štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 2004

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2003 – 2004


 

Trieda IV.A

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka Mgr. Katarína Kadlecová

 

1 Milan Bukový
2 Roman Cíger
3 František Domanický
4 Martin Dudík
5 Tibor Hulička
6 Juraj Kočiš
7 Peter Mikuláš
8 Lukáš Rapavý
9 Tomáš Sihlovec
10 Peter Šagáth
11 Peter Ševčík
12 Miroslav Štancel
13 Richard Tencer
14 Juraj Vnučák
15 Ondrej Turiak

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka Mgr. Elena Novinská

 

1 Ľuboš Bambušek
2 Michal Bartek
3 Michal Belák
4 Marek Blahušiak
5 Viktor Brízgala
6 Stanislav Bulák
7 Ľubomír Helc
8 Martin Jakubčík
9 Marián Letrich
10 Peter Litvík
11 Ivan Michalík
12 Jakub Nevoľník
13 Matej Packo
14 Ivan Svítek
15 Peter Ševčík
16 Peter Šulan
17 Ján Vaňko
18 Jozef Záborský

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Mgr. Tamara Juríková

 

1 Katarína Balková
2 Roman Budiský
3 Lenka Čániová
4 Jozef Červeň
5 Peter Čunek
6 Jozef Drbjak
7 Silvia Drgová
8 Antónia Gallová
9 Silvia Gregorová
10 Andrej Jahodník
11 Martin Janota
12 Lucia Klimentová
13 Marián Lai
14 Miroslav Majdulík
15 Miroslav Príbeli
16 Jaroslava Priebojová
17 Peter Pták
18 Michal Roľko
19 Peter Rosina
20 Lenka Schníderová
21 Kvetoslav Slezák
22 Igor Stopka
23 Matej Valko
24 Tomáš Waserle

 

 

Trieda IV.D

Odbor technické a informatické služby

Triedny učiteľ Mgr. Dušan Koťka

 

1 Michal Blaho
2 Róbert Blahuta
3 Ela Debnárová
4 Aneta Ďuricová
5 Danica Fidríková
6 Michal Gejdoš
7 Ľudovít Hirschner
8 Martin Holboj
9 Martin Hrubec
10 Michal Jesenský
11 Dušan Kevický
12 Marián Kováč
13 Tomáš Krajča
14 Monika Kubíková
15 Zuzana Lepetová
16 Zuzana Lojanová
17 Peter Maršala
18 Zuzana Maťková
19 Ivan Ranto
20 Michal Smrek
21 Martin Stacho
22 Eva Šlepcová
23 Martin Šmalo
24 Tomáš Špánik
25 Veronika Štiborová
26 Michal Šujanský
27 Tomáš Tomkuljak
28 Lenka Vraštiaková

 

Trieda IV.E

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Radomír Kováčik

 

1 Ján Bella
2 Dušan Bízik
3 Ladislav Brida
4 Stanislav Debnár
5 Michal Dorica
6 Rudolf Ficek
7 Lukáš Fúčela
8 Jozef Chlebek
9 Jaroslav Chmúrny
10 Vladimír Jesenský
11 Andrej Kollár
12 Ivan Kovalský
13 Branislav Kurhajec
14 Michal Lauko
15 Robert Matula
16 Miroslav Matych
17 Martin Mišík
18 Peter Piovarči
19 Peter Scherer
20 Igor Stacho
21 Matúš Svinčák
22 Branislav Šarkan
23 Peter Šovčík
24 Pavel Štefánik
25 Marián Tomka
26 Tomáš Truchlík
27 Juraj Zubček
28 Peter Žalman

 

 

Trieda IV.F

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Jozef Krajči

 

1 Michal Baťa
2 Andrej Duboš
3 Michal Filo
4 Martin Harenčák
5 Vladimír Janek
6 Tomáš Jesenský
7 Miroslav Kašuba
8 Štefan Košalka
9 Michal Kresan
10 Peter Kubín
11 Peter Manda
12 Peter Marek
13 Michal Mokroš
14 Martin Olajec
15 Ján Pokrievka
16 Ján Polerecký
17 Michal Reichel
18 Michal Scherer
19 Juraj Solár
20 Vladimír Stacho
21 Michal Sýkora
22 Michal Ševčík
23 Martin Vantúch
24 Jozef Vékony
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube