Absolventi 2007

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2006 – 2007


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Lýdia Sečanyová

 

1JurajAdamec
2PeterBartoš
3MichalBukový
4PeterFiala
5JánHolubek
6MilanKrkoša
7LukášKucian
8MichalPečík
9ErikPolonec
10PeterPriečinský
11MichalRačko
12AdamReichl
13TomášSporka
14JánStaňo
15JurajValent
16MariánVavák

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka PaedDr. Eva Veselovská

 

1MichalBartko
2RadovanBielik
3ZoltánBiró
4TomášBrveník
5BranislavBumbala
6MartinComorek
7PavolCvinček
8MilanDiko
9TomášĎuriš
10TiborFazekaš
11RomanFúčela
12StanislavGodiška
13ErikHojo
14JozefHorváth
15MichalHudák
16TomášHurta
17MichalKopačka
18TomášKováč
19AdamKudera
20PavolMatlák
21TomášMiazdra
22TomášMračko
23DávidPĺž
24MarekŠedivý

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Ing. Tatiana Sarnovská 1.-3. ročník, Mgr. Tamara Juríková 4. ročník

 

1LuciaBaruníková
2EliškaBieliková
3BorisDianovský
4PavolDiškanec
5PeterDonáth
6MichaelaFekečová
7TomášHric
8ZuzanaIvašková
9JurajKapusta
10RadovanKašík
11JánKmeť
12PetraKmeťová
13MiroslavaKonderlová
14IvetaKozáková
15RadovanKoža
16EvaKurucová
17MartinMatuľa
18AndreaMelová
19RadoslavMiškus
20MariánOntko
21SimonaPlzáková
22VeronikaRybová
23IvanaStachová
24DominikUllmann
25MariánVálek

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor technické lýceum

Triedny učiteľ Mgr. Martin Švieda

 

1AlenaBačová
2MarcelBaranček
3TiborBielik
4IvanBílek
5AndrejBorimečev
6TomášBrcko
7PeterBudiský
8JánChrašč
9JurajJaník
10MatúšJaniš
11SandroJohanides
12FilipJuris
13LenkaKeliarová
14JurajKnapko
15TomášKormaňák
16MartinKosper
17LukášKubala
18MonikaKureková
19ErikNepela
20RomanNepela
21PeterPlavec
22DenisaPoliaková
23LukášRepovský
24MartinaStašová
25JurajStraka
26MarekŠevčík
27MiroslavŠustek
28ĽubomírTroják
29LukášTrtílek
30AdamVarga

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Mgr. Viera Schudichová

 

1RomanČišecký
2ĽubomírDávid
3JaroslavFedor
4PatrikGašpar
5MichalHakala
6RadovanHaluška
7MarekHusár
8MartinJakubík
9TomášJančoška
10RadovanJaník
11MarekJesenský
12MichalKeveš
13RichardKochláň
14MartinKubáň
15MárioKučka
16MariánLangsfeld
17MarekLenart
18PeterMaršala
19PeterMoško
20PavolPiala
21JánPiecka
22JozefRišiaň
23TomášSokol
24JozefSpurný
25MartinŠulov
26MichalUrban
27JánUrsíny
28LukášValaštík
29JaroslavZachar
30AndrejŽiak
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube