štvrtok, 18 apríla, 2024

Absolventi 2007

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2006 – 2007


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Lýdia Sečanyová

 

1 Juraj Adamec
2 Peter Bartoš
3 Michal Bukový
4 Peter Fiala
5 Ján Holubek
6 Milan Krkoša
7 Lukáš Kucian
8 Michal Pečík
9 Erik Polonec
10 Peter Priečinský
11 Michal Račko
12 Adam Reichl
13 Tomáš Sporka
14 Ján Staňo
15 Juraj Valent
16 Marián Vavák

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka PaedDr. Eva Veselovská

 

1 Michal Bartko
2 Radovan Bielik
3 Zoltán Biró
4 Tomáš Brveník
5 Branislav Bumbala
6 Martin Comorek
7 Pavol Cvinček
8 Milan Diko
9 Tomáš Ďuriš
10 Tibor Fazekaš
11 Roman Fúčela
12 Stanislav Godiška
13 Erik Hojo
14 Jozef Horváth
15 Michal Hudák
16 Tomáš Hurta
17 Michal Kopačka
18 Tomáš Kováč
19 Adam Kudera
20 Pavol Matlák
21 Tomáš Miazdra
22 Tomáš Mračko
23 Dávid Pĺž
24 Marek Šedivý

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Ing. Tatiana Sarnovská 1.-3. ročník, Mgr. Tamara Juríková 4. ročník

 

1 Lucia Baruníková
2 Eliška Bieliková
3 Boris Dianovský
4 Pavol Diškanec
5 Peter Donáth
6 Michaela Fekečová
7 Tomáš Hric
8 Zuzana Ivašková
9 Juraj Kapusta
10 Radovan Kašík
11 Ján Kmeť
12 Petra Kmeťová
13 Miroslava Konderlová
14 Iveta Kozáková
15 Radovan Koža
16 Eva Kurucová
17 Martin Matuľa
18 Andrea Melová
19 Radoslav Miškus
20 Marián Ontko
21 Simona Plzáková
22 Veronika Rybová
23 Ivana Stachová
24 Dominik Ullmann
25 Marián Válek

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor technické lýceum

Triedny učiteľ Mgr. Martin Švieda

 

1 Alena Bačová
2 Marcel Baranček
3 Tibor Bielik
4 Ivan Bílek
5 Andrej Borimečev
6 Tomáš Brcko
7 Peter Budiský
8 Ján Chrašč
9 Juraj Janík
10 Matúš Janiš
11 Sandro Johanides
12 Filip Juris
13 Lenka Keliarová
14 Juraj Knapko
15 Tomáš Kormaňák
16 Martin Kosper
17 Lukáš Kubala
18 Monika Kureková
19 Erik Nepela
20 Roman Nepela
21 Peter Plavec
22 Denisa Poliaková
23 Lukáš Repovský
24 Martina Stašová
25 Juraj Straka
26 Marek Ševčík
27 Miroslav Šustek
28 Ľubomír Troják
29 Lukáš Trtílek
30 Adam Varga

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Mgr. Viera Schudichová

 

1 Roman Čišecký
2 Ľubomír Dávid
3 Jaroslav Fedor
4 Patrik Gašpar
5 Michal Hakala
6 Radovan Haluška
7 Marek Husár
8 Martin Jakubík
9 Tomáš Jančoška
10 Radovan Janík
11 Marek Jesenský
12 Michal Keveš
13 Richard Kochláň
14 Martin Kubáň
15 Mário Kučka
16 Marián Langsfeld
17 Marek Lenart
18 Peter Maršala
19 Peter Moško
20 Pavol Piala
21 Ján Piecka
22 Jozef Rišiaň
23 Tomáš Sokol
24 Jozef Spurný
25 Martin Šulov
26 Michal Urban
27 Ján Ursíny
28 Lukáš Valaštík
29 Jaroslav Zachar
30 Andrej Žiak
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube