Absolventi 1990

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1989 – 1990


 

Trieda IV.A
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1AndreaBelková
2IgorBilka
3MonikaBoškajová
4JozefBrisuda
5JanaBrxová
6PeterDienelt
7MáriaDufalová
8DanaFrolová
9ĽubomírFüle
10JaroslavHrdý
11MarošJankovič
12IvanKatreník
13ZdenkaKľučková
14ĽubošKomárek
15DušanKrajčík
16LadislavLipničan
17MilanMichalík
18MilinaŠenková
19PeterŠlacký
20AlenaŠtanclová
21TomášTrancigier
22IvanaVilková
23MartinaZboranová

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Drahoslav Kvašovský

 

1DanielBabka
2RichardBanáry
3PavolBednárik
4MáriaBrcková
5MáriaDerigová
6DanaDrdajová
7DagmarGajdošová
8ĽuborGoldmann
9VladimírGren
10MilanHaško
11DášaHatoková
12IvanHlobej
13JaroslavJurčák
14VieraKohútova
15ĽubicaKováčiková
16MiriamKučmová
17JankaLukáčová
18IvetaMilanová
19IvetaRemeňová
20PeterRóna
21VladimírSauch
22JanaŠtanclová
23MariánŠvejda
24DanaThomková
25PeterTomaga

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Jozef  Štefanovič

 

1MilanAbík
2MarianaBlahová
3PavolCipov
4JanaDarfášová
5DaliborDoležal
6KatarínaFanová
7BranislavFojtík
8KarolHonner
9PeterHuba
10ĽubošLauko
11RastislavLukáč
12MiriamMalíková
13RomanMikita
14ErikPacalaj
15RóbertPražma
16VladimírPriesol
17AlexanderSekaj
18TatianaSeverová
19KatarínaSokolová
20DenisaStahlová
21PavolStehlík
22AlešŠíma
23VladimíraŠpalková
24DušanThomka
25TatianaVrzalová

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky
Triedna učiteľka Milada Lovacká

 

1DenisaČesneková
2JaroslavaFedáková
3MiroslavFúčela
4MilanHargaš
5JánJancko
6SlávkaJánošíková
7RomanJaroš
8NatašaJarýová
9MiroslavJellúš
10DagmarJesenská
11ĽubomírJirků
12PeterKochol
13PeterKrištof
14RastislavKuba
15MariánKubek
16MáriaLaššáková
17MariánMalko
18VladimírMečko
19KatarínaMendrejová
20MariánOkuliar
21MariánOndrejkovič
22RastislavPalutka
23IvanPotecký
24MichalRuman
25RastislavŠefranko
26JozefŠtrajcher
27PeterŠugár
28MilanTrojan
29JaroslavVavro
30RomanVýbošťok
31MiroslavaZelinková

 

 

 

Trieda IV.E
Odbor automatizačná technika
Triedni učitelia Ing. Marián Najšel 1.-4. ročník, Ing. Jitka Mohylová 4. ročník 2. polrok

 

1MiroslavBobok
2EvaBubelková
3JanaDudášiková
4DušanDušička
5EvaDzuráková
6RadovanGrolmus
7MiroslavaHarahusová
8JaroslavHašto
9ĽubomírHorňák
10VladimírKamenský
11RomanKrálik
12IgorKurek
13MiroslavMarček
14IvetaMašková
15IvanMjartan
16RobertMoravčík
17VladimírNovanský
18DarinaRačeková
19JurajSluka
20JozefStraka
21PavolŠevčík
22LenkaŠimeková
23TiborŠípka
24MiroslavValíček
25RadovanZnamenák
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube