štvrtok, 29 februára, 2024

Absolventi 1973

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1972 – 1973


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Janík

 

1 Bohuš Baláž
2 Peter Barták
3 Marián Bartoš
4 Vladimír Cviček
5 Emil Čambál
6 Ján Debnár
7 Miroslav Fabian
8 Peter Finka
9 Peter Hatala
10 Ján Híreš
11 Miroslav Chlpek
12 Ján Krivošík
13 Milan Kuciak
14 Štefan Mikulík
15 Miroslav Mojžiška
16 Pavel Malotta
17 Anton Mrmus
18 Jozef Papán
19 Štefan Priesol
20 Daniel Rajčan
21 Milan Šoška
22 Ľubomír Šterba
23 Dušan Štilec
24 Štefan Urban
25 Jaroslav Užík
26 Jozef Vida
27 Peter Záhorec

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

 

1 Miroslav Boďa
2 Vladimír Brozman
3 Rudolf Debnár
4 Vladimír Ďanovský
5 Ivan Fantúra
6 Ján Frlička
7 Peter Hadár
8 Jaroslav Hanák
9 Jozef Hanzel
10 Adam Harich
11 Milan Harmaniak
12 Ján Chovan
13 Juraj Ivasuk
14 Milan Jablonský
15 Pavel Kantor
16 Štefan Kočalka
17 Štefan Kysel
18 Miroslav Machyna
19 Milan Majko
20 Otto Martinček
21 Adam Mekiš
22 Dušan Mičko
23 Stanislav Mikoláš
24 Miroslav Poliak
25 Stanislav Pšenka
26 Miroslav Svitok
27 Milan Turiak
28 Ján Žiak

 

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ondrej Vaško

 

 

1 Ján Balko
2 Peter Bízik
3 Boris Čupka
4 Dušan Deák
5 Peter Fajth
6 Peter Frlička
7 Ladislav Haluška
8 Ján Hanzely
9 Miroslav Jančiar
10 Peter Jánsky
11 Ján Kozlík
12 Dušan Kožiak
13 Jozef Kucej
14 Dušan Lamoš
15 Ján Lubík
16 Jozef Mračko
17 Miroslav Očko
18 Milan Pĺž
19 Milan Rejko
20 Miroslav Ruttkay
21 Ladislav Stanko
22 Jozef Svitek
23 Miroslav Štípala
24 Ján Virec
25 Vladimír Židek

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ondrej Ilavský

 

 

1 Tatiana Behavá
2 Ladislav Beťko
3 Milan Bezdeda
4 Mária Bukovská
5 Mária Dermeková
6 Vlasta Ďurdíková
7 Justin Ferančík
8 Cyril Gatial
9 Viera Godorová
10 Jaroslav Hlinka
11 Valéria Hnilická
12 Juraj Horkavý
13 Ľubomír Horňan
14 Dušan Ilavský
15 Emília Kubová
16 Vladimír Martinka
17 Edita Martinková
18 Oľga Matulová
19 Daniel Mrník
20 Jozef Novotný
21 Miroslav Oravec
22 Stanislav Pápeš
23 Ľubica Petríková
24 Ivica Petrovičová
25 Jaroslav Pieš
26 Rudolf Pivko
27 Milan Plešo
28 Oľga Regecová
29 Mária Straková
30 Mária Struhárová
31 Eva Svorková

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika
Triedny učiteľ Ing. Miroslav Tuma

 

 

1 Emil Bendík
2 Pavol Boďa
3 Peter Cetl
4 Jozef Dora
5 Martin Dudáš
6 Vladimír Goliaš
7 Vladimír Hauser
8 Miroslav Hrančo
9 Ľubomír Husovský
10 Jozef Chupáň
11 Dušan Kamien
12 Štefan Lučančin
13 František Major
14 Jozef Marcinov
15 Pavol Olšovský
16 Branislav Orvan
17 Anton Prostinák
18 Ivan Špirko
19 Matej Valocký
20 Otakár Varga
21 Vladimír Varinský
22 Ľubomír Vavák
23 Oto Židek

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika
Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

 

1 Anna Apolenárová
2 Oľga Čechová
3 Miroslav Dubeň
4 Michal Fašianok
5 Daria Havranová
6 Boris Knoško
7 Stanislav Kováčik
8 Jozef Kušnier
9 Dušan Lupták
10 Milan Madlenák
11 Slavomír Marko
12 Štefan Hruškovič
13 Soňa Nemcová
14 Jozef Rosa
15 Milada Siakeľová
16 Ladislav Simonides
17 Jana Solárová
18 Anna Stehlíková
19 Cyril Štefík
20 Stanislav Štúrik
21 Ján Šup
22 Eva Uhrínová
23 Jozef Urban
24 Viktor Zachar
25 Jozef Záhradník
26 Milan Žila
27 Peter Žilka

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1972 – 1973

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

1. Ján Bohúň
2. Marián Burgan
3. Jozef Čavajda
4. Zdeno Hubočan
5. Jozef Javornický
6. Július Kosorín
7. Vladimír Lukáč
8. Anton Mokrý
9. František Novanský
10. Marián Olej
11. Ján Srňan
12. Miroslav Vaníček

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube