štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 1965

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1964 – 1965


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Július Sitár

 

1 Peter Barčík
2 Mária Belková
3 Milan Bízik
4 Milan Ftorek
5 Ján Hanzeľ
6 Ján Horňák
7 Michal Hudec
8 Michal Chrapan
9 Ondrej Jantiak
10 Augustín Kacl
11 Ján Kanaba
12 Jozef Kováč
13 Melicher Mičica
14 Božena Mundierová
15 Ján Polerecký
16 Jaroslav Rusnák
17 Peter Sitár
18 Pavel Sýkora
19 Július Šutek
20 František Vicenec
21 Ján Viskup
22 Cyprián Vrábeľ
23 Július Vyšnievsky

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Teodor Mišík

 

1 Agneša Astlová
2 Peter Bobok
3 Oldřich Bohata
4 Ján Čambor
5 Hubert Fridrik
6 Mária Görögová
7 Jozef Chlebko
8 Ondrej Izák
9 Vladimír Kaděrka
10 Ivan Kováčik
11 Jozef Kubis
12 Jozef Kučerík
13 Ján Majtáň
14 Vladimír Marko
15 Edita Michalová
16 Želmíra Orlická
17 Ondrej Pečner
18 Danica Poláková
19 Daniela Prekopová
20 Milan Sabaka
21 Jozef Sedliak
22 Vladimír Scheer
23 Ladislav Szmek
24 Václav Veselý
25 Ľubomír Žitník

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

1 Vladimír Blaho
2 Ján Boďa
3 Gabriel Cudziš
4 Róbert Čatloš
5 Ivan Daňo
6 Egon Dlugolinský
7 Ján Grolmus
8 Vladimír Hasaj
9 Ján Horváth
10 Rudolf Jánoška
11 Pavol Korbas
12 Ľubomír Kubis
13 Alojz Kučera
14 Michal Lipšer
15 Ján Maslan
16 Jozef Muráň
17 Dušan Nemec
18 Dušan Slašťan
19 Milan Sporka
20 Karol Schlank
21 Stanislav Schmidt
22 Jozef Sutoris
23 Peter Zaťko

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor zlievárenstvo
Triedna učiteľka Tamara Tichá

 

1 Dušan Bartko
2 Vratislav Bartoš
3 Ladislav Bohuš
4 Jozef Bodo
5 Anton Červeň
6 Vlasta Hanusová
7 Ľudmila Horníková
8 Ján Kráľ
9 Július Kramár
10 Ivan Kuchárik
11 Alojz Korec
12 Svätoboj Longauer
13 Ján Novotný
14 Michal Račko
15 Marián Rovný
16 Ján Sabela
17 Ľudmila Tichá
18 Ľubomír Vajčovec
19 Zdenek Varga
20 Anton Vozárik

Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1964 – 1965

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ján Babjak

1. Ladislav Beňo
2. Ladislav Bóna
3. František Bucha
4. Ivan Burica
5. Ladislav Cíger
6. Ladislav Figura
7. Branislav Hoľa
8. Július Kojš
9. Oto Koudek
10. Dušan Kováčik
11. Gejza Krejčír
12. Ľudovít Lacko
13. Miroslav Lukáč
14. Milan Mareček
15. Roman Matis
16. Miloš Maťko
17. Ladislav Porhajaš
18. Alexander Považan
19. Milan Sileši
20. Mikuláš Sova
21. Vladimír Sporka
22. Jozef Šugár
23. Eduard Šútovec
24. Ivan Tomášik
25. Jaroslav Turček
26. Vladimír Zrník
27. Jozef Žalman
28. Zdenek Žalud
29. Jozef Žuffa
30. Ľudovít Žuffa

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Vilém Krause

1. Jozef Barna
2. Ľudovít Benček
3. Pavel Beňovský
4. Michal Boňko
5. Martin Bukva
6. Adolf Dananaj
7. Dušan Húska
8. Mikuláš Ivanyi
9. Štefan Jac
10. Ľudovít Katreník
11. Bohuš Kulíšek
12. Ján Kužel
13. Ján Lenčák
14. Ľubor Mello
15. Vladimír Nosák
16. Radovan Parva
17. Pavol Petrina
18. Ľudovít Sivko
19. Ladislav Špelda
20. Ondrej Trmos
21. Ján Záborský
22. Ladislav Zelník
23. Radomír Žingor

 

Trieda V.zliev.

Odbor zlievárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1. Igor Čižmárik
2. Eva Gregorová
3. Jozef Kňažko
4. Jozef Kopkáš
5. Vladimír Lacko
6. Milan Líška
7. Vincent Marcin
8. Karol Marciňák
9. Jozef Mujgoš
10. Martin Pašiak
11. Ján Ursíny
12. Ervín Žilka

 

Trieda V.elektro

Odbor elektrické stroje a prístroje

Triedny učiteľ Ing. Valentín Košík

 1. Alexander Beňo
2. Pavol Brezovský
3. Vasil Habiňák
4. Alojz Hello
5. Rudolf Jančo
6. Vincent Janík
7. Pavel Jaroš
8. Juraj Kocura
9. Milan Krakovský
10. Jozef Lühne
11. Dezider Marhanský
12. Ján Ondrla
13. Jozef Paluš
14. Kamil Šamaj
15. Ivan Vajdík
16. Ján Zachar

 

Trieda V.stav.

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Ing. Július Slabej

1. Ivan Kohút
2. Andrej Miartuš
3. Ján Miško
4. Štefan Mouček
5. Jozef Považan
6. Michal Repovský
7. Branislav Ružek
8. Ján Truchlý

 

Trieda V.stol.

Odbor stolárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 1. Karol Bíro
2. Ondrej Bíro
3. Viliam Bukvay
4. Dušan Burica
5. Jozef Čechvala
6. Jozef Čierny
7. Ivan Čimbora
8. Pavel Fraňo
9. Pavla Kolková
10. Rudolf Malo
11. Justín Murčo
12. Vojtech Nôta
13. Rudolf Osihel
14. Vít Pristach
15. Gejza Rišák
16. Milan Roman
17. František Šimkovič
18. Ernest Šramko
19. Július Tatarko
20. Emil Vacula
21. Michal Vrabec
22. Vladimír Žalman

 

Trieda III. AK stroj.

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Dušan Gažo

 1. František Kurpel
2. Mária Lepotová
3. Jozef Monhart
4. Jozef Poživenec
5. Pavel Rybárik
6. Michal Sičák
7. Arpád Szladicsek
8. Vladimír Stanček
9. Jozef Šupola
10. Zita Vančová

 

Trieda III. AK chem.

Odbor anorganická techn.

Triedny učiteľ Ing. Július Sitár

 1. Jozef Daubner
2. Magda Haschová
3. Marta Kozáčová
4. Eva Roháľová
5. Jozef Senko
6. Viera Strelcová
7. Darina Šarlinová
8. Zdena Tulinská
9. Jozef Ujc
10. Štefánia Ujcová

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube