Absolventi 1971

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1970 – 1971


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1JánBelička
2PavelBojnický
3MiroslavČikkel
4JaroslavFontáni
5RudolfHájek
6MiroslavHrozienčik
7LadislavHudec
8JozefHulla
9MilanKempný
10JozefKlimo
11JánKmeť
12MikulášKočalka
13JánMatuška
14GustávMichalík
15MariánPotaš
16JurajRusnák
17JaroslavVandlík
18IvanZáthurecký
19PavelŽirko

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Valéria Winklerová

 

 

1AnnaBoďová
2MáriaČižmáriková
3AnnaGalanská
4ElenaGejdošová
5MagdaKapráliková
6DanielaKeliarová
7MilanKlein
8EmíliaKršková
9MagdaKubáňová
10AlenaKubová
11MariánLičko
12IvanMihál
13ĽubicaMlynarčíková
14DušanMokroš
15MilanNádašdi
16JanaNemcová
17KatarínaOndríková
18BoženaPavlíková
19EmíliaPeknušiaková
20MáriaRačková
21ViliamRuman
22JanaRusňáková
23JurajSlavíček
24ŽelmíraSomorová
25MilušaStašová
26PavelStrnádel
27JaroslavaŠourková
28DanaTomčániová
29DanaŽenčáková

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1JánBielik
2MáriaČižmáriková
3JánGörög
4FerdinandGreschner
5JánHanzel
6ĽudovítJadroň
7JanaJanulíková
8VieraKončeková
9MariánKováč
10AnnaKubasáková
11LýdiaLišková
12PeterMasár
13AnnaMatušková
14JelaMorgošová
15OľgaNováková
16ĽudmilaOndrušová
17VieraOríšková
18JánPokrievka
19AlenaRoháčiková
20BohuslavVidrich
21MagdaVišňovcová
22VieraVölpelová
23ViliamZáň

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Milan Schwendt

 

1TomášBleho
2DušanBohuš
3MariánBrcko
4MilanBujnák
5ĽubomírBuocik
6DušanĎurdík
7JozefHobrľa
8PeterHráč
9MilanHrvola
10MilanChlpek
11ImrichJuhár
12MariánKmeťko
13AntonKšenžigh
14AlojzMarčan
15PavolNevidzan
16VladimírOhlas
17KarolOvádek
18JánŠevčík
19JánTrpiš
20MartinValo
21MiroslavVandlík

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Janík

 

 1 Miroslav Balko
2 Miloslav Čarvaga
3 Miroslav Fidrik
4 Vladimír Fobel
5 Ľubomír Hajda
6 Marián Horník
7 Alexej Chovanec
8 Dušan Jamriška
9 Jozef Koleník
10 Peter Korček
11 Cyril Kurta
12 Dušan Labuda
13 Stanislav Lapin
14 Jozef Letavaj
15 Karol Ľupták
16 Marián Maršala
17 Branislav Morgoš
18 Emil Ondrušek
19 Milan Podhora
20 Ján Porvazník
21 Ladislav Remenár
22 Ján Sládek
23 Ladislav Stejskal
24 Peter Svitek
25 Jaroslav Šimun
26 Peter Štancel

 

 

Trieda IV.F

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

 1 Ondrej Bače
2 Ján Baran
3 Ľudovít Cabánik
4 Milan Dolník
5 Eduard Drobka
6 Jaroslav Gejdoš
7 Marián Hanza
8 Ján Karcol
9 Milan Kobela
10 Miroslav Litva
11 Alexander Macke
12 Ján Matejka
13 Vladimír Melicherčík
14 Milan Myslovič
15 Milan Nedoba
16 Miroslav Pavel
17 Ján Piala
18 Juraj Saktor
19 Marián Skaličan
20 Miroslav Škapec
21 Peter Štancel
22 Zoltán Varga
23 Alexander Vašina


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1970 – 1971

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. František Potenga

1.ŠtefanChlusta
2.JánKramár
3.ĽudovítKučka
4.VladimírMajer
5.FerdinandMatula
6.RudolfPalider
7.AndrejRatveiský
8.MichalTorma
9.IvanTuranec
10.ŠtefanVengrín
11.StanislavŽiačik

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1.PeterBoďa
2.FrantišekBugáň
3.DagmarČesneková
4.AlojzHlaváč
5.AnnaChajmíková
6.IvanMatuška
7.MiroslavMigát
8.PavolNávoj
9.DušanPetrovič
10.MilanPodstavek
11.JánSpišák
12.PavolTomčík

 

Trieda AK III

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. František Potenga

1.MiroslavBanár
2.JánDírer
3.VojtechFraštia
4.MiroslavHolub
5.JánHovorka
6.RudolfKnietel
7.JánKresan
8.IvanMohl
9.FrantišekPodstrelený
10.JaroslavŠipoš
11.IvanŽidek

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube