Absolventi 1976

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1975 – 1976


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1JuditaBuganová
2JozefDemikát
3JaroslavĎurček
4JanaĎuríková
5MáriaEnglartová
6DášaFrolová
7CtiborGíreth
8MilanKotrík
9JankaKováčiková
10VincentKrištofík
11OndrejMajer
12FrantišekPátek
13MiroslavPavlišin
14DanielPevala
15MikulášRišáni
16AntonSchnierer
17MargitaStruhárňanská
18JozefŠkantár
19AnnaŠikulová
20MiroslavŠtefaňák
21VieraTomeková
22DušanVída
23VieraŽukovská

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

1MiroslavBaroch
2JánBrozák
3DušanDetvan
4MilanFtorek
5AlenaHasinčeková
6ValériaHrádocká
7IvanKapusta
8PeterKončok
9KatarínaKováčová
10MarínaKralovanská
11JánKrasničan
12ViliamKubík
13EditaLehotská
14ZdenkaLínerová
15AntonLodňánek
16VieraMašincová
17AnnaMiľanová
18JánMurín
19MáriaOkálová
20JánPetiaš
21JaroslavRepček
22JankaRuttkayová
23AnnaSmaženková
24VladimírStančík
25EvaStraková
26PeterŠichta
27VieraŠtevčíková
28JozefŠuster
29JánŠvábik
30IvanVajzer

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Johana Chladnúchová

 

 

1PeterBeňadik
2VladimírBubniak
3JánCalík
4PeterFeriančik
5PeterGigac
6StanislavHudec
7JurajKáčer
8MiroslavKusko
9StanislavKrupa
10SvetozárLičko
11JurajMajerčiak
12JaroslavMatula
13JánMichalíček
14IvanPastucha
15JánPeknuša
16JánRysuľa
17JozefŠkubla
18AntonTokár
19PavolVrtík
20MiroslavZaťko

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ján Jusko

 

1MáriaBáthoryová
2FrantišekBohačiak
3MáriaFelcanová
4JánFerianc
5EvaFoltinová
6AnnaHúšťová
7AnnaChabadová
8JozefChvojka
9JánKatana
10ĽubicaKľuchová
11FrantišekKomžík
12IvanKováčik
13JurajKováčik
14JaroslavMališ
15MonikaMatkulčíková
16DušanMarušinský
17StanislavPitoňák
18EmíliaPivková
19DagmarRuttkayová
20DušanStrapec
21BlaženaŠtaffenová
22MiroslavThémar
23ZdenkoTotušek
24VojtechTruchlý
25EditaZigová

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor  prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

 1 Cyril Belavý
2 Jozef Bruncko
3 Viera Gažová
4 Helena Habanová
5 Jarmila Hatalová
6 Emília Húšťavová
7 Branislav Hyben
8 Dušan Káčer
9 Marián Kaliarik
10 Marián Kováč
11 Jaroslav Kyška
12 Daniela Lacková
13 Peter Laco
14 Jozef Macho
15 Emília Matejčíková
16 Peter Mazúr
17 Štefan Pánik
18 Miroslav Páchnik
19 Mária Pekarová
20 Milan Plžík
21 Vojtech Rigo
22 Milan Šafranka
23 Daniela Šišková
24 Miroslav Šparec
25 Pavol Šulan
26 Rastislav Trstenský
27 Anna Zajacová
28 Alena Zavarská
29 Ľubomír Zuzula
30 Dušan Nauš

 

 

Trieda IV.F

Odbor  prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Rudolf Bízik

 

 1 Milan Ballo
2 Dušan Drobka
3 Mikuláš Durdík
4 Vladimír Fabian
5 Ladislav Fudor
6 Jiří Havran
7 Miroslav Horváth
8 Juraj Hulej
9 Ján Janiga
10 Dalibor Kocka
11 Miroslav Kuba
12 Tibor Mazúch
13 Ján Polonec
14 Jozef Puškár
15 Ivan Sikula
16 Zdenko Slezák
17 Ernest Tomiš
18 Ľubomír Uhrín
19 Vladimír Uchaľ

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1975 – 1976

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1.PavolBaštigál
2.MilanBukový
3.MiroslavCyprian
4.JozefČernega
5.JozefDibdiak
6.PavelFánči
7.JurajGavenda
8.MilošChrtianský
9.DanielKováč
10.JánKučák
11.JozefLavička
12.JaroslavMažári
13.MilanMores
14.PavolPotoč
15.VendelínSekerka
16.JozefStrapko
17.MilanŠtefík
18.MiroslavŠtefko
19.MagdalénaZelinková
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube