Absolventi 1967

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1966 – 1967


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

 

1ĽudmilaCagardová
2JozefDávidík
3JozefHalas
4JánHantuch
5BorisJakubec
6MilanJezký
7ViliamKňazovický
8JozefKohút
9PeterKorbeľ
10JánMedera
11DanielMikula
12JánMokrý
13MáriaMužíková
14JaroslavNemček
15SvätoplukOtiepka
16AnnaPauliniová
17LibušaPaulovičová
18VladimírPiňák
19FrantišekRakovský
20AntonRybár
21ĽubomírSchmidt
22ĽudmilaSpišiaková
23DanielStano
24JánŠiarny
25JánŠtefko
26PavolTomko
27AnnaUhrínová
28JozefZeleník

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Milan Schwendt

 

 

1DušanBabinský
2MariánBaleja
3MiroslavBeláčik
4IvanBerník
5KlementínaBoškovičová
6IvanBulej
7VladimírČukan
8JozefDluhý
9JozefFranček
10ĽubomírHraško
11VladimírJanovský
12JozefKadáš
13MariánKerék
14ĽudovítKleiman
15PavolKrett
16JánMaruňák
17VladimírMazáč
18VladimírMedľa
19MilanMoďoroši
20StanislavMušák
21JánOndruš
22MáriaPetrovská
23MiloslavPilát
24KarolSolár
25JaroslavaTuchscherová
26PavlaVolková
27MichalBabic

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

7JozefGrom
8MiroslavHargaš
9MilanHusár
10MariánKmeť
11DušanKoprda
12JánKŕč
13MilanKušpál
14MilanLenárt
15AnnaLúčanská
16ĽubomírLutica
17OndrejMaitner
18BernardMaruna
19VlastaMilancová
20EugenPafčo
21MilanPodhronský
22PavelPopovič
23FrantišekSabol
24PeterSamčík
25MilanSlošiar
26VladimírŠefčík
27PavelŠkolník
28VladimírŠvec
29AlbínVolček
30MilanŽák

 

 

Trieda IV.D
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Karel Dubový

 

1LadislavBaran
2VladimírBellák
3JaroslavBohuš
4JozefBlahušiak
5AnnaBrestovanská
6RudolfCipciar
7MilanCincík
8JozefGörög
9MilanHlubina
10EmilChochula
11VladimírJuríček
12JánJursík
13MilanKapusta
14EmilMažgút
15MiloslavMilošovič
16JánMichalko
17ElenaNagyová
18DušanRuttkay
19PeterSamec
20EugenSekerka
21LadislavSlavkovský
22MiroslavSzarasz
23VieraSchmidtová
24OľgaŠimková
25JaroslavŠtancel
26VladimírValjašek
27TomášVavro
28LadislavVydra

 

 

Trieda IV.E
Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

1 Viktor Babic
2 Ján Ballo
3 Ján Bežo
4 Juraj Bubala
5 Ľubica Čvikotová
6 Milina Dudášová
7 Vojtech Ďurdina
8 Jozef Glombík
9 Ferdinand Hindak
10 Emil Hrinik
11 Vladimír Javorka
12 Štefan Kačka
13 Stanislav Kaliský
14 Daniel Keller
15 Ladislav Korček
16 Ján Košalko
17 Pavol Krnáč
18 Dušan Kubis
19 Mária Kučerová
20 Dušan Lamoš
21 Martin Lehotský
22 Jozef Lučanský
23 Jozef Majer
24 Bohuslav Milan
25 Vladimír Nemček
26 Jaroslav Plica
27 Anna Poljaková
28 Lubomír Sedlák
29 Jozef Stach
30 Irena Vladárová
31 Ján Zázrivý

 

Trieda IV.F
Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1 Ján Bartoš
2 Žigmund Bede
3 Elena Bednárová
4 Július Bučkuliak
5 Anton Duchovič
6 Vladimír Franek
7 Milan Gašpárek
8 Ján Getta
9 Ján Gregor
10 Peter Hlač
11 Miroslav Hutyra
12 Jozef Katrušík
13 František Kočalka
14 Ján Kollár
15 František Kováč
16 Igor Kovačka
17 Elena Kurhajová
18 Rastislav Lojš
19 Viera Lvončíková
20 Anton Lysičan
21 Katarína Malá
22 Marta Nahálková
23 Magda Ondrejková
24 Juraj Ondrejčík
25 Milan Petráš
26 Elena Rončíková
27 Viliam Smolka
28 Vladislav Súkeník
29 Ján Ševčovič
30 Milan Švrlo
31 Pavel Valent
32 Marián Weis


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1966 – 1967

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Bedřich Strnádel

1.AntonBlšák
2.MilanCeconík
3.JozefFerenc
4.ĽudovítHojný
5.VáclavChlpáň
6.MilošIvaška
7.EmilKunert
8.ElmilMikuš
9.AntonMoravčík
10.MilanPleško
11.JozefPodhradský
12.EmanuelSlovík
13.ŠtefániaŠíblová
14.VladimírTomko
15.JozefUhliarik
16.DušanŽingor
17.StanislavSandaný
18.StanislavMalinčík

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karel Dubový

1.KamilBeláň
2.IvanBizík
3.DušanBlaho
4.JánCyprich
5.ŠtefanFranczel
6.JozefGnida
7.RichardKnapp
8.FilipKopilec
9.JúliusKosc
10.DušanKriška
11.JánKrivoš
12.JánKučera
13.JánOndruš
14.KarolPokrievka
15.DominikŠkoliak
16.PeterŠtifil
17.VladimírŠuhajda
18.DušanSumka
19.RudolfVnučák
20.VladimírVráb
21.JozefŽitňák

 

Trieda V.C

Odbor zlievárstvo

Triedny učiteľ Gertrúda Keleti

1.JánBartoš
2.MikulášBošiak
3.JánHoblák
4.LadislavHunčík
5.ŠtefanKochan
6.ŠtefanKuzmík
7.JánPotančok
8.EmilRemšík
9.DušanSokolík
10.JozefStacho
11.JánŠkripko
12.JánŽukovič

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube