1. robot nesmie ublizit ludskej bytosti alebo necinnostou sposobit, ze ludskej bytosti bude sposobena skoda. 2. robot musi posluchat ludsku bytost okrem pripadov, ked rozkaz je v rozpore s prvym zakonom. 3. robot musi chranit svoju existenciu, okrem pripadov, ze tato ochrana je v rozpore s prvym a druhym zakonom.
 
tri zakony robotiky, Isaac Asimov


Zriaďovateľ
Žilinský samosprávny kraj
www.regionzilina.sk

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

2. ročník
> Triedy a žiaci > 2. ročník

 Trieda

 Odbor

 Triedny učiteľ

II.A

technické lýceum

Mgr. Perla Ivaničová

II.B

mechatronika

Ing. Peter Labuda

II.C

logistika

Ing. Iveta Chmelíková

II.D elektrotechnika Ing. Peter Bella


Zoznamy žiakov po triedach:

II.A technické lýceum

 

1. Filip Bodorík

2. Dávid Calík

3. Richard Frederick Greenslade

4. Matúš Hlavatý

5. Martin Hvizdák

6. Alexander Jakubec

7. Šimon Klunda

8. Damián Konečný

9. Krištof Konečný

10. Tomáš Kotrík

11. Filip Kurnota

12. Roman Lepeta

13. Ivan Maršala

14. Michal Melišík

15. Tomáš Olajec

16. Andrej Paulíny

17. Richard Podhorský

18. Branislav Raffay

19. Dominik Roštek

20. Róbert Silvester

21. Tomáš Slezák

22. Erik Sopoci

23. Jakub Šimek

24. Dominik Vrabec 

 

 

II.B mechatronika

 

1. Filip Adamko

2. Bruno Bernát

3. Jozef Brodniansky

4. Michal Bubernák

5. Ľuboš Cíger

6. Matúš Červenec

7. Rastislav Dibala

8. Tomáš Geisbacher

9. Andrej Kevický

10. Denis Martvoň

11. Peter Medveď

12. Daniel Modrovský

13. Marek Novinský

14. Tomáš Pakán

15. Simona Pašková

16. Filip Pavelka

17. Martin Slušniak

18. Martin Somora

19. Marko Súkeník

20. Filip Sumka

21. Filip Florián Šebo

22. Tomáš Vaško

23. Jozef Žiak

24. Juraj Žilka

 

 

II.C logistika

 

1. Martin Béreš

2. Vladimíra Blahušiaková

3. Cedric Czirjak

4. Milan Čierny

5. Matúš Dubovec

6. Michal Fapšo

7. Lukáš Hrabčík

8. Lukáš Hujčák

9. Anna Kašubová

10. Jakub Konôpka

11. Kristián Kováč

12. Tomáš Krajčovič

13. Adrian Kratka

14. David Ľubomírsky

15. Marek Marčičiak

16. Martin Mikula

17. Juraj Novosedliak

18. Samuel Petráš

19. Jakub Rach

20. Jakub Šalaga

21. Alexandra Žilková

 

 

II.D elektrotechnika

 

1. Šimon Babík

2. Marek Civín

3. Daniel Čulý

4. Adrián Ferko

5. Richard Horál

6. Nicolas Hric

7. Branislav Ivanka

8. Kevin Junaska

9. Daniel Kaličiak

10. Peter Kapusta

11. Adam Kokoška

12. Peter Kolok

13. Filip Lazár

14. Matej Majzlík

15. Timotej Maťko

16. Jasin Mehri

17. Lukáš Náčinák

18. Marek Noga

19. Patrik Pavliš

20. Michal Rybár

21. Ondrej Siheľský

22. Jakub Slezák

23. Radoslav Sumka

24. Samuel Švehla

25. Samuel Uhrín


 
 
Žiacka knižka  


AKTUALITY  

21.09.2017
Družstvo našich chlapcov zvíťazilo v okresnom kole cezpoľného behu a postúpilo do krajského kola. Celkovým víťazom sa stal Andrej Paulíny z II.A. Blahoželáme.

21.09.2017
Dnes blahoželáme Matúšom, máme ich v našej škole 13. Tak, Matúšovia, všetko najlepšie k meninám.

12.09.2017
Oznamujeme úspešným maturantom, že si môžu prísť prevziať maturitné vysvedčenia ku koordinátorovi Mgr. Koťkovi.


ZASTUPOVANIE  

Pozrite si aktuálne zastupovania.
Stravovací systém  


MENINY  

Dnes oslavuje meniny

Dnes >> Matúš
Zajtra >> Móric

Prajeme všetko najlepšie.
pošlite im pohladnicu
METEO  
Klientská zóna  

Meno:
Heslo: