štvrtok, 18 apríla, 2024

Absolventi 1989

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1988 – 1989


 

Trieda IV.A
Odbor strojárska technológia
Triedna učiteľka Johana Chladnúchová

 

1 Dagmar Barlová
2 Renáta Benedikovičová
3 Tomáš Filanda
4 Ján Hrmo
5 Jaroslav Ivaška
6 Vratislav Jesenský
7 Ivan Jombík
8 Jarmila Klavcová
9 Jana Kozáková
10 Rastislav Kyzek
11 Miriam Lamošová
12 Jana Lacková
13 Peter Lukáč
14 Roman Lupták
15 Katarína Matulová
16 Miroslav Maťas
17 Marián Matiaško
18 Janka Mikulajčíková
19 Lívia Mrukviová
20 Martin Múdry
21 Dušan Polonec
22 Ján Polonec
23 Anna Ševčíková
24 Martina Sobeková
25 Anna Vitková
26 Róbert Zvedela
27 Peter Korček

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárska technológia
Triedna učiteľka Alena Benčuriková

 

1 Jaroslav Balát
2 Milan Barica
3 Jozef Blahušiak
4 Margaréta Blahušiaková
5 Katarína Calíková
6 Boris Denko
7 Alica Ďuríková
8 Ľubomír Grajciar
9 Patrícia Hanišáková
10 Dana Jeľšíková
11 Ľubica Kapustová
12 Iveta Kováčiková
13 Jozef Krško
14 Ľuboslav Mikulka
15 Alena Ozaniaková
16 Danka Petričková
17 Milan Polerecký
18 Alena Prekopová
19 Roman Rúfus
20 Vladimír Simonides
21 Edita Štancľová
22 Miroslava Stanová
23 Ľubomír Tonhajzer
24 Branislav Vajdel
25 Ivana Čorejová
26 Peter Šimaľ

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárska konštrukcia
Triedna učiteľka Janka Demeterová

 

1 Alena Barančeková
2 Ivan Bernát
3 Jozef Bodnár
4 Ivana Brnová
5 Jana Bubelková
6 Milan Gíreth
7 Branislav Hjadlovský
8 Vladimír Janko
9 Róbert Košťál
10 Viliam Kováč
11 Ivan Krajč
12 Elena Krajčová
13 Martin Kramár
14 Rastimír Kramár
15 Dušan Križka
16 Peter Kuzma
17 Martin Letrich
18 Peter Lilge
19 Andrea Mikesková
20 Denisa Pyšná
21 Eva Stachová
22 Ján Struharňanský
23 Július Trsťanský
24 Martina Uhrínová
25 Daniel Zvarík
26 Marián Zvarík
27 Eugen Csekey
28 Ľudovít Nemec

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky
Triedny učiteľ Ing. Štefan Tompoš

 

1 Martina Andoková
2 Miroslava Bartošová
3 Milan Beňo
4 Ľuboš Brveník
5 Mariana Búchalová
6 Miloš Budzel
7 František Floriančič
8 Vladimír Froľo
9 Miroslav Halaj
10 Martin Holko
11 Martin Kraľovanský
12 Jarmila Krivušová
13 Peter Kurek
14 Zuzana Labudová
15 Mária Poloncová
16 Jaroslav Litvaj
17 Miriam Majorská
18 Róbert Moric
19 Milan Rybár
20 Marián Sušienka
21 Peter Šimo
22 Peter Štefanides
23 Václav Sýkora
24 Július Topoli
25 Daniel Vaňko
26 Štefan Vojtas
27 Štefan Vojtek
28 Ivan Zachar
29 Ľudovít Kováč

 

 

 

 

Trieda IV.E
Odbor automatizačná technika
Triedna učiteľka Ing. Dagmar Najšlová

 

1 Pavel Baričák
2 Richard Bíro
3 Gabriela Bodnárová
4 Miriam Brodňanská
5 Jaroslav Čehel
6 Roman Čermák
7 Milan Čudek
8 Miroslav Franko
9 Jana Grolmusová
10 Eva Gulisová
11 Marián Hnáth
12 Vladimír Holička
13 Peter Ivan
14 Miloslav Kajánek
15 Radovan Krčík
16 Juraj Krivka
17 Zdenko Mišeje
18 Dagmar Molnárová
19 Gabriela Oršulová
20 Slávka Palovičová
21 Ľubica Petrovičová
22 Miroslav Prieboj
23 Jaroslava Schererová
24 Viera Strišková
25 Monika Švecová
26 Slavomír Tomka
27 Jana Vaňková
28 René Vlček

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube