Absolventi 1975

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1974 – 1975


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Tamara Tichá

 

1KamilBeck
2MartinBelička
3MilanBielik
4EvaBočová
5VieraBugajová
6JozefDurdík
7DanaFarbáková
8BoženaJánošíková
9AlenaKarlíková
10JelaKožárová
11AnnaMuchalová
12IvanMajer
13JánMajer
14JánMendel
15MiroslavMendel
16IrenaMúčková
17JánMurín
18PavolNeradil
19MilanOndruška
20ŠtefanPavlík
21IgorPetrovič
22JaroslavPievár
23JaroslavaPolesná
24JozefSekerka
25AlenaSobčáková
26JurajStehlík
27MiroslavŠalát
28VratislavŠourek
29DušanŠranc
30JozefBartoš

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. František Potenga

 

1KatarínaAndrášiková
2PavolBelička
3LýdiaBerešíková
4PeterBöhm
5JozefCviček
6MiloslavĎuris
7ZdenaFalátová
8NatašaFtoreková
9MartinGaverčiak
10AnnaGoliášová
11JozefJezný
12MiroslavKošík
13BorisKrálik
14PavelLukášik
15VladimírMajer
16KarolMigra
17JánMichaliga
18MariánMilo
19MilanNahalka
20JánOrinčák
21MilanPecušiak
22NadeždaPetrášová
23MáriaStuchlá
24ŠtefanŠkerda
25JurajŠvec
26EvaŠvoňavová
27JurajŠtefún
28IvettaÁrvová

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Kusý

 

1JánAftanas
2MilanBada
3JánBalko
4MiroslavBega
5VladimírBlaho
6PavolCetera
7PeterCicák
8ĽubomírČičmanec
9IvanDaubner
10JurajDorica
11RudolfDubovický
12JánFontány
13MiroslavGallo
14JánHafič
15ViliamJošth
16ĽubomírKozák
17MiloslavLičko
18ĽudovítLojda
19PeterMachlica
20JánMoravčík
21PeterPacko
22BohuslavPolonec
23FrantišekPotenga
24MilanSlyško
25IgorŠteiner
26IvanŠvec
27JánTomka
28CtiborValent
29JozefVaský
30StanislavVojtek
31VladislavVrabec
32JánVyšný

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor  prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Anna Lacová

 

 1 Viliam Baránik
2 Ján Bošanský
3 Ladislav Janásek
4 Miloš Káčer
5 Ján Korček
6 Ivan Koreň
7 Miroslav Kováč
8 Jozef Krenko
9 Vojtech Lihocký
10 Jozef Matejček
11 Martin Maťko
12 Imrich Mazúch
13 Martin Michňa
14 Stanislav Môcik
15 Marián Navarčík
16 Jozef Noga
17 Július Ormis
18 Karol Puček
19 Igor Ramšík
20 Igor Stárek
21 Ľudovít Stredák
22 Ján Tulis
23 Peter Turčan
24 Ján Urbaník
25 Peter Višňovec
26 Igor Záthurecký
27 Boris Zungovský

 

 

Trieda IV.E

Odbor  prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Ing. Mária Culková

 

1 Miloš Bella
2 Ján Brveník
3 Stanislav Ďurian
4 Emil Flachbart
5 Ľubomír Gašpierik
6 Marián Gašpierik
7 Milan Hanuliak
8 Ján Havalda
9 Ľubomír Héger
10 Jozef Hrubec
11 František Hruška
12 Peter Jánošík
13 Ján Jaško
14 Peter Kopány
15 Jozef Krupčík
16 Vladimír Kubiš
17 Ján Kútik
18 Jozef Majerák
19 Milan Maslák
20 Jaroslav Maťko
21 Jozef Mikľa
22 Jaroslav Novák
23 Marián Privitzer
24 Milan Prokop
25 Jozef Ranto
26 Jozef Sobek
27 Milan Tichý
28 Zdeněk Tlustý
29 Ivan Tomek
30 Petert Trvalec
31 Miroslav Tóth

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Ján Babjak

 

 1 Ján Bartko
2 Miroslav Bellák
3 Ján Ďurko
4 František Gajdošík
5 Anton Görög
6 Ivan Hanzel
7 Milan Húska
8 Ján Jurkeník
9 Štefan Kmec
10 Stanislav Korenčiak
11 Jaroslav Kotrla
12 Dušan Kraus
13 Jozef Kubas
14 Jaroslav Maco
15 Jozef Moravčík
16 Dušan Mrázek
17 Dalibor Mrázik
18 Peter Nátny
19 Rudolf Pozorčiak
20 Viliam Púčik
21 Milan Rajčan
22 Dušan Rajnoha
23 Miloslav Ružička
24 Štefan Salva
25 Ján Sedlický
26 Anton Stolárik
27 Igor Šajben
28 Vladimír Štefanovič
29 Ján Trnka


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1974 – 1975

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1.JozefBizoň
2.PeterDobay
3.ŠtefanGalis
4.StanislavGatial
5.VojtechJúda
6.MiroslavKnaperek
7.HelenaKorchanová
8.MilanKresnák
9.LadislavLašut
10.AntonMazák
11.MikulášMikloda
12.MartaKričková
13.ZdenaPapajíková
14.JozefPetráš
15.AnnaPoláková
16.JaroslavProšek
17.JelaRýdza
18.DanielŠiroň
19.PavolŠtarke
20.IvanVidenský
21.PavelZaťko
22.AdamZáň
23.JozefŽársky
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube