štvrtok, 29 februára, 2024

Absolventi 1967

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1966 – 1967


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

 

1 Ľudmila Cagardová
2 Jozef Dávidík
3 Jozef Halas
4 Ján Hantuch
5 Boris Jakubec
6 Milan Jezký
7 Viliam Kňazovický
8 Jozef Kohút
9 Peter Korbeľ
10 Ján Medera
11 Daniel Mikula
12 Ján Mokrý
13 Mária Mužíková
14 Jaroslav Nemček
15 Svätopluk Otiepka
16 Anna Pauliniová
17 Libuša Paulovičová
18 Vladimír Piňák
19 František Rakovský
20 Anton Rybár
21 Ľubomír Schmidt
22 Ľudmila Spišiaková
23 Daniel Stano
24 Ján Šiarny
25 Ján Štefko
26 Pavol Tomko
27 Anna Uhrínová
28 Jozef Zeleník

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Milan Schwendt

 

 

1 Dušan Babinský
2 Marián Baleja
3 Miroslav Beláčik
4 Ivan Berník
5 Klementína Boškovičová
6 Ivan Bulej
7 Vladimír Čukan
8 Jozef Dluhý
9 Jozef Franček
10 Ľubomír Hraško
11 Vladimír Janovský
12 Jozef Kadáš
13 Marián Kerék
14 Ľudovít Kleiman
15 Pavol Krett
16 Ján Maruňák
17 Vladimír Mazáč
18 Vladimír Medľa
19 Milan Moďoroši
20 Stanislav Mušák
21 Ján Ondruš
22 Mária Petrovská
23 Miloslav Pilát
24 Karol Solár
25 Jaroslava Tuchscherová
26 Pavla Volková
27 Michal Babic

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

7 Jozef Grom
8 Miroslav Hargaš
9 Milan Husár
10 Marián Kmeť
11 Dušan Koprda
12 Ján Kŕč
13 Milan Kušpál
14 Milan Lenárt
15 Anna Lúčanská
16 Ľubomír Lutica
17 Ondrej Maitner
18 Bernard Maruna
19 Vlasta Milancová
20 Eugen Pafčo
21 Milan Podhronský
22 Pavel Popovič
23 František Sabol
24 Peter Samčík
25 Milan Slošiar
26 Vladimír Šefčík
27 Pavel Školník
28 Vladimír Švec
29 Albín Volček
30 Milan Žák

 

 

Trieda IV.D
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Karel Dubový

 

1 Ladislav Baran
2 Vladimír Bellák
3 Jaroslav Bohuš
4 Jozef Blahušiak
5 Anna Brestovanská
6 Rudolf Cipciar
7 Milan Cincík
8 Jozef Görög
9 Milan Hlubina
10 Emil Chochula
11 Vladimír Juríček
12 Ján Jursík
13 Milan Kapusta
14 Emil Mažgút
15 Miloslav Milošovič
16 Ján Michalko
17 Elena Nagyová
18 Dušan Ruttkay
19 Peter Samec
20 Eugen Sekerka
21 Ladislav Slavkovský
22 Miroslav Szarasz
23 Viera Schmidtová
24 Oľga Šimková
25 Jaroslav Štancel
26 Vladimír Valjašek
27 Tomáš Vavro
28 Ladislav Vydra

 

 

Trieda IV.E
Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

1 Viktor Babic
2 Ján Ballo
3 Ján Bežo
4 Juraj Bubala
5 Ľubica Čvikotová
6 Milina Dudášová
7 Vojtech Ďurdina
8 Jozef Glombík
9 Ferdinand Hindak
10 Emil Hrinik
11 Vladimír Javorka
12 Štefan Kačka
13 Stanislav Kaliský
14 Daniel Keller
15 Ladislav Korček
16 Ján Košalko
17 Pavol Krnáč
18 Dušan Kubis
19 Mária Kučerová
20 Dušan Lamoš
21 Martin Lehotský
22 Jozef Lučanský
23 Jozef Majer
24 Bohuslav Milan
25 Vladimír Nemček
26 Jaroslav Plica
27 Anna Poljaková
28 Lubomír Sedlák
29 Jozef Stach
30 Irena Vladárová
31 Ján Zázrivý

 

Trieda IV.F
Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1 Ján Bartoš
2 Žigmund Bede
3 Elena Bednárová
4 Július Bučkuliak
5 Anton Duchovič
6 Vladimír Franek
7 Milan Gašpárek
8 Ján Getta
9 Ján Gregor
10 Peter Hlač
11 Miroslav Hutyra
12 Jozef Katrušík
13 František Kočalka
14 Ján Kollár
15 František Kováč
16 Igor Kovačka
17 Elena Kurhajová
18 Rastislav Lojš
19 Viera Lvončíková
20 Anton Lysičan
21 Katarína Malá
22 Marta Nahálková
23 Magda Ondrejková
24 Juraj Ondrejčík
25 Milan Petráš
26 Elena Rončíková
27 Viliam Smolka
28 Vladislav Súkeník
29 Ján Ševčovič
30 Milan Švrlo
31 Pavel Valent
32 Marián Weis


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1966 – 1967

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Bedřich Strnádel

1. Anton Blšák
2. Milan Ceconík
3. Jozef Ferenc
4. Ľudovít Hojný
5. Václav Chlpáň
6. Miloš Ivaška
7. Emil Kunert
8. Elmil Mikuš
9. Anton Moravčík
10. Milan Pleško
11. Jozef Podhradský
12. Emanuel Slovík
13. Štefánia Šíblová
14. Vladimír Tomko
15. Jozef Uhliarik
16. Dušan Žingor
17. Stanislav Sandaný
18. Stanislav Malinčík

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karel Dubový

1. Kamil Beláň
2. Ivan Bizík
3. Dušan Blaho
4. Ján Cyprich
5. Štefan Franczel
6. Jozef Gnida
7. Richard Knapp
8. Filip Kopilec
9. Július Kosc
10. Dušan Kriška
11. Ján Krivoš
12. Ján Kučera
13. Ján Ondruš
14. Karol Pokrievka
15. Dominik Školiak
16. Peter Štifil
17. Vladimír Šuhajda
18. Dušan Sumka
19. Rudolf Vnučák
20. Vladimír Vráb
21. Jozef Žitňák

 

Trieda V.C

Odbor zlievárstvo

Triedny učiteľ Gertrúda Keleti

1. Ján Bartoš
2. Mikuláš Bošiak
3. Ján Hoblák
4. Ladislav Hunčík
5. Štefan Kochan
6. Štefan Kuzmík
7. Ján Potančok
8. Emil Remšík
9. Dušan Sokolík
10. Jozef Stacho
11. Ján Škripko
12. Ján Žukovič

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube