nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 2006

Absolventi Strednej priemyselnej školy v Martine

 

Školský rok 2005 – 2006


 

Trieda IV.A

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Mgr. Marianna Sumková

 

1 Ivan Božek
2 Juraj Dubovec
3 Marcel Fúčela
4 Michal Grofčík
5 Martin Hríb
6 Ľudovít Husár
7 Andrea Ivašková
8 Miriam Jančová
9 Adriana Kopanicová
10 Silvia Kováčiková
11 Martin Kovaľ
12 Veronika Mareková
13 Ján Múčka
14 Miroslav Nováčik
15 Lucia Obuchová
16 Dominik Ondrášek
17 Ingrid Polomčáková
18 Lenka Poloncová
19 Ľuboš Rendek
20 Pavel Rybár
21 Monika Slezáková
22 Lukáš Staš
23 Rastislav Stuchlý
24 Miroslav Šalaga
25 Stanislav Šimurda
26 Pavol Šťastniak
27 Tatiana Tyršelová
28 Juraj Urban
29 Juraj Vrabec
30 Ján Zigo

 

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka Mgr. Perla Ivaničová

 

1 Ondrej Cetkovský
2 Martin Červeň
3 Martin Fučela
4 Michal Holko
5 Miroslav Huťka
6 Juraj Jančárik
7 Lukáš Jančok
8 Viliam Karak
9 Michal Karkuš
10 Juraj Koscelník
11 Alexander Koščol
12 Michal Kováč
13 Ľubomír Kozák
14 Matej Kubáň
15 Pavol Majko
16 Michal Mišek
17 Jakub Novosedliak
18 František Polťák
19 Slavomír Segeč
20 Pavol Smítka
21 Ľudovít Ševčík
22 Ondrej Štober
23 Marek Zachar

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka Mgr. Marcela Ivanová

 

1 Peter Bella
2 Denisa Beutelová
3 Ivan Bílek
4 Miroslav Budoš
5 Michal Bukový
6 Peter Cíger
7 Juraj Janík
8 Štefan Kahún
9 Katarína Kňazková
10 Martin Koman
11 Róbert Kováčik
12 Peter Krchlík
13 Peter Kvočkuliak
14 Peter Lauček
15 Lukáš Lepeta
16 Jozef Letrich
17 Radovana Lichnerová
18 Katarína Marčeková
19 Martina Mesíková
20 Ivan Múdry
21 Ľubomír Pevala
22 Jaroslav Svoboda
23 Bohuš Tumpach
24 Peter Vejčík
25 Petra Zárubová

 

 

Trieda IV.D

Odbor technické lýceum

Triedny učiteľ Ing. Ľubomír Matejíčka

 

1 Michal Adamčík
2 Ján Bedrunka
3 Juraj Bezák
4 Slávka Cabajová
5 Michal Hlaváč
6 Miroslav Hořava
7 Andrea Hrdá
8 Marek Chodák
9 Richard Jesenský
10 Juraj Kačák
11 Martin Kňazko
12 Miroslav Kohút
13 Martin Krivuš
14 Katarína Kubičková
15 Miroslav Kuciaň
16 Kristína Nevoľníková
17 Matej Oravec
18 Ján Pastyrnák
19 Nina Rišániová
20 Boris Saitz
21 Monika Sopóciová
22 Martin Stehlík
23 Nina Strišková
24 Michal Syrový
25 Miroslav Šustek
26 Michal Šutiak
27 Peter Veselý

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Ján Kubizňa

 

1 Marcel Blizniak
2 Michal Burda
3 Matúš Duchaj
4 Peter Ďurkovič
5 Dalibor Ertel
6 Ľuboš Fiala
7 Marek Grusman
8 Milan Hanko
9 Marián Hazucha
10 Lukáš Janota
11 Milan Kamenský
12 Miroslav Kianička
13 Tomáš Kočalka
14 Ján Koliba
15 Pavol Krajč
16 Andrej Lichner
17 Ivan Lučančin
18 Jaroslav Michalák
19 Matúš Pakán
20 Lukáš Pátek
21 Peter Pavlík
22 Martin Trizna
23 Peter Úskoba

 

 

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ PeadDr. Vladimír Malinovský

 

1 Marek Balko
2 Miroslav Bízik
3 Tomáš Brežný
4 Tomáš Debnár
5 Miroslav Engli
6 Miroslav Fobel
7 Branislav Gombarský
8 Juraj Hámorský
9 Richard Hlinka
10 Jozef Jesenský
11 Simon Kubaš
12 Roman Marinčák
13 Viktor Matiaška
14 Miroslav Paučin
15 Peter Paulovič
16 Tomáš Scherer
17 Pavol Tanistrák
18 Lukáš Veščičík
19 Vladimír Vrábel
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube