nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 1969

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1968 – 1969


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Július Sitár

 

1 Dušan Baláž
2 Anton Bartuš
3 Miloš Blizniak
4 Sylvia Bryknárová
5 Ivan Búchala
6 Vladimír Burica
7 Dušan Dobrotka
8 Magdaléna Filpová
9 Jozef Frkáň
10 Štefan Grebáč
11 Eva Košťanová
12 František Leštiansky
13 Ján Marko
14 Ján Mintál
15 Ján Petruš
16 Magda Sokolová
17 Miroslav Sumka
18 Mária Sýkorová
19 Juraj Šimar
20 Kamila Vráblová
21 Božena Vyrvová
22 Jozef Zábojník

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1 Jaroslav Baráni
2 Július Bóllo
3 Ján Beňo
4 Miroslav Ďanovský
5 Ján Gála
6 Peter Gonda
7 Marián Gubiš
8 Milan Hundák
9 Ján Hollý
10 Dušan Jesenský
11 Pavol Kazík
12 Vendelín Karás
13 Pavol Kyselica
14 Emanuel Mahdík
15 Gustáv Mardiak
16 Milan Mazúr
17 Anton Minárik
18 František Pokrivčák
19 Jozef Sobčák
20 Jaroslav Suchý
21 Ján Šimunka
22 Dalibor Šramo
23 Vladimír Štefánik
24 Ľuboš Šurina
25 Bohuš Vajzer

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Mária Skočovská

 

1 Jozef Bednár
2 Ján Brezina
3 Jozef Buček
4 Jaroslav Cesnek
5 Ján Cíger
6 Milan Ďurana
7 František Flimel
8 Stanislav Grolmus
9 Ľubomír Húska
10 Blažej Kováč
11 Milan Kožuch
12 Ján Kuka
13 Libor Lamoš
14 Peter Lauko
15 Jozef Markovič
16 Ján Matejček
17 Ivan Mikulec
18 Anton Nemec
19 Jozef Oravec
20 Pavol Papp
21 Juraj Pastrňák
22 Vladimír Rakšáni
23 Karol Siklienka
24 Vladimír Stuchlý
25 Július Truban

 

 

Trieda IV.D
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

1 Ján Bella
2 Peter Bohuš
3 Jaroslav Čanády
4 Ján Černák
5 Peter Galanský
6 Bohumír Golecký
7 Jozef Hrbáček
8 Igor Johanides
9 Milan Kapusta
10 Jaroslav Kocian
11 Július Kováč
12 Vladimír Kováč
13 Miroslav Linek
14 Stanislav Martinů
15 František Milo
16 Miroslav Môcik
17 Jozef Pipíška
18 Bohuš Ranto
19 František Sotolář
20 Alexander Vrtík
21 Emil Weis
22 Cyril Zacharovský
23 Rudolf Zaťko

 

 

 

Trieda IV.E
Odbor zlievárenstvo
Triedna učiteľka Ing. Milan Hriň

 

1 Marta Barlová
2 Milan Bereš
3 Jelka Bischofová
4 Elena Borbuliaková
5 Helena Faulhammerová
6 Anna Iliašová
7 Gabriela Iliašová
8 Pavel Kotrík
9 Ľudmila Kubišová
10 Renáta Maurerová
11 Dušan Mažári
12 Ladislav Rajnoha
13 Jozef Roličin
14 Jozef Šimek
15 Dušan Šmahajčík
16 Viliam Uhrín
17 Vilma Uhrínová
18 Július Ulbricht
19 Štefan Urnabík
20 Anna Vaňková
21 Jozef Vrábel
22 Miluláš Vyletel
23 Mária Zubeková

 

 

Trieda IV.F
Odbor zlievárenstvo
Triedny učiteľ Vladimír Malinovský

 

 1 Miloslav Bernát
2 Štefan Bolech
3 Jozef Bozáň
4 Ladislav Faulhammer
5 Ján Franek
6 Jozef Fulla
7 Milan Gajdoš
8 Milan Jagelka
9 Stanislav Kamenár
10 Ľubor Kalnický
11 Jaroslav Kán
12 Miloslav Koreň
13 Milan Kováčik
14 Rudolf Krišš
15 Ján Kučera
16 Peter Novanský
17 Ján Pozorčiak
18 Viliam Santoris
19 Ján Suja
20 Jozef Šimo
21 Dušan Štefanec
22 Stanislav Tóth
23 Ivan Urva
24 Ivan Žila


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1968 – 1969

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Bedřich Strnádel

1. Anton Balek
2. Ivan Bobek
3. Milan Bricka
4. Vladimír Ďubák
5. Ján Dzurňák
6. Pavol Hriňa
7. Dušan Hvolka
8. Eva Ištvanfyová
9. Ján Jakubský
10. Ivan Jankovič
11. Jozef Kacian
12. Miroslav Páleš
13. Štefan Pinčák
14. Ladislav Priesol
15. Milan Ruttkay
16. Vladimír Tomčík
17. Jozef Wollner
18. Ján Zvedela

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ondrej Vaško

1. František Boháč
2. Ivan Bóna
3. Jaroslav Čepan
4. Anton Daubner
5. Ľubomír Hrivňák
6. Jozef Jánošík
7. Rudolf Kľuch
8. Vendelín Kňažko
9. Alojz Kolčák
10. Jozef Kormanovič
11. Ervín Martinka
12. Bonaventúr Murín
13. Miroslav Opavský
14. Jozef Roganský
15. Milan Smitek
16. Štefan Turčányi
17. Matej Valocký
18. Viliam Vargončík

 

Trieda V.C

Odbor zlievárstvo

Triedny učiteľ Ing. Eugen Hudec

1. Milan Belohoubek
2. Ján Brindza
3. Ľubica Buková
4. Ľudevít Gajdoš
5. Ladislav Gerec
6. Viera Gruňová
7. Ondrej Kmeťko
8. Viera Stavová – Stupáková
9. Jozef Varšanský

 

 

Trieda AK III

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Dušan Gažo

1. Jozef Arendáč
2. František Böhm
3. Ľuboslava Kamienová
4. Želmíra Knorová
5. Eugénia Kočalková
6. Július Kričko
7. Ján Kubinda
8. Viera Kulichová
9. Pavol Miškovic
10. Milan Pipiška
11. Antónia Richterová
12. Emil Stacho
13. Mária Tychoňová

 

Trieda pomaturitné štúdium

Odbor strojárska technológia

Triedny učiteľ Ing. Pavel Beluš

1. Stanislav Burgunek
2. Viliam Čižmárik
3. Štefan Čulák
4. Miroslav Doubrava
5. Ivan Kľačan
6. Milan Križma
7. Václav Oravec
8. Július Párička
9. Michal Urík
10. Juraj Vrábel
11. Milan Zaťko

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube