomír Schimik
29 Jozef Tomčík
30 Želmíra Trimajová
31 Martin Trnovský
32 Jozef Valach
33 Anna Vrtiaková
34 František Vríčan
35 Jozef Žalman

 

 

Trieda IV.B
Triedny učiteľ Ing. Július Sitár

 

1 Anton Androvič
2 Igor Baďura
3 Milan Benčo
4 Pavol Bercík
5 Július Bízik
6 Juraj Boľo
7 Ján Brízgala
8 Jozef Čierny
9 Marta Duchajová
10 Peter Hoffmann
11 Cyril Hrašna
12 Ivan Chmúrny
13 Vladimír Janko
14 Ivica Jesenská
15 Ladislav Kačka
16 Jozef Kubena
17 Alexander Lamoš
18 Jaroslav Lamoš
19 Ján Matuľa
20 Karol Novák
21 Drahomír Okáľ
22 Anastázia Poličková
23 Pavol Prekop
24 Vladimír Rác
25 Štefan Rolný
26 Slavomír Sajdák
27 Miroslav Stehlík
28 Ivan Šalaga
29 Jozef Škrko
30 Samuel Uhrín
31 Milan Ulej
32 Elena Ursinyová
33 Ivan Záthurecký
34 Marian Laurinec

Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1959 – 1960

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Volf

1. Štefan Baňas
2. Jozef Burica
3. František Dostál
4. Ľudovít Drahurád
5. Jozef Dybala
6. Vladimír Franc
7. Justín Hulín
8. Miloslav Junaska
9. Jozef Kováčik
10. Ondrej Nosál
11. Vojtech Rajcigel
12. Ján Redecha
13. Štefan Štrba
14. Martin Taragel

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Pavol Bahyl

1. Vladimír Dadaj
2. Ladislav Današ
3. Ladislav Frokleš
4. Ján Gašperik
5. Ivan Gregor
6. Ján Hanuska
7. Štefan Horňák
8. Miloš Chovanec
9. Alexander Kerék
10. Jaroslav Kytlic
11. Ladislav Soročin
12. Ondrej Surový
13. Ján Vidura
14. Jozef Úrik
15. František Zjavka

 

Trieda AK II

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Vilém Krause

1. Ing. Viliam Baričiak
2. Ján Bateľ
3. Ján Bízik
4. Ing. Vladislav Frlička
5. Emil Haverla
6. Vladimír Horváth
7. Vladimír Chladný
8. Ján Chromec
9. Karol Jamriška
10. Ivan Löffler
11. Ing. Zenon Miko
12. Ivan Ruttkay
13. Milan Silaj
14. Vladimír Stacho
15. Jaromír Surý
16. František Tuna
17. Gustáv Zatĺkal

 

Trieda AK II

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Jozef Šimo

1. Stanislav Barák
2. Ján Bobrovský
3. Ján Cibulka
4. Ivan Darula
5. Pavol Javorník
6. Mikuláš Klissenbauer
7. Jozef Kopal
8. Imrich Mazúch
9. Štefan Priehradný
10. Jozef Rizman
11. Viliam Rizman
12. Jozef Štefko
13. Miloš Štrbáň
14. Stanislav Štúrik
15. Karol Valko
16. Jozef Závodský
17. Alexander Kudlička

 

Trieda AK II

Odbor stavebníctvo

Triedny učiteľ Ing. Július Slabej

1. Július Cerjan
2. Radimír Cerjan
3. Pavol Hanula
4. Ján Izák
5. Ján Kováč
6. Jozef Lukáš
7. Rudolf Maršala
8. Jozef Placko
9. Dušan Serátor
10. Ladislav Sýkora
11. Anton Švábik
12. Vladimír Záveský
13. Ladislav Žižlavský

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube