Absolventi 1989

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1988 – 1989


 

Trieda IV.A
Odbor strojárska technológia
Triedna učiteľka Johana Chladnúchová

 

1DagmarBarlová
2RenátaBenedikovičová
3TomášFilanda
4JánHrmo
5JaroslavIvaška
6VratislavJesenský
7IvanJombík
8JarmilaKlavcová
9JanaKozáková
10RastislavKyzek
11MiriamLamošová
12JanaLacková
13PeterLukáč
14RomanLupták
15KatarínaMatulová
16MiroslavMaťas
17MariánMatiaško
18JankaMikulajčíková
19LíviaMrukviová
20MartinMúdry
21DušanPolonec
22JánPolonec
23AnnaŠevčíková
24MartinaSobeková
25AnnaVitková
26RóbertZvedela
27PeterKorček

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárska technológia
Triedna učiteľka Alena Benčuriková

 

1JaroslavBalát
2MilanBarica
3JozefBlahušiak
4MargarétaBlahušiaková
5KatarínaCalíková
6BorisDenko
7AlicaĎuríková
8ĽubomírGrajciar
9PatríciaHanišáková
10DanaJeľšíková
11ĽubicaKapustová
12IvetaKováčiková
13JozefKrško
14ĽuboslavMikulka
15AlenaOzaniaková
16DankaPetričková
17MilanPolerecký
18AlenaPrekopová
19RomanRúfus
20VladimírSimonides
21EditaŠtancľová
22MiroslavaStanová
23ĽubomírTonhajzer
24BranislavVajdel
25IvanaČorejová
26PeterŠimaľ

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárska konštrukcia
Triedna učiteľka Janka Demeterová

 

1AlenaBarančeková
2IvanBernát
3JozefBodnár
4IvanaBrnová
5JanaBubelková
6MilanGíreth
7BranislavHjadlovský
8VladimírJanko
9RóbertKošťál
10ViliamKováč
11IvanKrajč
12ElenaKrajčová
13MartinKramár
14RastimírKramár
15DušanKrižka
16PeterKuzma
17MartinLetrich
18PeterLilge
19AndreaMikesková
20DenisaPyšná
21EvaStachová
22JánStruharňanský
23JúliusTrsťanský
24MartinaUhrínová
25DanielZvarík
26MariánZvarík
27EugenCsekey
28ĽudovítNemec

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky
Triedny učiteľ Ing. Štefan Tompoš

 

1MartinaAndoková
2MiroslavaBartošová
3MilanBeňo
4ĽubošBrveník
5MarianaBúchalová
6MilošBudzel
7FrantišekFloriančič
8VladimírFroľo
9MiroslavHalaj
10MartinHolko
11MartinKraľovanský
12JarmilaKrivušová
13PeterKurek
14ZuzanaLabudová
15MáriaPoloncová
16JaroslavLitvaj
17MiriamMajorská
18RóbertMoric
19MilanRybár
20MariánSušienka
21PeterŠimo
22PeterŠtefanides
23VáclavSýkora
24JúliusTopoli
25DanielVaňko
26ŠtefanVojtas
27ŠtefanVojtek
28IvanZachar
29ĽudovítKováč

 

 

 

 

Trieda IV.E
Odbor automatizačná technika
Triedna učiteľka Ing. Dagmar Najšlová

 

1 Pavel Baričák
2 Richard Bíro
3 Gabriela Bodnárová
4 Miriam Brodňanská
5 Jaroslav Čehel
6 Roman Čermák
7 Milan Čudek
8 Miroslav Franko
9 Jana Grolmusová
10 Eva Gulisová
11 Marián Hnáth
12 Vladimír Holička
13 Peter Ivan
14 Miloslav Kajánek
15 Radovan Krčík
16 Juraj Krivka
17 Zdenko Mišeje
18 Dagmar Molnárová
19 Gabriela Oršulová
20 Slávka Palovičová
21 Ľubica Petrovičová
22 Miroslav Prieboj
23 Jaroslava Schererová
24 Viera Strišková
25 Monika Švecová
26 Slavomír Tomka
27 Jana Vaňková
28 René Vlček

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube