štvrtok, 18 apríla, 2024

Absolventi 1974

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1973 – 1974


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Vladimír Malinovský

 

1 Miroslav Baránek
2 Václav Feranc
3 Ladislav Gregor
4 Milan Hnila
5 Ľubomír Hrivnák
6 Jozef Hromádka
7 Milan Hrtús
8 Ján Janík
9 Ján Kmeť
10 Štefan Katreník
11 Marián Kostelný
12 František Košťál
13 Michal Kudla
14 Július Lukáč
15 Anton Majer
16 Milan Marček
17 Ervín Miština
18 Miroslav Mucha
19 Ľubomír Obert
20 Michal Pliešovský
21 Milan Rolinec
22 Jozef Ruttkay
23 Alexander Smirnov
24 Ján Stehlík
25 Milan Sýkora
26 Ján Vážan
27 Rastislav Štancel

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Valéria Klisenbauerová

 

1 Ľuboš Áč
2 Ján Adamé
3 Stanislav Barna
4 Ján Bugan
5 Ján Ducár
6 Štefan Faulhammer
7 Jozef Frkáň
8 Dušan Galet
9 Milan Habala
10 Ján Huba
11 Miroslav Jaško
12 Ján Klimas
13 Ján Králik
14 Stanislav Kríž
15 Peter Kubis
16 Marián Litva
17 Ivan Mičic
18 Pavel Ondruš
19 Jaroslav Šmál
20 Miroslav Vajs
21 Igor Vrtiak
22 Vladimír Zábojník
23 Rudolf Zedek

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1 Peter Bartko
2 Milan Brandejský
3 Vladimír Capko
4 Dušan Cincík
5 Alfonz Ferančík
6 Pavol Florek
7 Miloš Greguš
8 Zdenka Hanusková
9 Ľudovít Hmyrek
10 Ján Huljak
11 Miroslav Kamien
12 Jozef Kubiš
13 Pavol Kyška
14 Jarmila Línerová
15 Ivan Marko
16 Jitka Masná
17 Jozef Miartuš
18 Alena Michalová
19 Ján Muntág
20 Stanislav Oleš
21 Janka Paukovičová
22 Milan Rogl
23 Ľubomír Steffel
24 Hana Svobodová
25 Dušan Tomek

 

 

Trieda IV.D

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1 Jozef Babinský
2 Milota Bohušová
3 Marián Borza
4 Stanislav Bugaj
5 Vladimír Čillík
6 Jozef Greguš
7 Bohuš Had
8 Ivan Hajdu
9 Sidónia Janíčková
10 Rudolf Kardoš
11 Vladimír Kňazko
12 Milan Koleník
13 Miroslav Koreň
14 Mária Pračková
15 Vladimír Pulkovník
16 Juraj Rusnák
17 Marián Rybárik
18 Anton Sklarčík
19 Ján Sládok
20 Dušan Siráň
21 Milan Sombaty
22 Ján Vanko
23 Miroslav Vlček
24 Zdenko Vlha

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Gustáv Schimik

 

1 Martin Adamec
2 Pavol Adamík
3 Jaroslav Černý
4 Pavel Ferenčík
5 Pavol Furdek
6 Karol Gebrlin
7 Marián Halvoň
8 Miroslav Harich
9 Miroslav Hodvábny
10 Jaroslav Horník
11 Karol Hostinský
12 Peter Hriž
13 František Kraus
14 Marián Líška
15 Ján Majer
16 Milan Michalec
17 Daniel Moric
18 Pavol Murárik
19 Vladimír Novák
20 Peter Novysedlák
21 Milan Pavlík
22 Július Píša
23 Miroslav Puffler
24 Milan Strempek
25 Viliam Tavač
26 Štefan Tonhauzer
27 Stanislav Záthurecký
28 Marián Závodský
29 Jozef Zipser
30 Pavol Žuffa

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Johana Chladnúchová

 

1 Vladimír Beblavý
2 Stanislav Bruncko
3 Ján Čaja
4 Ondrej Červenec
5 Bernard Duboš
6 Ľubomír Hruška
7 Ján Hrúz
8 Ján Hucík
9 Milan Husárik
10 Dušan Chmúrny
11 Ján Jančo
12 Jozef Janov
13 Marián Jarina
14 Vladimír Kňazúr
15 Martin Kotrík
16 Anton Kožák
17 Rudolf Krajča
18 Vladimír Kubinec
19 Vladimír Kurinský
20 František Maťašovský
21 Vladimír Mikita
22 Milan Paleček
23 Ján Šafárik
24 Rudolf Šefraník
25 Anton Šichta
26 Alojz Škrkoň
27 Peter Tomčík
28 Ján Ustupský


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1973 – 1974

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Adolf Chomo

1. Milan Brna
2. Ján Černega
3. Ján Frank
4. Ľubomír Chorvát
5. Anna Jesenská
6. Ján Kaník
7. Peter Kollár
8. Pavol Koričanský
9. Eliška Košíková
10. Igor Kučera
11. Peter Lacko
12. Jozef Lukáč
13. Ľubica Lysičanová
14. Eva Micáková
15. Imrich Molnár
16. Ivan Paulovič
17. František Schwendt
18. Milan Slezák
19. František Srogončík
20. Štefan Stolárik
21. Vladimír Turcer
22. Viliam Vargončík
23. Jozef Smékal
24. Lukáč Mizera
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube