Absolventi 1968

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1967 – 1968


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Valéria Badová

 

1PeterBibza
2VlastaFabíková
3PeterFarbák
4MáriaFialová
5JánFilp
6JánFrlička
7EvaHusárová
8JozefChudoba
9EduardJaroš
10VáclavJaroščiak
11JozefínaKáziková
12JurajKozman
13ŽelmíraKubisová
14MilanLangsfeld
15MargitaMahútová
16ViliamMajor
17EduardMajzlan
18VladimírMaretta
19MilanMeinhart
20DušanRemeň
21MáriaŠutryová
22JúliusTimko
23JozefTkáč
24JánWeiner
25FrantišekŽáčik
26JánŽilinec

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

1VladimírBittara
2JozefBouchner
3MikulášBuocik
4MáriaGarčáková
5MilanHlinka
6ŠtefanHromada
7MiloslavaJanulíková
8JánJombík
9MiroslavKohút
10JánKuva
11MáriaKyselová
12JánMatejček
13ViliamMenich
14ŠtefanMjartan
15IvanMoric
16MariánNezník
17AntonPotocký
18JánSlávik
19BranislavStašek
20JánSumka
21JánŠtrbák
22EugenThémar
23JozefZáborský
24DušanŽucha

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

1MikulášBabčo
2MilanBega
3PeterBrodniansky
4MilanČierny
5JánHanuliak
6MilenaHermanová
7BernardJaniga
8MartaKasiančuková
9AlenaKordová
10PavelKrpeľan
11JánLazišťan
12AnnaLendvorská
13MariánLojda
14KamilMarko
15EmilMintál
16VladimírPápeš
17KarolPieš
18KamilaRusnáková
19MilanŠkvaridlo
20JánTomaškovič
21StanislavUhliar
22RudolfZimen

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1PeterBražina
2ĽudovítBuriak
3JozefČervenák
4ŠtefanČudek
5StanislavChodúr
6ĽubošIlavský
7JozefJanovič
8PeterMamatej
9JúliusMarkuš
10AntonMokoš
11StanislavPehen
12JozefPekár
13OľgaRačková
14DušanRajčok
15JánSinai
16ViolaSvorková
17GustávŠpánik
18AntonŠulek
19JiříTlustý
20JánTruban
21MargitaUhlárová
22PeterUličný
23JozefZáhorský

 

 

Trieda IV.E
Odbor zlievárenstvo
Triedna učiteľka Tamara Tichá

 

 1 Naďa Augustínová
2 Jozef Baumgartner
3 Jozef Boba
4 Ľudovít Bobok
5 Mária Čarvagová
6 Ján Feťko
7 Milan Gally
8 Libuša Grocká
9 Jaroslav Hagara
10 Rudolf Hazucha
11 Miloš Chromčík
12 Jozef Janek
13 Ľudovít Košík
14 Ján Králik
15 Miroslav Králik
16 Ján Kupka
17 Marcel Kurek
18 Darina Majerová
19 Ján Maršálek
20 Viktor Maťovčík
21 Stanislav Mišovic
22 František Pišoja
23 Daniel Polonec
24 Peter Róna
25 Valéria Sekerková
26 Ľudmila Jarmila Sojčáková
27 Jozef Schmidt
28 Jozef Vintr

 

 

Trieda IV.F
Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

 1 Antónia Bólová
2 Matej Červeň
3 Anna Ďurčová
4 Michal Ferenčík
5 Ján Fľak
6 Tomáš Friedman
7 Ján Gažura
8 Vojtech Habrman
9 Libuša Hana Hnátková
10 Jozef Chalány
11 Branislav Jozef Igaz
12 Jozef Kašuba
13 Mária Kuščáková
14 Jozef Kubinec
15 Jana Lauková
16 Miroslav Letavay
17 Oto Lvončík
18 Milan Ján Machálek
19 Vojtech Ondrejkovič
20 Ján Rajčan
21 Ján Schovanec
22 Stanislav Jaroslav Smrčok
23 Anton Stančev
24 Július Šemrinec
25 Danuša Tesárová
26 Milan Vargončík
27 Leonard Záhora


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1967 – 1968

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Bedřich Strnádel

1.FrantišekAmbróz
2.JánBerešík
3.JánČierny
4.BoženaFrkáňová
5.JozefGregor
6.MilanGregor
7.AntonHolboj
8.AntonHorník
9.RobertHutter
10.MikulášJura
11.JozefKaník
12.FrantišekKintly
13.VendelínKošťuriak
14.FrantišekLacko
15.JánLada
16.SlávaMasaryková
17.ŠtefanMucha
18.JozefOlejček
19.JánOndečko
20.MilanPavlovič
21.ŠtefanPáterek
22.VladimírPiatrik
23.VladimírŠteiner
24.PeterŠvec
25.JozefVlach
26.JánVozár
27.JánZigman
28.AlojzŽuffa

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karel Dubový

1.PeterBenko
2.JozefBoďa
3.JozefBoškaj
4.VladimírBražina
5.JozefBrezinský
6.RudolfCecko
7.JozefCvancinger
8.MatejČernák
9.JánČešek
10.JúliusĎanovský
11.FrantišekGajdošík
12.ŽigmundKrampe
13.JánKuchárik
14.JozefKvašňovský
15.DušanLajčiak
16.JánMarko
17.AdamMaruna
18.VladimírMatejček
19.MartinMatula
20.JánMohl
21.JozefRešovský
22.JozefSkácel
23.JozefSpurný
24.MilanSumka
25.JánSvikruha
26.PavolVišňovec
27.JúliusVoška
28.DanielVrlík
29.JánWeiss
30.JánZeman

 

Trieda V.C

Odbor zlievárstvo

Triedny učiteľ Ľubomír Karkošiak

1.JánBratičák
2.JozefBugár
3.PavolGaj
4.OndrejKiš
5.IvanKráliček
6.AdolfMaťovčík
7.OndrejMúdry
8.AlbertŠtofko

 

Trieda V.D

Odbor elektrické stroje a prístroje

Triedny učiteľ Ing. Jozef Osadský

1.BohumilBureš
2.MilanČaňo
3.JurajFabó
4.JozefKalinský
5.KarolKraľovanec
6.MiloslavKubizňa
7.JánLangsfeld
8.MilanLojka
9.MilanMaňka
10.IvanMilan
11.MilanPrčina
12.ErichSzimanský
13.IvanŠtrba
14.VladimírTomka
15.MiroslavŽiačik

 

Trieda V.E

Odbor pozemné stavby

Triedny učiteľ Ing. Ľudovít Mráz

 1. Michal Cákoci
2. Jaroslav Ceniga
3. Peter Hrubý
4. Ján Karcol
5. Anton Kobida
6. Ján Kubačka
7. Milan Kudera
8. Ján Lizúch
9. Matej Majerčík
10. Ondrej Muríň
11. Jozef Orel
12. Ján Repiščák
13. Jaroslav Strnisko
14. Anna Šurinová
15. Jozef Štilec
16. Pavol Tomka
17. Peter Valko
18. Milan Zjavka

 

Trieda V.F

Odbor stolárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 1. Irma Cígerová
2. Ján Ďurana
3. Ivan Florek
4. Gerhard Hammer
5. Michal Holba
6. Alojz Hubáček
7. Ľudovít Jankovič
8. Anna Pavelková
9. Augustín Piatka
10. Anton Sýkora
11. Viliam Truban
12. Anton Vakula
13. Emil Valík

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube