nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 1966

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1965 – 1966


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ján Orendáč

 

1 Milan Albert
2 Ján Bado
3 Ondrej Barta
4 Jaroslav Blaho
5 Anton Bluhár
6 Ján Fillo
7 Vlasta Gregorová
8 Bohumil Ilgo
9 Vlasta Jančíková
10 Ivan Junas
11 Daniel Kalinčák
12 Július Lamoš
13 Ivan Lilge
14 Ivan Mráz
15 Ľudovít Olejka
16 Pavol Oller
17 Michal Peružek
18 Jozef Stuhár
19 Miroslav Šalaga
20 Kamil Škrko
21 Vladimír Štrba
22 Jozef Štrifler
23 Jozef Tausk
24 Viktória Titková
25 Viliam Zachar

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ján Janík

 

 

1 Vladimír Andel
2 Ján Bandík
3 Viera Berešová
4 Helena Bobrovská
5 Iena Bosíková
6 Miroslav Fabián
7 Cyril Hudák
8 Dušan Kmeť
9 Juraj Kliner
10 Peter Kompan
11 Magdaléna Kubisová
12 Ján Longauer
13 Oľga Mareková
14 Miroslav Mulinka
15 Peter Opavský
16 Ján Petráš
17 Dušan Pozor
18 Pavol Ruman
19 Mária Slotová
20 Jozef Štekláč
21 Milan Šuštiak
22 Ľubomír Tínes
23 Jozef Uhlár
24 František Wagenhoffer
25 Vladimír Zafka
26 Gabriela Zekuciová

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1 Cyril Ambrózy
2 Ivan Antóny
3 Bohuslav Čermák
4 Jozef Daubner
5 Viktor Denke
6 Jozef Fidrik
7 Tomáš Franek
8 Miroslav Franko
9 Ján Gantner
10 Igor Hraško
11 Jozef Hudek
12 Jozef Jančík
13 Milan Kudlička
14 Peter Muchy
15 Miroslav Neve
16 Miroslav Nykodým
17 Jozef Rabek
18 Stanislav Stahl
19 Štefan Špirka
20 Jozef Štefanides
21 Marián Tuchscher
22 Peter Vrabec
23 Dušan Zachar
24 Milan Zajasenský

 

 

Trieda IV.D

Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Vladimír Malinovský

 

1 Ján Barla
2 Ján Bittner
3 Ľudmila Brnová
4 Božena Cígerová
5 Milan Čarvaga
6 Štefan Dubovický
7 Anna Englerová
8 Marián Fulla
9 Ivan Gašpír
10 Milan Gregor
11 Brigita Husárová
12 Dušan Chvostál
13 Stanislav Klinec
14 Ján Koleják
15 Ján Kubizňa
16 Ivan Langsfeld
17 Vladimír Lengyel
18 Ján Lepeň
19 Jozef Ličko
20 Anton Lončík
21 Miroslav Magál
22 Jozef Matušný
23 Mária Paľová
24 Vladimír Pipíška
25 Jaroslav Pšenčík
26 Vlasta Sobčáková
27 Viera Šprláková
28 Peter Vrabec
29 Ján Žirko

 

 

Trieda IV.E
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

1 Jaromír Babka

2 Magdaléna  Bakalová

3 Stanislav Barabáš

4 Stanislav  Barka

5 Rudolf  Belák

6 Samuel Bibza

7 Ľudovít  Brna

8 Dušan Gálik

9 Danica  Gulisová

10 Peter  Herman

11 Jozef Janky

12 Daniel Konstant

13 Anton  Murárik

14 Martin Orvan

15 Karol  Podhora

16 Ján Reich

17 Oľga  Ruttkayová

18 Jozef  Rybár

19 Milan  Skočovský

20 Ida  Schmidtová

21 Ján Spevák

22 František  Súlovec

23 Ján  Šimko

24 Jozef Tisaj

25 Ľuboslav Tropp

26 Ľubomír  Ulej

27 Dušan  Vajda

28 Ján Zliechovec

29 Ladislav Žáčik


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1965 – 1966

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

1. Štefan Bronček
2. Miloš Hraško
3. Peter Chomist
4. Rudolf Jagnešák
5. Milan Kubáň
6. Vladimír Marček
7. Štefan Máté
8. Peter Pavlovič
9. Robert Přibyla
10. Pavel Repa
11. Elena Repčíková
12. Ján Straka
13. Ján Štrbák
14. Anton Šutarík
15. Ernest Török
16. Jozef Urban
17. Jozef Závacký
18. Koloman Žifčák

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ján Babjak

1. Ján Arvensis
2. Vladimír Benčurik
3. Václav Drapáč
4. Vladimír Chromčík
5. Ján Kaštiel
6. Stanislav Kováčik
7. Jozef Laco
8. Jozef Marenčík
9. Pavel Meliš
10. Pavol Nemec
11. Václav Oravec
12. Štefan Pleško
13. Ervin Rajčok
14. Milan Rišian
15. Ján Šupík
16. Milan Žila

 

Trieda V.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karel Dubový

 1. Ján Baláž
2. Jozef Baninec
3. Ladislav Bartoš
4. Ľudovít Bartoš
5. Ján Brezina
6. Július Čikkel
7. František Čiljak
8. Milan Dočár
9. Tibor Dom
10. Jozef Fučela
11. Ignác Greguš
12. Eugen Hadár
13. Jozef Chmel
14. Ondrej Imrišek
15. Stanislav Kachlík
16. Ondrej Kašovič
17. Jozef Kotúč
18. Jozef Liška
19. Ján Martinka
20. Martin Poljak
21. Alexander Soukup
22. Pavel Šajben
23. Ján Tůma
24. Ján Vojtek
25. Anton Zafka
26. Jolana Žáková

 

Trieda V.D

Odbor zlievárstvo

Triedny učiteľ Ing. Stanislav Neboška

1. František Beskyd
2. Emil Bukva
3. Ján Lepot
4. Ernest Maruniak
5. Ján Patarák
6. Slavomír Žalman

 

Trieda V.E

Odbor elektrické stroje a prístroje

Triedny učiteľ Ing. Ladislav Galuščák

1. Bohuslav Babala
2. Vladimír Ballo
3. Štefan Fulla
4. František Chabada
5. Ján Kapusta
6. Jaroslav Kapusta
7. Ján Kluknavský
8. Václav Kopeček
9. Jozef Kramár
10. Vladimír Kudrna
11. Štefan Lukáč
12. Stanislav Sluka
13. Valentín Šemerinec
14. Jozef Steinhübel
15. Ján Uhrín
16. Ján Uhliarik

 

Trieda V.F

Odbor výroba, rozvod a využitie elektrickej energie

Triedny učiteľ Ing. Miroslav Tuma

1. Tomáš Babčaník
2. Emil Florek
3. Ján Junaska
4. Ivan Malko
5. Milan Maťko
6. Ondrej Ondrík
7. Štefan Špánik
8. Jozef Zvrškovec
9. Alojz Prokop

 

Trieda V.G

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Ing. Alojz Michlík

 1. Ján Čupka
2. Rudolf Ďuriš
3. Jaroslav Frnda
4. Jozef Holko
5. Milan Jacko
6. Michal Jambrich
7. Eugen Jurášek
8. Juraj Kamien
9. Pavol Kardohelyi
10. Ladislav Krutošík
11. Michal Lukáč
12. Albert Matejčík
13. Ján Piško
14. Ján Sobčák
15. Ján Sopúch
16. Ján Vantara

 

Trieda V.H

Odbor stolárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 1. Ján Dvorský
2. Jozef Gajdošek
3. Jozef Haliena
4. Oldřich Hejtmánek
5. Emil Holko
6. Božena Holková
7. Vladimír Ondrejka
8. Ján Plica
9. Milan Sajdák
10. Anna Várvová

 

Trieda AK.III

Odbor oznamovacia elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Jozef Osadský

 1. Gabriel Baláž
2. Mojmír Muocik
3. Peter Hoffman
4. Václav Hubený
5. Ján Iľanovský
6. Filip Jašek
7. Bohumil Klimíček
8. Jaroslav Málik
9. Imrich Maťašovský
10. Jozef Miláček
11. Alexander Tichý

 

Trieda SEK III.

Odbor strojno-ekonomický kurz

Triedny učiteľ Eva Karkošiaková

 1. Štefan Bača
2. Štefan Batla
3. Anton Blanay
4. Pavel Boroš
5. Imrich Daniš
6. Alojz Dubec
7. Ladislav Fekiač
8. Ondrej Hromadka
9. Jozef Jedlovský
10. Štefan Kremeň
11. Matúš Maršo
12. Lukáš Mizera
13. Michal Petrucha
14. Jaroslav Plžík
15. Jozef Šajgalík
16. Irena Urbanková
17. František Uriča
18. Vojtech Vereš
19. Ján Suchý

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube