štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 1961

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1960 – 1961


 

Trieda IV.A
Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

 

 

1 Peter Ambróz
2 Alexander Bajči
3 Vladimíra Brázdová
4 Ján Brozman
5 Jozef Fabian
6 Jozef Fillo
7 Ján Franek
8 Milan Genda
9 Ján Glončák
10 Jozef Gvora
11 Bohuslav Holec
12 Július Hôrka
13 Pavol Hubka
14 Jozef Ivanič
15 Ľudovít Kapusta
16 Ľuboš Králik
17 Michal Lehoczki
18 Ľubomír Lettrich
19 Ivan Lorinc
20 Ivan Marček
21 Ivan Maršala
22 Rastislav Mažgút
23 Karol Medvecký
24 Milan Ondruš
25 Ján Piovarči
26 Ľubomír Smolec
27 Vladimír Sobola
28 Milan Stašík
29 Ladislav Šupík
30 Dušan Tuma
31 Ján Ulbricht
32 Ondrej Ursíny
33 Karol Vanek

 

 

 

Trieda IV.B
Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

1 Stanislav Baričák
2 Karol Beck
3 Ján Bojmír
4 Karol Bóna
5 Václav Bugr
6 Jozef Černoch
7 Milan Čuba
8 Dušan Čulok
9 Miloš Čulý
10 Jozef Duľa
11 Vladimír Fajber
12 Vladimír Hoťka
13 Milan Ižip
14 Dušan Janiga
15 Pavol Jurančík
16 Jozef Juriš
17 Alexander Korda
18 Jozef Krištof
19 Ján Krištofík
20 Dušan Kuzica
21 Ján Latzko
22 Michal Ličko
23 František Ligas
24 Jaroslav Macháč
25 Milan Murček
26 Ján Ondruš
27 Pavol Ondruš
28 Ľudovít Reisinger
29 Dušan Ruttkay
30 Ján Slabej
31 František Slovík
32 Stanislav Štofko
33 Jaroslav Trimaj
34 Ján Záborský
35 Viliam Zanický

 

 

 

 

Trieda IV.C
Triedny učiteľ Ing. Michal Zajac

 

 

1 Rudolf Bačinský
2 Ján Baka
3 Ivan Belopotocký
4 Ivan Blaho
5 Anton Boháč
6 Jozef Cesnek
7 František Cigánik
8 Alojz Cingel
9 ľubomír Dlabaja
10 Juraj Hašta
11 Ľubomír Hatala
12 Vladimír Hlavňa
13 Ivan Horička
14 Jozef Jakubík
15 Ľubomír Junas
16 Ján Kováč
17 Ivan Kramár
18 Peter Kristýnek
19 Emil Lettrich
20 Štefan Ličko
21 Vladislav Lopušan
22 Ján Mác
23 Jozef Mikolajčík
24 Miroslav Pečalka
25 Miroslav Revallo
26 Milan Rohoň
27 Peter Rovnianek
28 Viliam Sagan
29 Jozef Sedílek
30 Ivan Súľovský
31 Ľubomír Sýkora
32 Miroslav Schmidt
33 Ján Taceľ
34 Ján Urban
35 Ivan Vajzer
36 Matej Weis

Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1960 – 1961

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Pavol Bahýl

1. Ján Benko
2. Ján Fajth
3. Jozef Hanuliak
4. Ján Chribík
5. Bohumil Kubát
6. Juraj Loboz
7. Gašpar Majtán
8. Pavol Mihálik
9. Anton Murček
10. Vladimír Nejedlý
11. Emil Schmidt
12. Zoltán Štubňa
13. Ján Šup
14. Vladimír Zachar
15. Boleslav Žebrák

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Vilém Krause

1. Milan Ballo
2. Vladimír Farbák
3. Eduard Fuzia
4. Imrich Hudák
5. Dušan Hrivnák
6. Juraj Ivan
7. Ján Jakubec
8. Jozef Korchan
9. František Krivda
10. Ján Maginec
11. František Medvecký
12. Anton Radolský
13. Jozef Sochulák
14. Jozef Socha
15. Alojz Veselý

 

Trieda V. stavebná

Odbor stavebníctvo

Triedny učiteľ Ing. Július Slabej

1. Samuel Filický
2. Michal Chovanček
3. Justín Januš
4. Ján Kapusta
5. Albín Lofaj
6. Miloš Maňka
7. Július Matejček
8. Ján Mrázik
9. Štefan Šipula
10. Alojz Šolony

 

Trieda AK II

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Černuch

1. Igor Bukový
2. Ján Bukový
3. Pavel Honko
4. Eugen Jambor
5. Ján Kotlár
6. Július Kuka
7. Dušan Matis
8. Alojz Pánik
9. Jozef Petrovič
10. Karol Richter
11. Stanislav Schmidt
12. Rudolf Šiška
13. Karol Urbanský
14. Pavol Zemjak

 

Trieda AK II

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Ladislav Cetl

1. Jozef Bebjak
2. Ján Čapčík
3. Milan Černý
4. Miloslav Franěk
5. Marcell Jurech
6. Albín Kohajda
7. Ján Koudelka
8. Jozef Kubis
9. Jozef Lénart
10. Jaroslav Mareš
11. Štefan Ovádek
12. Milan Piško
13. Otto Vojtaššák
14. Ing. Anton Lacko

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube