štvrtok, 18 apríla, 2024

Absolventi 1972

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1971 – 1972


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

1 Jozef Dekýš
2 Stanislav Drbúl
3 Pavel Ďurčo
4 Jozef Fabian
5 Richard Flimel
6 Vladislav Furgalák
7 Vladimír Janíček
8 Pavel Jurga
9 Ján Katrenčiak
10 Ľubomír Kmeť
11 Julius Košťan
12 Jozef Kozlik
13 Milan Kusý
14 Anton Mišech
15 Jozef Sahúľ
16 Inocent Schmidt
17 Ján Varsa
18 Michal Vechter
19 Igor Vöröš
20 Miroslav Žitek

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Valéria Badová

 

 

1 Miroslav Cimra
2 Marián Ceizel
3 Pavel Ertl
4 Peter Gašpárek
5 Viera Hodasová
6 MIroslav Hreus
7 Ľubica Kiršnerová
8 Vladimír Kobela
9 Miloš Kupka
10 Miroslav Lončík
11 Jozef Majer
12 Marián Martinka
13 Helena Nebožková
14 Albín Nemec
15 Marián Petrikovič
16 Jolana Rohoňová
17 Marta Siklenková
18 Anna Slivová
19 Peter Ševčík
20 Vlasta Šplíchalová
21 Stanislav Veselovský
22 Janka Záthurecká
23 Marián Erteľ

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. František Potenga

 

 

1 Jozef Boborovský
2 Milan Brna
3 Nadežda Černá
4 Pavol Čierny
5 Dušan Facuna
6 Miroslav Fillo
7 Juraj Grusman
8 Ivan Haliena
9 Ľubomír Hanic
10 Dušan Chovan
11 Jozef Jakubec
12 Ján Jarina
13 Stanislav Kmeť
14 Ján Mokrý
15 Viliam Petruš
16 Karol Pniak
17 Ján Pračko
18 Oskár Richter
19 Ervín Ruttkay
20 Július Schmidt
21 Peter Sýkora
22 Pavol Šimún
23 Ivan Valko
24 Ján Záthurecký

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

 

1 Peter Fontány
2 Ján Frkáň
3 Rudolf Fukas
4 Milan Kozár
5 Karol Krejča
6 Elena Kubátová
7 Jozef Kubica
8 Milan Lamoš
9 Jozef Lefner
10 Ján Lendvorský
11 Viera Líšková
12 Jozef Petrík
13 Jarmila Petríková
14 Jozef Rusnák
15 Ján Sabaka
16 Vladimír Seemann
17 Milan Sivok
18 Ján Švach
19 František Uhlár
20 Darina Uličná
21 Vladimír Urban
22 Bohuš Vanko

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Tamara Tichá

 

1 Jaroslav Boháč
2 Koloman Brašeň
3 Ján Cíger
4 Ladislav Folkmann
5 Peter Hamza
6 Zdenka Hamzová
7 Marta Hlubinová
8 Milan Hodás
9 Vladimír Hrabec
10 Tatiana Hulejová
11 Pavol Kopp
12 Anna Koprdová
13 Milan Krajčovič
14 Peter Králiček
15 Viera Kubašová
16 Miroslav Mažgút
17 Eva Michulková
18 Milan Mikita
19 Milan Minárik
20 Vladimír Múčka
21 Alexander Obluk
22 Vladimír Petrovič
23 Anton Rehák
24 Jozef Rzeszoto
25 Marián Štefko
26 Vladimír Teuschel
27 Peter Vaško

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

1 Ľubomír Bašo
2 Jozef Čuboň
3 Peter Gvorka
4 Emil Hulman
5 Pavel Hurta
6 Milan Konôpka
7 Ján Kusý
8 Emanuel Kušniar
9 Marián Leitman
10 Stanislav Marček
11 Ján Molnár
12 Róbert Namšák
13 František Stančík
14 Juraj Šrobár
15 Pavel Tomašovič
16 Ján Truchlík
17 Jaroslav Urbánek
18 Koloman Varga
19 Peter Vargončík

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1971 – 1972

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

1. ľudovít Bahna
2. Ivan Baštigál
3. Vlasta Buociková
4. Daniel Daubner
5. Jozef Dobrý
6. Milan Dubovec
7. Jozef Holečka
8. Dušan Chovan
9. Ľudovít Kováč
10. Milan Merička
11. Vlasta Stehlíková
12. Jakub Súčanský
13. Milan Šišmič
14. Vojtech Žihlavník

 

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Slavomír Nosál

1. Ludvik Baláž
2. Jozef Cingel
3. Ján Čižmárik
4. Helena Dejčíková
5. Ján Frkan
6. Peter Gráf
7. Jozef Haliena
8. Štefan Imriš
9. Ivan Kardoš
10. Marián Krakovský
11. Jozef Mikuš
12. Štefan Murín
13. Vladimír Oberuč
14. Ján Poľko
15. Rastislav Zemen
16. Elena Kollárová

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube