štvrtok, 18 júla, 2024

Absolventi 1968

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1967 – 1968


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Valéria Badová

 

1 Peter Bibza
2 Vlasta Fabíková
3 Peter Farbák
4 Mária Fialová
5 Ján Filp
6 Ján Frlička
7 Eva Husárová
8 Jozef Chudoba
9 Eduard Jaroš
10 Václav Jaroščiak
11 Jozefína Káziková
12 Juraj Kozman
13 Želmíra Kubisová
14 Milan Langsfeld
15 Margita Mahútová
16 Viliam Major
17 Eduard Majzlan
18 Vladimír Maretta
19 Milan Meinhart
20 Dušan Remeň
21 Mária Šutryová
22 Július Timko
23 Jozef Tkáč
24 Ján Weiner
25 František Žáčik
26 Ján Žilinec

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

1 Vladimír Bittara
2 Jozef Bouchner
3 Mikuláš Buocik
4 Mária Garčáková
5 Milan Hlinka
6 Štefan Hromada
7 Miloslava Janulíková
8 Ján Jombík
9 Miroslav Kohút
10 Ján Kuva
11 Mária Kyselová
12 Ján Matejček
13 Viliam Menich
14 Štefan Mjartan
15 Ivan Moric
16 Marián Nezník
17 Anton Potocký
18 Ján Slávik
19 Branislav Stašek
20 Ján Sumka
21 Ján Štrbák
22 Eugen Thémar
23 Jozef Záborský
24 Dušan Žucha

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

1 Mikuláš Babčo
2 Milan Bega
3 Peter Brodniansky
4 Milan Čierny
5 Ján Hanuliak
6 Milena Hermanová
7 Bernard Janiga
8 Marta Kasiančuková
9 Alena Kordová
10 Pavel Krpeľan
11 Ján Lazišťan
12 Anna Lendvorská
13 Marián Lojda
14 Kamil Marko
15 Emil Mintál
16 Vladimír Pápeš
17 Karol Pieš
18 Kamila Rusnáková
19 Milan Škvaridlo
20 Ján Tomaškovič
21 Stanislav Uhliar
22 Rudolf Zimen

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1 Peter Bražina
2 Ľudovít Buriak
3 Jozef Červenák
4 Štefan Čudek
5 Stanislav Chodúr
6 Ľuboš Ilavský
7 Jozef Janovič
8 Peter Mamatej
9 Július Markuš
10 Anton Mokoš
11 Stanislav Pehen
12 Jozef Pekár
13 Oľga Račková
14 Dušan Rajčok
15 Ján Sinai
16 Viola Svorková
17 Gustáv Špánik
18 Anton Šulek
19 Jiří Tlustý
20 Ján Truban
21 Margita Uhlárová
22 Peter Uličný
23 Jozef Záhorský

 

 

Trieda IV.E
Odbor zlievárenstvo
Triedna učiteľka Tamara Tichá

 

 1 Naďa Augustínová
2 Jozef Baumgartner
3 Jozef Boba
4 Ľudovít Bobok
5 Mária Čarvagová
6 Ján Feťko
7 Milan Gally
8 Libuša Grocká
9 Jaroslav Hagara
10 Rudolf Hazucha
11 Miloš Chromčík
12 Jozef Janek
13 Ľudovít Košík
14 Ján Králik
15 Miroslav Králik
16 Ján Kupka
17 Marcel Kurek
18 Darina Majerová
19 Ján Maršálek
20 Viktor Maťovčík
21 Stanislav Mišovic
22 František Pišoja
23 Daniel Polonec
24 Peter Róna
25 Valéria Sekerková
26 Ľudmila Jarmila Sojčáková
27 Jozef Schmidt
28 Jozef Vintr

 

 

Trieda IV.F
Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

 1 Antónia Bólová
2 Matej Červeň
3 Anna Ďurčová
4 Michal Ferenčík
5 Ján Fľak
6 Tomáš Friedman
7 Ján Gažura
8 Vojtech Habrman
9 Libuša Hana Hnátková
10 Jozef Chalány
11 Branislav Jozef Igaz
12 Jozef Kašuba
13 Mária Kuščáková
14 Jozef Kubinec
15 Jana Lauková
16 Miroslav Letavay
17 Oto Lvončík
18 Milan Ján Machálek
19 Vojtech Ondrejkovič
20 Ján Rajčan
21 Ján Schovanec
22 Stanislav Jaroslav Smrčok
23 Anton Stančev
24 Július Šemrinec
25 Danuša Tesárová
26 Milan Vargončík
27 Leonard Záhora


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1967 – 1968

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Bedřich Strnádel

1. František Ambróz
2. Ján Berešík
3. Ján Čierny
4. Božena Frkáňová
5. Jozef Gregor
6. Milan Gregor
7. Anton Holboj
8. Anton Horník
9. Robert Hutter
10. Mikuláš Jura
11. Jozef Kaník
12. František Kintly
13. Vendelín Košťuriak
14. František Lacko
15. Ján Lada
16. Sláva Masaryková
17. Štefan Mucha
18. Jozef Olejček
19. Ján Ondečko
20. Milan Pavlovič
21. Štefan Páterek
22. Vladimír Piatrik
23. Vladimír Šteiner
24. Peter Švec
25. Jozef Vlach
26. Ján Vozár
27. Ján Zigman
28. Alojz Žuffa

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karel Dubový

1. Peter Benko
2. Jozef Boďa
3. Jozef Boškaj
4. Vladimír Bražina
5. Jozef Brezinský
6. Rudolf Cecko
7. Jozef Cvancinger
8. Matej Černák
9. Ján Češek
10. Július Ďanovský
11. František Gajdošík
12. Žigmund Krampe
13. Ján Kuchárik
14. Jozef Kvašňovský
15. Dušan Lajčiak
16. Ján Marko
17. Adam Maruna
18. Vladimír Matejček
19. Martin Matula
20. Ján Mohl
21. Jozef Rešovský
22. Jozef Skácel
23. Jozef Spurný
24. Milan Sumka
25. Ján Svikruha
26. Pavol Višňovec
27. Július Voška
28. Daniel Vrlík
29. Ján Weiss
30. Ján Zeman

 

Trieda V.C

Odbor zlievárstvo

Triedny učiteľ Ľubomír Karkošiak

1. Ján Bratičák
2. Jozef Bugár
3. Pavol Gaj
4. Ondrej Kiš
5. Ivan Králiček
6. Adolf Maťovčík
7. Ondrej Múdry
8. Albert Štofko

 

Trieda V.D

Odbor elektrické stroje a prístroje

Triedny učiteľ Ing. Jozef Osadský

1. Bohumil Bureš
2. Milan Čaňo
3. Juraj Fabó
4. Jozef Kalinský
5. Karol Kraľovanec
6. Miloslav Kubizňa
7. Ján Langsfeld
8. Milan Lojka
9. Milan Maňka
10. Ivan Milan
11. Milan Prčina
12. Erich Szimanský
13. Ivan Štrba
14. Vladimír Tomka
15. Miroslav Žiačik

 

Trieda V.E

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Ing. Ľudovít Mráz

 1. Michal Cákoci
2. Jaroslav Ceniga
3. Peter Hrubý
4. Ján Karcol
5. Anton Kobida
6. Ján Kubačka
7. Milan Kudera
8. Ján Lizúch
9. Matej Majerčík
10. Ondrej Muríň
11. Jozef Orel
12. Ján Repiščák
13. Jaroslav Strnisko
14. Anna Šurinová
15. Jozef Štilec
16. Pavol Tomka
17. Peter Valko
18. Milan Zjavka

 

Trieda V.F

Odbor stolárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 1. Irma Cígerová
2. Ján Ďurana
3. Ivan Florek
4. Gerhard Hammer
5. Michal Holba
6. Alojz Hubáček
7. Ľudovít Jankovič
8. Anna Pavelková
9. Augustín Piatka
10. Anton Sýkora
11. Viliam Truban
12. Anton Vakula
13. Emil Valík

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube