Absolventi 2006

Absolventi Strednej priemyselnej školy v Martine

 

Školský rok 2005 – 2006


 

Trieda IV.A

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Mgr. Marianna Sumková

 

1IvanBožek
2JurajDubovec
3MarcelFúčela
4MichalGrofčík
5MartinHríb
6ĽudovítHusár
7AndreaIvašková
8MiriamJančová
9AdrianaKopanicová
10SilviaKováčiková
11MartinKovaľ
12VeronikaMareková
13JánMúčka
14MiroslavNováčik
15LuciaObuchová
16DominikOndrášek
17IngridPolomčáková
18LenkaPoloncová
19ĽubošRendek
20PavelRybár
21MonikaSlezáková
22LukášStaš
23RastislavStuchlý
24MiroslavŠalaga
25StanislavŠimurda
26PavolŠťastniak
27TatianaTyršelová
28JurajUrban
29JurajVrabec
30JánZigo

 

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka Mgr. Perla Ivaničová

 

1OndrejCetkovský
2MartinČerveň
3MartinFučela
4MichalHolko
5MiroslavHuťka
6JurajJančárik
7LukášJančok
8ViliamKarak
9MichalKarkuš
10JurajKoscelník
11AlexanderKoščol
12MichalKováč
13ĽubomírKozák
14MatejKubáň
15PavolMajko
16MichalMišek
17JakubNovosedliak
18FrantišekPolťák
19SlavomírSegeč
20PavolSmítka
21ĽudovítŠevčík
22OndrejŠtober
23MarekZachar

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka Mgr. Marcela Ivanová

 

1PeterBella
2DenisaBeutelová
3IvanBílek
4MiroslavBudoš
5MichalBukový
6PeterCíger
7JurajJaník
8ŠtefanKahún
9KatarínaKňazková
10MartinKoman
11RóbertKováčik
12PeterKrchlík
13PeterKvočkuliak
14PeterLauček
15LukášLepeta
16JozefLetrich
17RadovanaLichnerová
18KatarínaMarčeková
19MartinaMesíková
20IvanMúdry
21ĽubomírPevala
22JaroslavSvoboda
23BohušTumpach
24PeterVejčík
25PetraZárubová

 

 

Trieda IV.D

Odbor technické lýceum

Triedny učiteľ Ing. Ľubomír Matejíčka

 

1MichalAdamčík
2JánBedrunka
3JurajBezák
4SlávkaCabajová
5MichalHlaváč
6MiroslavHořava
7AndreaHrdá
8MarekChodák
9RichardJesenský
10JurajKačák
11MartinKňazko
12MiroslavKohút
13MartinKrivuš
14KatarínaKubičková
15MiroslavKuciaň
16KristínaNevoľníková
17MatejOravec
18JánPastyrnák
19NinaRišániová
20BorisSaitz
21MonikaSopóciová
22MartinStehlík
23NinaStrišková
24MichalSyrový
25MiroslavŠustek
26MichalŠutiak
27PeterVeselý

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Ján Kubizňa

 

1MarcelBlizniak
2MichalBurda
3MatúšDuchaj
4PeterĎurkovič
5DaliborErtel
6ĽubošFiala
7MarekGrusman
8MilanHanko
9MariánHazucha
10LukášJanota
11MilanKamenský
12MiroslavKianička
13TomášKočalka
14JánKoliba
15PavolKrajč
16AndrejLichner
17IvanLučančin
18JaroslavMichalák
19MatúšPakán
20LukášPátek
21PeterPavlík
22MartinTrizna
23PeterÚskoba

 

 

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ PeadDr. Vladimír Malinovský

 

1MarekBalko
2MiroslavBízik
3TomášBrežný
4TomášDebnár
5MiroslavEngli
6MiroslavFobel
7BranislavGombarský
8JurajHámorský
9RichardHlinka
10JozefJesenský
11SimonKubaš
12RomanMarinčák
13ViktorMatiaška
14MiroslavPaučin
15PeterPaulovič
16TomášScherer
17PavolTanistrák
18LukášVeščičík
19VladimírVrábel
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube