Absolventi 1966

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1965 – 1966


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ján Orendáč

 

1MilanAlbert
2JánBado
3OndrejBarta
4JaroslavBlaho
5AntonBluhár
6JánFillo
7VlastaGregorová
8BohumilIlgo
9VlastaJančíková
10IvanJunas
11DanielKalinčák
12JúliusLamoš
13IvanLilge
14IvanMráz
15ĽudovítOlejka
16PavolOller
17MichalPeružek
18JozefStuhár
19MiroslavŠalaga
20KamilŠkrko
21VladimírŠtrba
22JozefŠtrifler
23JozefTausk
24ViktóriaTitková
25ViliamZachar

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ján Janík

 

 

1VladimírAndel
2JánBandík
3VieraBerešová
4HelenaBobrovská
5IenaBosíková
6MiroslavFabián
7CyrilHudák
8DušanKmeť
9JurajKliner
10PeterKompan
11MagdalénaKubisová
12JánLongauer
13OľgaMareková
14MiroslavMulinka
15PeterOpavský
16JánPetráš
17DušanPozor
18PavolRuman
19MáriaSlotová
20JozefŠtekláč
21MilanŠuštiak
22ĽubomírTínes
23JozefUhlár
24FrantišekWagenhoffer
25VladimírZafka
26GabrielaZekuciová

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1CyrilAmbrózy
2IvanAntóny
3BohuslavČermák
4JozefDaubner
5ViktorDenke
6JozefFidrik
7TomášFranek
8MiroslavFranko
9JánGantner
10IgorHraško
11JozefHudek
12JozefJančík
13MilanKudlička
14PeterMuchy
15MiroslavNeve
16MiroslavNykodým
17JozefRabek
18StanislavStahl
19ŠtefanŠpirka
20JozefŠtefanides
21MariánTuchscher
22PeterVrabec
23DušanZachar
24MilanZajasenský

 

 

Trieda IV.D

Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Vladimír Malinovský

 

1JánBarla
2JánBittner
3ĽudmilaBrnová
4BoženaCígerová
5MilanČarvaga
6ŠtefanDubovický
7AnnaEnglerová
8MariánFulla
9IvanGašpír
10MilanGregor
11BrigitaHusárová
12DušanChvostál
13StanislavKlinec
14JánKoleják
15JánKubizňa
16IvanLangsfeld
17VladimírLengyel
18JánLepeň
19JozefLičko
20AntonLončík
21MiroslavMagál
22JozefMatušný
23MáriaPaľová
24VladimírPipíška
25JaroslavPšenčík
26VlastaSobčáková
27VieraŠprláková
28PeterVrabec
29JánŽirko

 

 

Trieda IV.E
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

1 Jaromír Babka

2 Magdaléna  Bakalová

3 Stanislav Barabáš

4 Stanislav  Barka

5 Rudolf  Belák

6 Samuel Bibza

7 Ľudovít  Brna

8 Dušan Gálik

9 Danica  Gulisová

10 Peter  Herman

11 Jozef Janky

12 Daniel Konstant

13 Anton  Murárik

14 Martin Orvan

15 Karol  Podhora

16 Ján Reich

17 Oľga  Ruttkayová

18 Jozef  Rybár

19 Milan  Skočovský

20 Ida  Schmidtová

21 Ján Spevák

22 František  Súlovec

23 Ján  Šimko

24 Jozef Tisaj

25 Ľuboslav Tropp

26 Ľubomír  Ulej

27 Dušan  Vajda

28 Ján Zliechovec

29 Ladislav Žáčik


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1965 – 1966

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

1.ŠtefanBronček
2.MilošHraško
3.PeterChomist
4.RudolfJagnešák
5.MilanKubáň
6.VladimírMarček
7.ŠtefanMáté
8.PeterPavlovič
9.RobertPřibyla
10.PavelRepa
11.ElenaRepčíková
12.JánStraka
13.JánŠtrbák
14.AntonŠutarík
15.ErnestTörök
16.JozefUrban
17.JozefZávacký
18.KolomanŽifčák

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ján Babjak

1.JánArvensis
2.VladimírBenčurik
3.VáclavDrapáč
4.VladimírChromčík
5.JánKaštiel
6.StanislavKováčik
7.JozefLaco
8.JozefMarenčík
9.PavelMeliš
10.PavolNemec
11.VáclavOravec
12.ŠtefanPleško
13.ErvinRajčok
14.MilanRišian
15.JánŠupík
16.MilanŽila

 

Trieda V.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karel Dubový

 1. Ján Baláž
2. Jozef Baninec
3. Ladislav Bartoš
4. Ľudovít Bartoš
5. Ján Brezina
6. Július Čikkel
7. František Čiljak
8. Milan Dočár
9. Tibor Dom
10. Jozef Fučela
11. Ignác Greguš
12. Eugen Hadár
13. Jozef Chmel
14. Ondrej Imrišek
15. Stanislav Kachlík
16. Ondrej Kašovič
17. Jozef Kotúč
18. Jozef Liška
19. Ján Martinka
20. Martin Poljak
21. Alexander Soukup
22. Pavel Šajben
23. Ján Tůma
24. Ján Vojtek
25. Anton Zafka
26. Jolana Žáková

 

Trieda V.D

Odbor zlievárstvo

Triedny učiteľ Ing. Stanislav Neboška

1. František Beskyd
2. Emil Bukva
3. Ján Lepot
4. Ernest Maruniak
5. Ján Patarák
6. Slavomír Žalman

 

Trieda V.E

Odbor elektrické stroje a prístroje

Triedny učiteľ Ing. Ladislav Galuščák

1. Bohuslav Babala
2. Vladimír Ballo
3. Štefan Fulla
4. František Chabada
5. Ján Kapusta
6. Jaroslav Kapusta
7. Ján Kluknavský
8. Václav Kopeček
9. Jozef Kramár
10. Vladimír Kudrna
11. Štefan Lukáč
12. Stanislav Sluka
13. Valentín Šemerinec
14. Jozef Steinhübel
15. Ján Uhrín
16. Ján Uhliarik

 

Trieda V.F

Odbor výroba, rozvod a využitie elektrickej energie

Triedny učiteľ Ing. Miroslav Tuma

1. Tomáš Babčaník
2. Emil Florek
3. Ján Junaska
4. Ivan Malko
5. Milan Maťko
6. Ondrej Ondrík
7. Štefan Špánik
8. Jozef Zvrškovec
9. Alojz Prokop

 

Trieda V.G

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Ing. Alojz Michlík

 1. Ján Čupka
2. Rudolf Ďuriš
3. Jaroslav Frnda
4. Jozef Holko
5. Milan Jacko
6. Michal Jambrich
7. Eugen Jurášek
8. Juraj Kamien
9. Pavol Kardohelyi
10. Ladislav Krutošík
11. Michal Lukáč
12. Albert Matejčík
13. Ján Piško
14. Ján Sobčák
15. Ján Sopúch
16. Ján Vantara

 

Trieda V.H

Odbor stolárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 1. Ján Dvorský
2. Jozef Gajdošek
3. Jozef Haliena
4. Oldřich Hejtmánek
5. Emil Holko
6. Božena Holková
7. Vladimír Ondrejka
8. Ján Plica
9. Milan Sajdák
10. Anna Várvová

 

Trieda AK.III

Odbor oznamovacia elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Jozef Osadský

 1. Gabriel Baláž
2. Mojmír Muocik
3. Peter Hoffman
4. Václav Hubený
5. Ján Iľanovský
6. Filip Jašek
7. Bohumil Klimíček
8. Jaroslav Málik
9. Imrich Maťašovský
10. Jozef Miláček
11. Alexander Tichý

 

Trieda SEK III.

Odbor strojno-ekonomický kurz

Triedny učiteľ Eva Karkošiaková

 1. Štefan Bača
2. Štefan Batla
3. Anton Blanay
4. Pavel Boroš
5. Imrich Daniš
6. Alojz Dubec
7. Ladislav Fekiač
8. Ondrej Hromadka
9. Jozef Jedlovský
10. Štefan Kremeň
11. Matúš Maršo
12. Lukáš Mizera
13. Michal Petrucha
14. Jaroslav Plžík
15. Jozef Šajgalík
16. Irena Urbanková
17. František Uriča
18. Vojtech Vereš
19. Ján Suchý

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube