Absolventi 1963

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1962 – 1963


 

Trieda IV.A

Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Július Sitár

 

1TáňaBabčaníková
2ĽubomírBabnič
3PeterBelička
4LibušaČurajová
5JúliusĎurjak
6ŠtefanFeja
7JozefFerenčík
8DanicaFilipová
9MiroslavFlorek
10JaromírHauer
11MichalChovan
12MilanJuriš
13VladimírKadlečík
14ViliamKomora
15SoňaKorčeková
16MarcelKorman
17VieraKošíková
18VieraKovačková
19DarinaKyselová
20AntonNovák
21JánPápeš
22MilanPodhorský
23JozefRajčan
24JozefRišian
25IvanSuško
26FrantišekŠišo
27MichalŠirica
28MiroslavŠustek
29AdelaVargová
30JánVišňovec

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

 

1StanislavAbrahám
2MiloslavBúchala
3RastislavBunčo
4ElenaFrličková
5AntonHrk
6JánHulej
7TiborJaššo
8JozefJurčo
9LadislavKlimáček
10ZdenaKlissenbauerová
11IvanKrško
12PavolLehocký
13JozefMajtaník
14FrantišekMalena
15ŠtefanMikula
16IvanMilec
17PavolMrázik
18DeziderMužík
19IvanNauš
20FerdinandOzimý
21IvanPrídavka
22MáriaReiffersová
23VladimírRohoň
24DušanSopúšek
25ŠimonŠmondrk
26MartinTejbus
27TiborVolčko
28ŠtefanZachar
29MiroslavZimen
30DušanZvalo

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

 

 

1MiroslavAdámek
2VladimírBabiš
3JánBielik
4VladimírBugáň
5JurajFerjanc
6MilanHanko
7DušanHlavata
8JánHolománi
9JánHorváth
10FedorJuran
11IvanKontra
12PeterKubala
13RudolfLamoš
14PeterLaučík
15KolomanMalík
16JánMarček
17JozefMatiaško
18IvanMatušík
19MilanMišík
20MichalRodák
21ViliamSámal
22JúliusSitár
23JánStraka
24MilanStrelec
25ĽubomírŠuhajda
26KarolTavač
27MariánThémar
28PavolVajda
29ĽubomírVišňovec
30JozefVoška
31JozefZávodský

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Emil Philadelphy

 

1ElenaAndrašíková
2VladimírBaka
3ĽubomírBalko
4JurajBrošňák
5IvanDoskočil
6PavelĎurás
7MáriaGaceková
8MilanGavalier
9AntóniaHajdáková
10MetodHrašňa
11SvetozárJanota
12LýdiaKamenišťáková
13MagdaKevešová
14ViliamKniha
15EmíliaKubíková
16JánLechman
17ĽudovítLettrich
18IvanMatiaško
19ŠtefanMikulaj
20MartaNagyová
21MargitaNovosadová
22MartinOlejník
23ImrichPetráš
24BohuslavPieš
25JurajŠtruml
26JúliusVarga
27AdriánaVeršovská
28MilošVladár

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

Školský rok 1962 – 1963

 

 

Trieda V.stroj.

Odbor strojárska technológia

Triedny učiteľ Ing. Zbyšek Dostálek

1.PavolBadžgoň
2.AlojzBenkovský
3.MilošBonda
4.JánCimprich
5.JurajČief
6.ViliamČižmárik
7.MáriaGrúberová
8.MilošHajas
9.JozefHalenár
10.OndrejHerco
11.CypriánChlepko
12.AugustKavalec
13.PeterMiškovics
14.ĽudmilaPlešivčiaková
15.IvaRůžičková
16.ŠtefanSenaj
17.JánŠčín
18.RudolfTrúchly
19.JurajVrábel

 

Trieda V.stav.

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Melichar Kopas

1.JozefBoledovič
2.VojtechČieško
3.JánFroľo
4.VladimírKorbeľ
5.LadislavKubáň
6.PavolMartinec
7.PeterSokol
8.CyrilŠimun
9.MichalZaťko

 

Trieda AK III

Odbor strojárska technológia

Triedny učiteľ Ing. Dušan Gažo

1.MaximiliánFischer
2.LadislavHadač
3.MagdaJankovičová
4.MilanKarolčík
5.PavolMiučík
6.JúliusMarvay
7.JánMuranica
8.KarolNagy
9.ĽudovítNagy
10.MilanOravec
11.AntonPapajík
12.JúliusPárička
13.BohuslavRočiak
14.JánSviatko
15.LadislavTima
16.BohumíraTimová
17.JánVojček

 

 

Trieda AK III. stav.

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Ing. Alojz Michalík

1.DušanČarvaga
2.AntonČiljak
3.JúliusFobel
4.JánFolenta
5.JánKislan
6.DeziderKĺbik
7.JánPopčák
8.JánRešetár
9.ŠtefanSvitok

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube