Absolventi 1973

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1972 – 1973


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ján Janík

 

1BohušBaláž
2PeterBarták
3MariánBartoš
4VladimírCviček
5EmilČambál
6JánDebnár
7MiroslavFabian
8PeterFinka
9PeterHatala
10JánHíreš
11MiroslavChlpek
12JánKrivošík
13MilanKuciak
14ŠtefanMikulík
15MiroslavMojžiška
16PavelMalotta
17AntonMrmus
18JozefPapán
19ŠtefanPriesol
20DanielRajčan
21MilanŠoška
22ĽubomírŠterba
23DušanŠtilec
24ŠtefanUrban
25JaroslavUžík
26JozefVida
27PeterZáhorec

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

 

1MiroslavBoďa
2VladimírBrozman
3RudolfDebnár
4VladimírĎanovský
5IvanFantúra
6JánFrlička
7PeterHadár
8JaroslavHanák
9JozefHanzel
10AdamHarich
11MilanHarmaniak
12JánChovan
13JurajIvasuk
14MilanJablonský
15PavelKantor
16ŠtefanKočalka
17ŠtefanKysel
18MiroslavMachyna
19MilanMajko
20OttoMartinček
21AdamMekiš
22DušanMičko
23StanislavMikoláš
24MiroslavPoliak
25StanislavPšenka
26MiroslavSvitok
27MilanTuriak
28JánŽiak

 

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ondrej Vaško

 

 

1JánBalko
2PeterBízik
3BorisČupka
4DušanDeák
5PeterFajth
6PeterFrlička
7LadislavHaluška
8JánHanzely
9MiroslavJančiar
10PeterJánsky
11JánKozlík
12DušanKožiak
13JozefKucej
14DušanLamoš
15JánLubík
16JozefMračko
17MiroslavOčko
18MilanPĺž
19MilanRejko
20MiroslavRuttkay
21LadislavStanko
22JozefSvitek
23MiroslavŠtípala
24JánVirec
25VladimírŽidek

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ondrej Ilavský

 

 

1 Tatiana Behavá
2 Ladislav Beťko
3 Milan Bezdeda
4 Mária Bukovská
5 Mária Dermeková
6 Vlasta Ďurdíková
7 Justin Ferančík
8 Cyril Gatial
9 Viera Godorová
10 Jaroslav Hlinka
11 Valéria Hnilická
12 Juraj Horkavý
13 Ľubomír Horňan
14 Dušan Ilavský
15 Emília Kubová
16 Vladimír Martinka
17 Edita Martinková
18 Oľga Matulová
19 Daniel Mrník
20 Jozef Novotný
21 Miroslav Oravec
22 Stanislav Pápeš
23 Ľubica Petríková
24 Ivica Petrovičová
25 Jaroslav Pieš
26 Rudolf Pivko
27 Milan Plešo
28 Oľga Regecová
29 Mária Straková
30 Mária Struhárová
31 Eva Svorková

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika
Triedny učiteľ Ing. Miroslav Tuma

 

 

1 Emil Bendík
2 Pavol Boďa
3 Peter Cetl
4 Jozef Dora
5 Martin Dudáš
6 Vladimír Goliaš
7 Vladimír Hauser
8 Miroslav Hrančo
9 Ľubomír Husovský
10 Jozef Chupáň
11 Dušan Kamien
12 Štefan Lučančin
13 František Major
14 Jozef Marcinov
15 Pavol Olšovský
16 Branislav Orvan
17 Anton Prostinák
18 Ivan Špirko
19 Matej Valocký
20 Otakár Varga
21 Vladimír Varinský
22 Ľubomír Vavák
23 Oto Židek

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika
Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

 

1 Anna Apolenárová
2 Oľga Čechová
3 Miroslav Dubeň
4 Michal Fašianok
5 Daria Havranová
6 Boris Knoško
7 Stanislav Kováčik
8 Jozef Kušnier
9 Dušan Lupták
10 Milan Madlenák
11 Slavomír Marko
12 Štefan Hruškovič
13 Soňa Nemcová
14 Jozef Rosa
15 Milada Siakeľová
16 Ladislav Simonides
17 Jana Solárová
18 Anna Stehlíková
19 Cyril Štefík
20 Stanislav Štúrik
21 Ján Šup
22 Eva Uhrínová
23 Jozef Urban
24 Viktor Zachar
25 Jozef Záhradník
26 Milan Žila
27 Peter Žilka

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1972 – 1973

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

1.JánBohúň
2.MariánBurgan
3.JozefČavajda
4.ZdenoHubočan
5.JozefJavornický
6.JúliusKosorín
7.VladimírLukáč
8.AntonMokrý
9.FrantišekNovanský
10.MariánOlej
11.JánSrňan
12.MiroslavVaníček

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube