štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 2011

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2010 – 2011


 

Trieda IV.A

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka Mgr. Jana Reháková

 

1 Marko Buryanek
2 Marek Čierny
3 Maroš Franko
4 Martin Frkáň
5 Juraj Gabriel
6 Marek Harman
7 Daniel Harmaniak
8 Michal Hulák
9 Jakub Chromý
10 Michal Jambor
11 Jana Kaššovicová
12 Martin Kráľ
13 Michal Majko
14 Pavol Martaus
15 Lukáš Menich
16 Matej Minárik
17 Marek Murín
18 Miriama Palgutová
19 Matúš Parenička
20 Martin Peška
21 Matej Plica
22 Lukáš Ročiak
23 Lukáš Schnieder
24 Andrej Sobčák
25 Michal Stráňay
26 Miroslav Taraba
27 Peter Vrtiak

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedny učiteľ Mgr. Milan Kováčik

 

1 Tomáš Burger
2 Andrej Grusmann
3 Martin Halgaš
4 Ivan Hanus
5 Patrik Hrčka
6 Ján Hroboň
7 Lukáš Kaštan
8 Roman Kiša
9 Martin Kosorín
10 Andrej Kováčik
11 Vladimír Kuric
12 Martin Lang
13 Lukáš Martikán
14 Marián Mindek
15 René Pastva
16 Matej Ponechal
17 Filip Rusnák
18 Martin Sivák
19 Michal Urbanec

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedny učiteľ PaedDr. Vladimír Malinovský

 

 

1 Peter Blahušiak
2 Katarína Brožová
3 Jozef Čelestiak
4 Jozef Čillo
5 Monika Kalmárová
6 Miroslav Kapusta
7 Michal Kozák
8 Vladimír Krajča
9 Branislav Lacko
10 Janka Ličková
11 Ľubomír Medvecký
12 Ján Miho
13 Maroš Mujgoš
14 Martin Olbert
15 Filip Paulus
16 Milan Polonec
17 Alexander Rybársky
18 Martin Štefánik
19 Lukáš Šteininger
20 Miroslav Tvarožný

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Marián Najšel

 

 1 Marek Čajagi
2 Adam Čapek
3 Stanislav Čavajda
4 Matúš Danko
5 Lukáš Ďanovský
6 Martin Ďurica
7 Filip Hučko
8 Juraj Jánošík
9 Michal Jurašek
10 Marián Kochan
11 Matej Kubík
12 Róbert Márton
13 Juraj Milan
14 Marek Petrik
15 Oliver Plichta
16 Michal Rišian
17 Patrik Šarluška
18 Martin Šteiner
19 Lukáš Thomka
20 Ivan Zagrapan

 

 

Trieda IV.E

Odbor elektrotechnika

Triedna učiteľka Mgr. Viera Schudichová

 

 1 Vladimír Andok
2 Maroš Belička
3 Ľuboš Blaško
4 Miroslav Bobek
5 Dominik Brázda
6 Lukáš Budiský
7 Peter Bujalka
8 Branislav Buzgo
9 Tomáš Čavoj
10 Tomáš Fulmek
11 Matej Hronec
12 Michal Jagnešák
13 Jozef Janeček
14 Jaroslav Jesenský
15 Jozef Jesenský
16 Jozef Kazimír
17 Michal Kollár
18 Milan Košík
19 Stanislav Lauko
20 Tomáš Olbert
21 Andrej Rosoň
22 Marek Sajko
23 Peter Šino
24 Christian Thron
25 Branislav Viest
26 Matej Zaťko
27 Jakub Žingor

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube