Absolventi 2004

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2003 – 2004


 

Trieda IV.A

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka Mgr. Katarína Kadlecová

 

1MilanBukový
2RomanCíger
3FrantišekDomanický
4MartinDudík
5TiborHulička
6JurajKočiš
7PeterMikuláš
8LukášRapavý
9TomášSihlovec
10PeterŠagáth
11PeterŠevčík
12MiroslavŠtancel
13RichardTencer
14JurajVnučák
15OndrejTuriak

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka Mgr. Elena Novinská

 

1ĽubošBambušek
2MichalBartek
3MichalBelák
4MarekBlahušiak
5ViktorBrízgala
6StanislavBulák
7ĽubomírHelc
8MartinJakubčík
9MariánLetrich
10PeterLitvík
11IvanMichalík
12JakubNevoľník
13MatejPacko
14IvanSvítek
15PeterŠevčík
16PeterŠulan
17JánVaňko
18JozefZáborský

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Mgr. Tamara Juríková

 

1KatarínaBalková
2RomanBudiský
3LenkaČániová
4JozefČerveň
5PeterČunek
6JozefDrbjak
7SilviaDrgová
8AntóniaGallová
9SilviaGregorová
10AndrejJahodník
11MartinJanota
12LuciaKlimentová
13MariánLai
14MiroslavMajdulík
15MiroslavPríbeli
16JaroslavaPriebojová
17PeterPták
18MichalRoľko
19PeterRosina
20LenkaSchníderová
21KvetoslavSlezák
22IgorStopka
23MatejValko
24TomášWaserle

 

 

Trieda IV.D

Odbor technické a informatické služby

Triedny učiteľ Mgr. Dušan Koťka

 

1MichalBlaho
2RóbertBlahuta
3ElaDebnárová
4AnetaĎuricová
5DanicaFidríková
6MichalGejdoš
7ĽudovítHirschner
8MartinHolboj
9MartinHrubec
10MichalJesenský
11DušanKevický
12MariánKováč
13TomášKrajča
14MonikaKubíková
15ZuzanaLepetová
16ZuzanaLojanová
17PeterMaršala
18ZuzanaMaťková
19IvanRanto
20MichalSmrek
21MartinStacho
22EvaŠlepcová
23MartinŠmalo
24Tomᚊpánik
25VeronikaŠtiborová
26MichalŠujanský
27TomášTomkuljak
28LenkaVraštiaková

 

Trieda IV.E

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Radomír Kováčik

 

1JánBella
2DušanBízik
3LadislavBrida
4StanislavDebnár
5MichalDorica
6RudolfFicek
7LukášFúčela
8JozefChlebek
9JaroslavChmúrny
10VladimírJesenský
11AndrejKollár
12IvanKovalský
13BranislavKurhajec
14MichalLauko
15RobertMatula
16MiroslavMatych
17MartinMišík
18PeterPiovarči
19PeterScherer
20IgorStacho
21MatúšSvinčák
22BranislavŠarkan
23PeterŠovčík
24PavelŠtefánik
25MariánTomka
26TomášTruchlík
27JurajZubček
28PeterŽalman

 

 

Trieda IV.F

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Jozef Krajči

 

1MichalBaťa
2AndrejDuboš
3MichalFilo
4MartinHarenčák
5VladimírJanek
6TomášJesenský
7MiroslavKašuba
8ŠtefanKošalka
9MichalKresan
10PeterKubín
11PeterManda
12PeterMarek
13MichalMokroš
14MartinOlajec
15JánPokrievka
16JánPolerecký
17MichalReichel
18MichalScherer
19JurajSolár
20VladimírStacho
21MichalSýkora
22MichalŠevčík
23MartinVantúch
24JozefVékony
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube