nedeľa, 19 mája, 2024

Absolventi 1996

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1995 – 1996


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ján Jusko

 

1 Jaroslav Bugr
2 Martin Gabriel
3 Jozef Hakala
4 Roman Horák
5 Slavomír Hrček
6 Miriam Hrončeková
7 Juraj Chyla
8 Juraj Jánošík
9 Vladimír Jarema
10 Ladislav Kalinčák
11 Matej Lacko
12 Martin Nemec
13 Martin Novanský
14 Milan Pacek
15 Peter Sedmák
16 Peter Strásky
17 Dušan Šulov
18 Milan Šulov
19 Martin Tanevski

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Ing. Mária Bokorová

 

1 Michal Balaš
2 Bohumila Buková
3 Róbert Bukovinský
4 Peter Cíger
5 Roman Čanády
6 Filip Čillík
7 Ján Fabuš
8 Ján Fekeč
9 Michal Hodža
10 Leonard Chrenko
11 Dušan Kleiman
12 Marián Kramár
13 Michal Kríž
14 Marek Lukáčik
15 Jaromír Mitterpach
16 Bibiana Ovšáková
17 Lenka Poloncová
18 Boris Rabatín
19 Igor Rišiaň
20 Xénia Rybáriková
21 Ján Sýkora
22 Anna Šalagová
23 Martin Škultéty
24 Miroslava Štípalová

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka PhDr. Marcela Švecová

 

1 Andrea Bohušová
2 Martina Brnová
3 Viera Čierna
4 Andrea Čulá
5 Katarína Ďarmeková
6 Jaroslava Ďubáková
7 Martina Dubovcová
8 Michaela Fekečová
9 Alexandra Feriančiková
10 Miroslava Ftoreková
11 Michaela Hanzelyová
12 Viktória Holanová
13 Monika Jaremová
14 Viera Jedličková
15 Denisa Királycsiková
16 Iveta Klvanová
17 Eva Kolaříková
18 Vladimír Kováč
19 Michaela Kuderová
20 Michal Mrník
21 Katarína Obuchová
22 Katarína Prokšová
23 Alena Stračiaková
24 Jana Sýkorová
25 Ivana Šimková
26 Katarína Šošková
27 Zuzana Švabčíková
28 Andrea Tkáčová
29 Zlatica Zajacová

 

 

Trieda IV.D
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Mgr. Jana Kováčiková

 

1 Lucia Andrássyová
2 Vladimíra Balková
3 Alena Birvoňová
4 Jana Brveníková
5 Ingrid Čepčíková
6 Beáta Goliašová
7 Marcela Hamzová
8 Liliana Hausnerová
9 Emanuel Hořava
10 Ľubica Hvizdáková
11 Andrea Jančáriková
12 Jana Janotová
13 Alena Jurečková
14 Andrea Jurečková
15 Linda Kaňová
16 Renáta Máčajová
17 Peter Matejček
18 Marianna Matiová
19 Andrea Matúšková
20 Denisa Milanová
21 Lenka Olbertová
22 Silvia Pavlíková
23 Monika Porubčanová
24 Radoslav Prachár
25 Monika Ruttkayová
26 Michaela Sameková
27 Kristína Sušienková
28 Monika Szabová
29 Daniela Školníková
30 Michaela Tomková
31 Katarína Tóthová
32 Eva Venglárová

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ  Ing. Mária Culková 1. 2. ročník, Ing. Ján Kubizňa 3. 4. ročník

 

1 Marián Bernát
2 Vladimír Boďa
3 Michal Boguský
4 Peter Červeň
5 Roman Dobiaš
6 Michal Ďurdík
7 Jozef Džurban
8 Ľubomír Fašianok
9 Martin Flaška
10 Róbert Gašo
11 Ľubomír Janík
12 Martin Knižka
13 Róbert Koreň
14 Miroslav Mánik
15 Roman Maňka
16 Ladislav Martinček
17 Róbert Milo
18 Ivan Očenáš
19 Pavol Patúš
20 Michal Petráš
21 Jozef Porubský
22 Ľuboš Ričány
23 Tibor Roman
24 Richard Segľa
25 Michal Straka
26 Marek Šajben
27 Marián Šichta
28 Michal Šiška
29 Roman Šoška
30 Michal Šutek
31 Karol Taraba
32 Peter Uličný
33 Marián Vajda
34 Dušan Wiezik

 

 

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Valéria Winklerová

 

1 Marián Balek
2 Michal Bielik
3 Miroslav Blahušiak
4 Martin Boďa
5 Dušan Borcovan
6 Tomáš Bošanský
7 Róbert Dvorský
8 Milan Feriančik
9 Karol Franek
10 Michal Fürst
11 Dušan Hanula
12 Radovan Chládek
13 Marián Janoščák
14 Radovan Klaudíny
15 Marián Klocáň
16 Radim Knapčík
17 Dušan Krupa
18 Mário Kubala
19 Peter Kurhajec
20 Róbert Majda
21 Marek Majko
22 Jaroslav Medla
23 Juraj Moric
24 Mário Nemec
25 Peter Pečner
26 Miroslav Polášek
27 Marián Porubský
28 Anton Pyšný
29 Mikuláš Rišáni
30 Roman Sobkuliak
31 Peter Šavol
32 Ján Ševčík
33 Stanislav Tuna
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube