Absolventi 1972

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1971 – 1972


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

1JozefDekýš
2StanislavDrbúl
3PavelĎurčo
4JozefFabian
5RichardFlimel
6VladislavFurgalák
7VladimírJaníček
8PavelJurga
9JánKatrenčiak
10ĽubomírKmeť
11JuliusKošťan
12JozefKozlik
13MilanKusý
14AntonMišech
15JozefSahúľ
16InocentSchmidt
17JánVarsa
18MichalVechter
19IgorVöröš
20MiroslavŽitek

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Valéria Badová

 

 

1MiroslavCimra
2MariánCeizel
3PavelErtl
4PeterGašpárek
5VieraHodasová
6MIroslavHreus
7ĽubicaKiršnerová
8VladimírKobela
9MilošKupka
10MiroslavLončík
11JozefMajer
12MariánMartinka
13HelenaNebožková
14AlbínNemec
15MariánPetrikovič
16JolanaRohoňová
17MartaSiklenková
18AnnaSlivová
19PeterŠevčík
20VlastaŠplíchalová
21StanislavVeselovský
22JankaZáthurecká
23MariánErteľ

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. František Potenga

 

 

1JozefBoborovský
2MilanBrna
3NadeždaČerná
4PavolČierny
5DušanFacuna
6MiroslavFillo
7JurajGrusman
8IvanHaliena
9ĽubomírHanic
10DušanChovan
11JozefJakubec
12JánJarina
13StanislavKmeť
14JánMokrý
15ViliamPetruš
16KarolPniak
17JánPračko
18OskárRichter
19ErvínRuttkay
20JúliusSchmidt
21PeterSýkora
22PavolŠimún
23IvanValko
24JánZáthurecký

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

 

1PeterFontány
2JánFrkáň
3RudolfFukas
4MilanKozár
5KarolKrejča
6ElenaKubátová
7JozefKubica
8MilanLamoš
9JozefLefner
10JánLendvorský
11VieraLíšková
12JozefPetrík
13JarmilaPetríková
14JozefRusnák
15JánSabaka
16VladimírSeemann
17MilanSivok
18JánŠvach
19FrantišekUhlár
20DarinaUličná
21VladimírUrban
22BohušVanko

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Tamara Tichá

 

1 Jaroslav Boháč
2 Koloman Brašeň
3 Ján Cíger
4 Ladislav Folkmann
5 Peter Hamza
6 Zdenka Hamzová
7 Marta Hlubinová
8 Milan Hodás
9 Vladimír Hrabec
10 Tatiana Hulejová
11 Pavol Kopp
12 Anna Koprdová
13 Milan Krajčovič
14 Peter Králiček
15 Viera Kubašová
16 Miroslav Mažgút
17 Eva Michulková
18 Milan Mikita
19 Milan Minárik
20 Vladimír Múčka
21 Alexander Obluk
22 Vladimír Petrovič
23 Anton Rehák
24 Jozef Rzeszoto
25 Marián Štefko
26 Vladimír Teuschel
27 Peter Vaško

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

1 Ľubomír Bašo
2 Jozef Čuboň
3 Peter Gvorka
4 Emil Hulman
5 Pavel Hurta
6 Milan Konôpka
7 Ján Kusý
8 Emanuel Kušniar
9 Marián Leitman
10 Stanislav Marček
11 Ján Molnár
12 Róbert Namšák
13 František Stančík
14 Juraj Šrobár
15 Pavel Tomašovič
16 Ján Truchlík
17 Jaroslav Urbánek
18 Koloman Varga
19 Peter Vargončík

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1971 – 1972

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

1.ľudovítBahna
2.IvanBaštigál
3.VlastaBuociková
4.DanielDaubner
5.JozefDobrý
6.MilanDubovec
7.JozefHolečka
8.DušanChovan
9.ĽudovítKováč
10.MilanMerička
11.VlastaStehlíková
12.JakubSúčanský
13.MilanŠišmič
14.VojtechŽihlavník

 

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Slavomír Nosál

1.LudvikBaláž
2.JozefCingel
3.JánČižmárik
4.HelenaDejčíková
5.JánFrkan
6.PeterGráf
7.JozefHaliena
8.ŠtefanImriš
9.IvanKardoš
10.MariánKrakovský
11.JozefMikuš
12.ŠtefanMurín
13.VladimírOberuč
14.JánPoľko
15.RastislavZemen
16.ElenaKollárová

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube