Absolventi 1961

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1960 – 1961


 

Trieda IV.A
Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

 

 

1PeterAmbróz
2AlexanderBajči
3VladimíraBrázdová
4JánBrozman
5JozefFabian
6JozefFillo
7JánFranek
8MilanGenda
9JánGlončák
10JozefGvora
11BohuslavHolec
12JúliusHôrka
13PavolHubka
14JozefIvanič
15ĽudovítKapusta
16ĽubošKrálik
17MichalLehoczki
18ĽubomírLettrich
19IvanLorinc
20IvanMarček
21IvanMaršala
22RastislavMažgút
23KarolMedvecký
24MilanOndruš
25JánPiovarči
26ĽubomírSmolec
27VladimírSobola
28MilanStašík
29LadislavŠupík
30DušanTuma
31JánUlbricht
32OndrejUrsíny
33KarolVanek

 

 

 

Trieda IV.B
Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

1StanislavBaričák
2KarolBeck
3JánBojmír
4KarolBóna
5VáclavBugr
6JozefČernoch
7MilanČuba
8DušanČulok
9MilošČulý
10JozefDuľa
11VladimírFajber
12VladimírHoťka
13MilanIžip
14DušanJaniga
15PavolJurančík
16JozefJuriš
17AlexanderKorda
18JozefKrištof
19JánKrištofík
20DušanKuzica
21JánLatzko
22MichalLičko
23FrantišekLigas
24JaroslavMacháč
25MilanMurček
26JánOndruš
27PavolOndruš
28ĽudovítReisinger
29DušanRuttkay
30JánSlabej
31FrantišekSlovík
32StanislavŠtofko
33JaroslavTrimaj
34JánZáborský
35ViliamZanický

 

 

 

 

Trieda IV.C
Triedny učiteľ Ing. Michal Zajac

 

 

1RudolfBačinský
2JánBaka
3IvanBelopotocký
4IvanBlaho
5AntonBoháč
6JozefCesnek
7FrantišekCigánik
8AlojzCingel
9ľubomírDlabaja
10JurajHašta
11ĽubomírHatala
12VladimírHlavňa
13IvanHorička
14JozefJakubík
15ĽubomírJunas
16JánKováč
17IvanKramár
18PeterKristýnek
19EmilLettrich
20ŠtefanLičko
21VladislavLopušan
22JánMác
23JozefMikolajčík
24MiroslavPečalka
25MiroslavRevallo
26MilanRohoň
27PeterRovnianek
28ViliamSagan
29JozefSedílek
30IvanSúľovský
31ĽubomírSýkora
32MiroslavSchmidt
33JánTaceľ
34JánUrban
35IvanVajzer
36MatejWeis

Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1960 – 1961

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Pavol Bahýl

1.JánBenko
2.JánFajth
3.JozefHanuliak
4.JánChribík
5.BohumilKubát
6.JurajLoboz
7.GašparMajtán
8.PavolMihálik
9.AntonMurček
10.VladimírNejedlý
11.EmilSchmidt
12.ZoltánŠtubňa
13.JánŠup
14.VladimírZachar
15.BoleslavŽebrák

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Vilém Krause

1.MilanBallo
2.VladimírFarbák
3.EduardFuzia
4.ImrichHudák
5.DušanHrivnák
6.JurajIvan
7.JánJakubec
8.JozefKorchan
9.FrantišekKrivda
10.JánMaginec
11.FrantišekMedvecký
12.AntonRadolský
13.JozefSochulák
14.JozefSocha
15.AlojzVeselý

 

Trieda V. stavebná

Odbor stavebníctvo

Triedny učiteľ Ing. Július Slabej

1.SamuelFilický
2.MichalChovanček
3.JustínJanuš
4.JánKapusta
5.AlbínLofaj
6.MilošMaňka
7.JúliusMatejček
8.JánMrázik
9.ŠtefanŠipula
10.AlojzŠolony

 

Trieda AK II

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Černuch

1.IgorBukový
2.JánBukový
3.PavelHonko
4.EugenJambor
5.JánKotlár
6.JúliusKuka
7.DušanMatis
8.AlojzPánik
9.JozefPetrovič
10.KarolRichter
11.StanislavSchmidt
12.RudolfŠiška
13.KarolUrbanský
14.PavolZemjak

 

Trieda AK II

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Ladislav Cetl

1.JozefBebjak
2.JánČapčík
3.MilanČerný
4.MiloslavFraněk
5.MarcellJurech
6.AlbínKohajda
7.JánKoudelka
8.JozefKubis
9.JozefLénart
10.JaroslavMareš
11.ŠtefanOvádek
12.MilanPiško
13.OttoVojtaššák
14.Ing. AntonLacko

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube