Absolventi 2011

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2010 – 2011


 

Trieda IV.A

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka Mgr. Jana Reháková

 

1MarkoBuryanek
2MarekČierny
3MarošFranko
4MartinFrkáň
5JurajGabriel
6MarekHarman
7DanielHarmaniak
8MichalHulák
9JakubChromý
10MichalJambor
11JanaKaššovicová
12MartinKráľ
13MichalMajko
14PavolMartaus
15LukášMenich
16MatejMinárik
17MarekMurín
18MiriamaPalgutová
19MatúšParenička
20MartinPeška
21MatejPlica
22LukášRočiak
23LukášSchnieder
24AndrejSobčák
25MichalStráňay
26MiroslavTaraba
27PeterVrtiak

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedny učiteľ Mgr. Milan Kováčik

 

1TomášBurger
2AndrejGrusmann
3MartinHalgaš
4IvanHanus
5PatrikHrčka
6JánHroboň
7LukášKaštan
8RomanKiša
9MartinKosorín
10AndrejKováčik
11VladimírKuric
12MartinLang
13LukášMartikán
14MariánMindek
15RenéPastva
16MatejPonechal
17FilipRusnák
18MartinSivák
19MichalUrbanec

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedny učiteľ PaedDr. Vladimír Malinovský

 

 

1PeterBlahušiak
2KatarínaBrožová
3JozefČelestiak
4JozefČillo
5MonikaKalmárová
6MiroslavKapusta
7MichalKozák
8VladimírKrajča
9BranislavLacko
10JankaLičková
11ĽubomírMedvecký
12JánMiho
13MarošMujgoš
14MartinOlbert
15FilipPaulus
16MilanPolonec
17AlexanderRybársky
18MartinŠtefánik
19Lukᚊteininger
20MiroslavTvarožný

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Marián Najšel

 

 1 Marek Čajagi
2 Adam Čapek
3 Stanislav Čavajda
4 Matúš Danko
5 Lukáš Ďanovský
6 Martin Ďurica
7 Filip Hučko
8 Juraj Jánošík
9 Michal Jurašek
10 Marián Kochan
11 Matej Kubík
12 Róbert Márton
13 Juraj Milan
14 Marek Petrik
15 Oliver Plichta
16 Michal Rišian
17 Patrik Šarluška
18 Martin Šteiner
19 Lukáš Thomka
20 Ivan Zagrapan

 

 

Trieda IV.E

Odbor elektrotechnika

Triedna učiteľka Mgr. Viera Schudichová

 

 1 Vladimír Andok
2 Maroš Belička
3 Ľuboš Blaško
4 Miroslav Bobek
5 Dominik Brázda
6 Lukáš Budiský
7 Peter Bujalka
8 Branislav Buzgo
9 Tomáš Čavoj
10 Tomáš Fulmek
11 Matej Hronec
12 Michal Jagnešák
13 Jozef Janeček
14 Jaroslav Jesenský
15 Jozef Jesenský
16 Jozef Kazimír
17 Michal Kollár
18 Milan Košík
19 Stanislav Lauko
20 Tomáš Olbert
21 Andrej Rosoň
22 Marek Sajko
23 Peter Šino
24 Christian Thron
25 Branislav Viest
26 Matej Zaťko
27 Jakub Žingor

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube