štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 1962

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1961 – 1962


 

Trieda IV.A

Odbor strojárska technológia
Triedna učiteľka Ľudmila Rajčanová

 

1 Ján Brunner
2 Emil Červený
3 Jaromír Čierny
4 Jozef Daruľa
5 Edmund Daubner
6 Ladislav Drankaluk
7 Ernest Ďurana
8 Jozef Franek
9 Ferdinant Gavula
10 Anton Gažica
11 František Grejták
12 Otília Hatalova
13 Ivan Jastraban
14 Ivan Kľačan
15 Ján Kysela
16 Ľubomír Lamoš
17 Peter Majerčík
18 Želmíra Majerčíková
19 Dušan Mališák
20 Zdenek Mlich
21 Vladimír Multáň
22 Ján Nauš
23 Adam Plevko
24 Anton Rudinec
25 Jaroslav Sklenář
26 Ján Slivka
27 Pavol Stehlík
28 Branislav Vajda
29 Eleónora Vajdelová
30 Michal Varga
31 Jozef Vrzal
32 Richard Weiss

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Vladimír Malinovský

 

1 Ondrej Bielesch
2 Ján Bereš
3 Milan Bobuľa
4 Milan Bohyník
5 Jozef Černák
6 Ivan Čierny
7 Jozef Ďurík
8 Eugen Faltičko
9 Marián Frlička
10 Jozef Halaj
11 Eva Hehejiková
12 Elena Hlinková
13 Jozef Holička
14 Stanislav Holúbek
15 Jaroslav Hrúz
16 Miroslav Hutter
17 Jozef Ivaška
18 Tibor Intribus
19 Svetozár Jánošík
20 Ján Kapusta
21 Ladislav Kľučinec
22 Antón Kmeť
23 Ľubomír Kohút
24 Viktor Lamoš
25 Reiner Liptaj
26 Vladimír Leligdon
27 Slavomír Majer
28 Ľubomír Očkaj
29 Hilda Šovčíková
30 Ján Štrbák
31 Miloš Štubňa
32 Želmíra Veterníková
33 Elena Volnová
34 Albín Zuziak

 

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

1 Vincent Babiš
2 Vladimír Bacony
3 Milan Beník
4 Mikuláš Beťák
5 Július Bolda
6 Igor Ciklamíny
7 Dušan Černák
8 Peter Cesnek
9 Viliam Fábri
10 Dušan Fricko
11 Ivan Froľa
12 Ján Gregorovič
13 Pavol Chvojka
14 Jozef Jurčik
15 Anton Kováčik
16 Alexander Krajan
17 Ján Krištofík
18 Antón Křivánek
19 Vladimír Kubatka
20 Milan Kubena
21 Ivan Kubis
22 Silvester Mušák
23 Karol Najšel
24 Milan Nemček
25 Bohuš Rovný
26 Viliam Sedláček
27 Anton Spuchliak
28 Mikuláš Šelmek
29 Róbert Štancel
30 Milan Vrabec
31 Vladimír Vrabec

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Teodor Mišík

 

 1 František Akantis
2 Kamil Beňo
3 Juraj Fedor
4 Oľga Gabrišková
5 Jozef Gáplovský
6 Štefan Gardík
7 Rudolf Horecký
8 Ivan Kordoš
9 Július Kratochvilla
10 Ivan Kudelka
11 Ján Lizoň
12 Branislav Longauer
13 Václav Maršík
14 Miroslav Muráň
15 Pavol Návoj
16 Anton Ondruš
17 František Oravec
18 Alexander Panáček
19 Alojz Pittner
20 Bohuslav Plačko
21 Ján  Rajčan
22 Ján Rohoň
23 Štefan Rybár
24 Milan Scherer
25 Ján Šesták
26 Ján Šimún
27 Eva Valičková
28 Ladislav Valko
29 Anna Valocká
30 Milan Weis


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1961 – 1962

 

Trieda V.A

Odbor strojárska technológia

Triedny učiteľ Ing. Bedřich Strnádel

1. Jaroslav Bartoš
2. Ján Beblavý
3. Ján Bodorovský
4. Karol Cíger
5. Ernest Hliva
6. Eduard Jurčák
7. Jozef Kameništiak
8. Ondrej Kolcún
9. Jozef Kubanda
10. Ondrej Kulla
11. Ján Maretta
12. František Maslančík
13. Viliam Moravčík
14. Ján Pátrik
15. Jozef Rumiš
16. Ivan Štefko

 

Trieda V.B

Odbor strojárska technológia

Triedny učiteľ Ing. Vilém Krause

1. František Bažacký
2. František Hupka
3. Ondrej Jandušík
4. Emil Kavulák
5. Štefan Kotras
6. Ján Meško
7. Jozef Nedbalec
8. Tomáš Nemček
9. Věroslav Pastrňák
10. Slavomír Petráš
11. Alojz Urban

 

Trieda V.stavebná

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Ing. Július Slabej

1. Vladimír Augustín
2. Juraj Dovičák
3. Bohuslav Drusko
4. Matúš Gaško
5. Milan Gažo
6. Cyril Holík
7. Ján Hošala
8. Ján Jadlovský
9. Karol Junas
10. Milan Matejček
11. Štefan Mazúr
12. Jozef Pračko
13. Eduard Stránsky
14. Jozef Štetiar

 

Trieda V.elektro

Odbor elektrické stroje a prístroje

Triedny učiteľ Ing. Ladislav Cetl

1. Miloš Bujdošík
2. Ján Dočár
3. Jozef Fodrek
4. Bedřich Fráňa
5. Emil Frkáň
6. Jozef Hajdučík
7. Vladimír Haliena
8. Jaroslav Kuba
9. Štefan Kusý
10. Jaroslav Litvay
11. Albín Scherer
12. Ján Šesták
13. Július Šroba
14. Michal Žáčik

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube