nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 2001

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2000 – 2001


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ľubomír Matejíčka

 

1 Patrik Botoš
2 Roman Bystričan
3 Peter Čerňan
4 Marek Guráň
5 Marián Kmeť
6 Peter Košík
7 Roman Krška
8 Martin Lihan
9 Ľubomír Majerák
10 Peter Mojžiš
11 Štefan Noga
12 Eva Nogová
13 Jozef Ovšák
14 Juraj Pangrác
15 Igor Papaj
16 Peter Polomčák
17 Milan Smieško
18 Matej Tylka
19 Viera Valocká

 

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor mechatronika
Triedny učiteľ  Mgr. Alena Bečuriková 1.-3. ročník Ing. Štefan Tompoš 4. ročník

 

1 Dušan Bambušek
2 Martin Drga
3 Jaroslav Fabian
4 Miroslav Hvizdák
5 Karol Chreno
6 Martin Ivan
7 Martin Kamien
8 Róbert Krasnec
9 Štefan Kubaloš
10 Martin Lavička
11 Radovan Motl
12 Martin Nedbalec
13 Michal Obžera
14 Miroslav Páleš
15 Milan Pinčiar
16 Pavol Piško
17 Peter Polák
18 Ján Raffaj
19 Július Róna
20 Michal Siráň
21 Viliam Ševčík
22 Miroslav Škuta
23 Lukáš Tkáč

 

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Ing. Jana Štrangfeldová

 

 

1 Martin Bartoš
2 Petra Bátorová
3 Peter Beňo
4 Igor Brna
5 Michaela Engliová
6 Andrea Falatová
7 Martin Hanuliak
8 Katarína Haštová
9 Katarína Herdová
10 Michal Hodvábny
11 Milan Hýll
12 Vladimír Jančovič
13 Ivana Joóšová
14 Miroslav Koreň
15 Daniela Košová
16 Janka Košová
17 Rastislav Košút
18 Miroslav Ličko
19 Renáta Lidíková
20 Viktor Marček
21 Petra Matisová
22 Michal Mejtský
23 Jaroslav Mráz
24 Monika Patschová
25 Petra Rajnáková
26 Lenka Šimeková
27 Miroslava Štrbová
28 Jana Urgošíková
29 Július Vajs
30 Ivana Zigová

 

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Ján Kubizňa

 

 

1 Marián Budiský
2 Attila Csunyocska
3 Drahomír Ďurina
4 Tomáš Hanuliak
5 Branislav Hanuska
6 Ján Hulej
7 Marián Chochul
8 Vladimír Jakubec
9 Ján Kováčik
10 Pavol Krčula
11 Michal Kubinec
12 Michal Líška
13 Ľuboš Lublinský
14 Marián Martinkovič
15 Ivan Nemilý
16 Anton Smižík
17 Peter Suchý
18 Martin Sumka
19 Michal Švec
20 Peter Volna

 

 

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Ing. Dagmar Najšlová

 

 

1 Peter Bašista
2 Igor Bella
3 Matej Berník
4 Viliam Boďa
5 Jaroslav Božek
6 Peter Čáni
7 Peter Čižmárik
8 Dušan Ertel
9 Tomáš Herman
10 Michal Hlinčík
11 Lukáš Hulla
12 Marek Janík
13 Július Janota
14 Peter Jurík
15 Miroslav Koškár
16 Peter Kršteňanský
17 Peter Laštík
18 Michal Lvončík
19 Maroš Motaj
20 Peter Oberuč
21 Marián Revús
22 Michal Skrisa
23 Marek Šípka
24 Libor Štípala
25 Tomáš Záborský
26 Pavol Záthurecký
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube