Absolventi 1977

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1976 – 1977


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1JánBohdal
2FrantišekDrobný
3EmíliaĎuglová
4VladimírHaliena
5JozefHašik
6VieraHrubalová
7AlenaHusovská
8JánJašurek
9MilanJavorček
10AlenaKalivodová
11JanaKalivodová
12JurajKomár
13AntonKrilek
14MartaKurtová
15LadislavLeitman
16JaroslavMaduda
17DušanNárožný
18TeréziaNižná
19JaromírNovosasd
20DanielOkoličáni
21PeterPapajčík
22OttoPaver
23EditaPoloncová
24JánSilaj
25JánSvoboda
26JánŠtekláčová
27IvanTausinger
28ViktorVaraljai
29MilenaŽilinčíková

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Tibor Jesenský

 

1ŠtefanBenček
2ŽelmíraFúčelová
3LadislavGrinč
4JaroslavGunda
5VieraKajová
6JaroslavLako
7JozefLukáč
8MilanMatejka
9PeterMurko
10JozefRamšík
11MargitaRechtoríková
12AnitaSkaláková
13MiroslavSynák
14IgorŠeliga
15MartaŠimová
16JanaTrginová
17AnnaValková
18MiroslavVrzúk
19MartaWeissová
20VladimírZachar

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ondrej Vaško

 

 

1DušanAntalík
2JozefFarkaš
3MartinGašperčík
4JánHaraga
5ĽubicaHlavňová
6CyrilChalupa
7VieraKošťálová
8VladimírKubizňa
9MariánLietava
10JánMacek
11OtoMelo
12ElenaMiľanová
13JaroslavMjartan
14IvetaPišková
15ĽubomírPoliak
16JaroslavPopovič
17JaroslavSemánek
18FrantišekSolár
19JozefStenchlák
20MiroslavStolárik
21JozefŠkubla
22AnnaŠtefánková
23MiroslavTelka
24JozefUrban
25MilanUrban
26DušanUrik
27JozefVavrinec
28PeterZvedela
29LadislavHudec

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Eva Jakubcová

 

 1 Jozef Baránek
2 Viera Bedlivá
3 Valéria Bírešová
4 Anna Bochničková
5 Anton Cabúk
6 František Černák
7 Darina Černeková
8 Mária Gajdošová
9 Stanislav Gašparík
10 Erika Charvátová
11 Janka Chodelková
12 Danica Chovančeková
13 Viera Chromčíková
14 Vladimír Janík
15 Ľubomír Krško
16 Václav Láznička
17 Kvetoslava Ondrejková
18 Marián Oravec
19 Mária Páchniková
20 Pavol Pešát
21 Vladimír Richter
22 Samuel Samec
23 Ján Sňahničan
24 Ľudmila Straková
25 Jaroslav Šály
26 Tibor Špirko
27 Jozef Vido
28 Dušan Vozár
29 Mária Zaymusová
30 Soňa Žilová

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Karol Suchý

 

 1 Ladislav Bonda
2 Jozef Bošanský
3 Ján Eržiak
4 Pavol Farkaš
5 Miroslav Hanus
6 Ján Hruška
7 Bohuslav Jesenský
8 Ján Koleják
9 Stanislav Kollár
10 Vladimír Korček
11 Jozef Kozák
12 Agnesa Krakovská
13 Anton Kubo
14 Marián Líška
15 Iveta Martinů
16 Viera Mydlová
17 Jana Páchniková
18 Zdenka Pavlíniová
19 Miloš Pavlovič
20 Marián Poláčik
21 Richard Rákoczy
22 Mária Ruttkayová
23 Eva Sandanýová
24 Peter Strelec
25 Dušan Štúrik
26 Martin Tarageľ
27 Jaroslav Tomaščin
28 Ján Trgiňa
29 Ivan Vanko
30 Rudolf Volár
31 Ladislav Vrajko

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Valéria Winklerová

 

 1 Zdenka Balalová
2 Miroslav Cetl
3 Miroslav Fiala
4 Milan Gregor
5 Eva Hermysová
6 Ladislav Hodás
7 Dušan Hruška
8 Jaroslav Hudec
9 Jarmila Hulalová
10 Jana Kotlebová
11 Peter Krčmárik
12 Miroslav Krejčír
13 Peter Lukáč
14 Iveta Pufflerová
15 Ladislav Spišiak
16 Anna Šafáriková
17 Anton Vráb
18 Stanislav Žatko
19 Peter Žiara

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1976 – 1977

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Johana Chladnúchová

1.JánDebnár
2.ElenaFajnorová
3.MichalGalčík
4.RudolfHluško
5.JaroslavJamriško
6.DušanKameniščák
7.MichalKatrenčík
8.JozefKňazko
9.JanaNezdobová
10.JánOndruš
11.PavelOndruška
12.ŠtefanPrevendár
13.PeterPuliš
14.JozefRadobický
15.ViliamRadobický
16.JozefRovňan
17.MiroslavSekerka
18.OndrejŠenšel
19.FilipŠeršík
20.JozefŽembera
21.KarolŽilinčik
22.AnnaVaššová

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

1.MilanDemko
2.JozefDírer
3.MariánDírer
4.MiroslavHajzoch
5.DušanLaššák
6.JánLíška
7.IvanLongauer
8.JaroslavLühne
9.JozefLysičan
10.DušanMalata
11.JánMarček
12.JaroslavMaruna
13.MariánMičo
14.MarcelPánis
15.KurtPolka
16.VladimírProkša
17.KamilaPuváková
18.OndrejSlovák
19.DušanStriško
20.MilanTurčina

 

Trieda AK III.D

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karol Suchý

1.JánCingel
2.IvanHrozienčik
3.JozefKirschner
4.JánKotrha
5.GabrielaKramárová
6.JánKrško
7.PavolLilge
8.PavolMaršala
9.DanušaMišíková
10.RudolfPálfy
11.JánPejskar
12.MiroslavRitomský
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube