nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 1971

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1970 – 1971


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1 Ján Belička
2 Pavel Bojnický
3 Miroslav Čikkel
4 Jaroslav Fontáni
5 Rudolf Hájek
6 Miroslav Hrozienčik
7 Ladislav Hudec
8 Jozef Hulla
9 Milan Kempný
10 Jozef Klimo
11 Ján Kmeť
12 Mikuláš Kočalka
13 Ján Matuška
14 Gustáv Michalík
15 Marián Potaš
16 Juraj Rusnák
17 Jaroslav Vandlík
18 Ivan Záthurecký
19 Pavel Žirko

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Valéria Winklerová

 

 

1 Anna Boďová
2 Mária Čižmáriková
3 Anna Galanská
4 Elena Gejdošová
5 Magda Kapráliková
6 Daniela Keliarová
7 Milan Klein
8 Emília Kršková
9 Magda Kubáňová
10 Alena Kubová
11 Marián Ličko
12 Ivan Mihál
13 Ľubica Mlynarčíková
14 Dušan Mokroš
15 Milan Nádašdi
16 Jana Nemcová
17 Katarína Ondríková
18 Božena Pavlíková
19 Emília Peknušiaková
20 Mária Račková
21 Viliam Ruman
22 Jana Rusňáková
23 Juraj Slavíček
24 Želmíra Somorová
25 Miluša Stašová
26 Pavel Strnádel
27 Jaroslava Šourková
28 Dana Tomčániová
29 Dana Ženčáková

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1 Ján Bielik
2 Mária Čižmáriková
3 Ján Görög
4 Ferdinand Greschner
5 Ján Hanzel
6 Ľudovít Jadroň
7 Jana Janulíková
8 Viera Končeková
9 Marián Kováč
10 Anna Kubasáková
11 Lýdia Lišková
12 Peter Masár
13 Anna Matušková
14 Jela Morgošová
15 Oľga Nováková
16 Ľudmila Ondrušová
17 Viera Oríšková
18 Ján Pokrievka
19 Alena Roháčiková
20 Bohuslav Vidrich
21 Magda Višňovcová
22 Viera Völpelová
23 Viliam Záň

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Milan Schwendt

 

1 Tomáš Bleho
2 Dušan Bohuš
3 Marián Brcko
4 Milan Bujnák
5 Ľubomír Buocik
6 Dušan Ďurdík
7 Jozef Hobrľa
8 Peter Hráč
9 Milan Hrvola
10 Milan Chlpek
11 Imrich Juhár
12 Marián Kmeťko
13 Anton Kšenžigh
14 Alojz Marčan
15 Pavol Nevidzan
16 Vladimír Ohlas
17 Karol Ovádek
18 Ján Ševčík
19 Ján Trpiš
20 Martin Valo
21 Miroslav Vandlík

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Janík

 

 1 Miroslav Balko
2 Miloslav Čarvaga
3 Miroslav Fidrik
4 Vladimír Fobel
5 Ľubomír Hajda
6 Marián Horník
7 Alexej Chovanec
8 Dušan Jamriška
9 Jozef Koleník
10 Peter Korček
11 Cyril Kurta
12 Dušan Labuda
13 Stanislav Lapin
14 Jozef Letavaj
15 Karol Ľupták
16 Marián Maršala
17 Branislav Morgoš
18 Emil Ondrušek
19 Milan Podhora
20 Ján Porvazník
21 Ladislav Remenár
22 Ján Sládek
23 Ladislav Stejskal
24 Peter Svitek
25 Jaroslav Šimun
26 Peter Štancel

 

 

Trieda IV.F

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

 1 Ondrej Bače
2 Ján Baran
3 Ľudovít Cabánik
4 Milan Dolník
5 Eduard Drobka
6 Jaroslav Gejdoš
7 Marián Hanza
8 Ján Karcol
9 Milan Kobela
10 Miroslav Litva
11 Alexander Macke
12 Ján Matejka
13 Vladimír Melicherčík
14 Milan Myslovič
15 Milan Nedoba
16 Miroslav Pavel
17 Ján Piala
18 Juraj Saktor
19 Marián Skaličan
20 Miroslav Škapec
21 Peter Štancel
22 Zoltán Varga
23 Alexander Vašina


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1970 – 1971

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. František Potenga

1. Štefan Chlusta
2. Ján Kramár
3. Ľudovít Kučka
4. Vladimír Majer
5. Ferdinand Matula
6. Rudolf Palider
7. Andrej Ratveiský
8. Michal Torma
9. Ivan Turanec
10. Štefan Vengrín
11. Stanislav Žiačik

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1. Peter Boďa
2. František Bugáň
3. Dagmar Česneková
4. Alojz Hlaváč
5. Anna Chajmíková
6. Ivan Matuška
7. Miroslav Migát
8. Pavol Návoj
9. Dušan Petrovič
10. Milan Podstavek
11. Ján Spišák
12. Pavol Tomčík

 

Trieda AK III

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. František Potenga

1. Miroslav Banár
2. Ján Dírer
3. Vojtech Fraštia
4. Miroslav Holub
5. Ján Hovorka
6. Rudolf Knietel
7. Ján Kresan
8. Ivan Mohl
9. František Podstrelený
10. Jaroslav Šipoš
11. Ivan Židek

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube