štvrtok, 18 júla, 2024

Absolventi 1991

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1990 – 1991


 

Trieda IV.A
Odbor strojárska technológia
Triedna učiteľka Ing. Mária Bokorová

 

1 Ivana Betušová
2 Roman Blaho
3 Janetta Budiská
4 Tatiana Dedičová
5 Pavel Fanči
6 Ján Fontány
7 Pavol Gabaj
8 Janetta Halienová
9 Oľga Halienová
10 Marek Hollý
11 Jaroslav Hupka
12 Milan Korbeľ
13 Branislava Králová
14 Jana Krištofová
15 Miroslav Mackura
16 Andrea Magočová
17 František Mikuláš
18 Jozef Minarovský
19 Vladimíra Pavlíková
20 Anton Pilka
21 Jaroslav Rusnák
22 Alexandra Schníderová
23 Karol Valent
24 Martin Vaško
25 Ivone Wedrová
26 Lenka Zúbeková
27 Milan Žila

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárska technológia
Triedna učiteľka Mária Skočovská, Iveta Žemličková

 

1 Marcel Bella
2 Ján Bielený
3 Adriana Březovská
4 Marián Bukovský
5 Mária Čelestiaková
6 Branislav Černák
7 Vladimír Franek
8 Silvia Hološová
9 Monika Kerátová
10 Regina Klisenbauerová
11 Michal Kmeť
12 Gabriela Kudličková
13 Jozef Lavička
14 Peter Malík
15 Jozef Mazanec
16 Boris Morgoš
17 Igor Novinský
18 Martina Pašiaková
19 Silvia Pokorná
20 Peter Sihela
21 Miroslav Thémar
22 Ján Tomka
23 Simona Turancová
24 Jana Vančová
25 Lenka Vargaiová
26 Miriam Warechová

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárska konštrukcia
Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1 Vladimír Baranyai
2 Martina Bendíková
3 Peter Benko
4 Branislav Cengel
5 Rastislav Duchoň
6 Branislav Gašparík
7 Ľubomír Hraško
8 Igor Jánoška
9 Rastislav Karak
10 Miroslav Kerdík
11 Miloš Kondrát
12 Andrea Koššová
13 Jana Lalková
14 Michal Medveď
15 Marián Moravčík
16 Peter Romančík
17 Renata Rusnáková
18 Miroslava Sedláková
19 Jana Veselovská
20 Marcela Vričanová
21 Renáta Weissová
22 Róbert Závadský

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky
Triedny učiteľ Ing. Štefan Tompoš

 

1 Jana Bernaťáková
2 Elena Bizíková
3 Peter Bruncko
4 Marcela Civínová
5 Ivan Dieška
6 Rastislav Fúčela
7 Ján Gazík
8 Jozef Glejtek
9 Peter Hajdúch
10 Miroslav Hargaš
11 Peter Chlepko
12 Ján Jašica
13 Martin Karas
14 Simona Kašíková
15 Michael Kmeť
16 Roman Kohútka
17 Mária Kolenová
18 Andrea Latečková
19 Roman Lvončík
20 Richard Majerík
21 Róbert Mikuš
22 Ivan Moravčík
23 Miroslav Paríšek
24 Milan Piroh
25 Roman Ruttkay
26 Jaroslav Sirota
27 Jana Skuhrová
28 Janka Slováková
29 Peter Svitek
30 Ľubomír Štefanco
31 Róbert Veterník
32 Eva Zacharová

 

 

 

Trieda IV.E
Odbor automatizačná technika
Triedna učiteľka Mgr. Elena Janovcová

 

1 Eduard Andrejko
2 Štefan Balošák
3 Anna Baranová
4 Iveta Blšáková
5 Miroslava Dodoková
6 Andrej Ďurta
7 Roman Gavlák
8 Milan Grilus
9 Juraj Gruber
10 Katarína Jesenská
11 Martina Kresťanová
12 Monika Kubíková
13 Anna Lešťáková
14 Radka Lilichová
15 Vladimír Müllner
16 Beáta Poláková
17 Miroslav Sládek
18 Peter Sýkora
19 Tatiana Šubová
20 Róbert Švec
21 Blanka Švehlová
22 Martin Tínus
23 Katarína Tomčányová
24 Maroš Tončo
25 Erich Tonhajzel
26 Ivan Vojtko
27 Štefan Zbiňovec
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube