štvrtok, 18 júla, 2024

Absolventi 1964

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1963 – 1964


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

1 Cyril Bahurinský
2 Peter Bjel
3 Norbert Darula
4 Dalibor Doležal
5 Ivan Dolinský
6 Ondrej Drobka
7 Mária Ferenčíková
8 Ivan Frimmel
9 Ivan Gosiorovský
10 Anna Hanzlíková
11 Jaroslav Hariš
12 Ľubomír Horník
13 Alexander Hudek
14 Vlastimila Chropovská
15 Vladimír Kráľ
16 Vladimír Polko
17 Ján Rendek
18 Ján Repáň
19 Ján Sabršúl
20 Ľubomír Solár
21 Ervín Stiegler
22 Tatiana Tichá
23 Dušan Ulbricht
24 Ján Vyletel
25 Ján Weiss
26 Ľubomír Zrubec

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Milan Schwendt

 

1 Ján Červeň
2 Zlatica Darulová
3 Martin Dibák
4 Kristián Francús
5 kamil Franek
6 Mária Gavláková
7 Ondrej Horemuž
8 Gabriel Hulman
9 Margita Janošťáková
10 Ivan Kováčik
11 Milan Križma
12 Ján Kudlička
13 Dušan Lenko
14 Jozef Lenko
15 Oľga Ličková
16 Miloš Mardiak
17 Pavol Ondrejovič
18 Božena Pálešová
19 Vladimír Piško
20 Milan Podhorský
21 Ladislav Portášik
22 Vladimír Rišian
23 Milan Ruttkay
24 Ján Sokol
25 Kamil Suroviak
26 Ján Štípala
27 Ján Veselovský

Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1963 – 1964

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Vojtech Knor

1. Rudolf Belejčík
2. Vladimír Benko
3. Ernest Bizoň
4. Vladimír Capko
5. Ľudovít Čupec
6. Stanislav Dratva
7. Jozef Ďureje
8. Pavol Hajda
9. Karol Hreus
10. Martin Hudec
11. Ľudovít Kašovský
12. Ján Kmeť
13. Leopold Kollár
14. Oto Lošoňský
15. Jozef Mucha
16. Stanislav Pecho
17. Miroslav Petrovič
18. Jozef Porubský
19. Štefan Ševčík
20. Ladislav Šottník
21. Ján Vrábel
22. Albert Záborský

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

1. Vladimír Bágel
2. Michal Bubernák
3. Eduard Drabiniak
4. Klement Drdák
5. František Flaška
6. Martin Gavalier
7. Július Hlaváč
8. Rudolf Križan
9. Ján Ličko
10. Ján Loviš
11. Aladár Matušek
12. Jozef Mišún
13. Ján Polák
14. Adalbert Rička
15. Juraj Rizman
16. Ján Strýček
17. Vojtech Szépe
18. Slavomír Šmalo
19. Peter Štefaňák
20. Pavel Štilec
21. Roman Uhliarik
22. Miroslav Záborský
23. Jozef Žiak

 

Trieda V.elektro

Odbor elektrické stroje a prístroje

Triedny učiteľ Ing. Valentín Košík

1. Oto Brtko
2. Marián Drahurád
3. Karol Dudík
4. Pavol Hýroš
5. Igor Chromec
6. Emil Janík
7. Karol Kossuth
8. Dušan Kovačka
9. Bartolomej Lamoš – Burišé
10. Ladislav Michal
11. Ladislav Novák
12. Jozef Ondrejčík
13. Milan Pajunk
14. Ján Petriľák
15. Milan Sojka
16. Jozef Šandor
17. Ondrej Svetlošák

 

Trieda V.stav.

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Ing. Július Slabej

1. Viktor Demko
2. Emil Filipek
3. Stanislav Franec
4. Ján Janík
5. Jozef Jurčík
6. Ján Kapusta
7. Jaroslav Kubík
8. Rudolf Lašš
9. Elena Pašeková
10. Karol Schmotzer

 

Trieda AK III

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Július Sitár

 1. Viktor Barčík
2. Vladimír Bobček
3. Stanislav Buryánek
4. Štefan Čulák
5. Eduard Figura
6. Michal Francisci
7. Ladislav Fúra
8. Ing. Ondrej Horemuž
9. Vladimír Hurta
10. Ctibor Jančár
11. Viliam Kováč
12. Adam Kušnír
13. Ľuboslav Lučanský
14. Ján Matúška
15. Ing. Karol Nejedzchleba
16. Štefan Pastorek
17. František Sýkora
18. Michal Urík
19. Viliam Višňovec
20. Emil Zrník

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube