štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 1977

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1976 – 1977


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1 Ján Bohdal
2 František Drobný
3 Emília Ďuglová
4 Vladimír Haliena
5 Jozef Hašik
6 Viera Hrubalová
7 Alena Husovská
8 Ján Jašurek
9 Milan Javorček
10 Alena Kalivodová
11 Jana Kalivodová
12 Juraj Komár
13 Anton Krilek
14 Marta Kurtová
15 Ladislav Leitman
16 Jaroslav Maduda
17 Dušan Nárožný
18 Terézia Nižná
19 Jaromír Novosasd
20 Daniel Okoličáni
21 Peter Papajčík
22 Otto Paver
23 Edita Poloncová
24 Ján Silaj
25 Ján Svoboda
26 Ján Štekláčová
27 Ivan Tausinger
28 Viktor Varaljai
29 Milena Žilinčíková

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Tibor Jesenský

 

1 Štefan Benček
2 Želmíra Fúčelová
3 Ladislav Grinč
4 Jaroslav Gunda
5 Viera Kajová
6 Jaroslav Lako
7 Jozef Lukáč
8 Milan Matejka
9 Peter Murko
10 Jozef Ramšík
11 Margita Rechtoríková
12 Anita Skaláková
13 Miroslav Synák
14 Igor Šeliga
15 Marta Šimová
16 Jana Trginová
17 Anna Valková
18 Miroslav Vrzúk
19 Marta Weissová
20 Vladimír Zachar

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ondrej Vaško

 

 

1 Dušan Antalík
2 Jozef Farkaš
3 Martin Gašperčík
4 Ján Haraga
5 Ľubica Hlavňová
6 Cyril Chalupa
7 Viera Košťálová
8 Vladimír Kubizňa
9 Marián Lietava
10 Ján Macek
11 Oto Melo
12 Elena Miľanová
13 Jaroslav Mjartan
14 Iveta Pišková
15 Ľubomír Poliak
16 Jaroslav Popovič
17 Jaroslav Semánek
18 František Solár
19 Jozef Stenchlák
20 Miroslav Stolárik
21 Jozef Škubla
22 Anna Štefánková
23 Miroslav Telka
24 Jozef Urban
25 Milan Urban
26 Dušan Urik
27 Jozef Vavrinec
28 Peter Zvedela
29 Ladislav Hudec

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Eva Jakubcová

 

 1 Jozef Baránek
2 Viera Bedlivá
3 Valéria Bírešová
4 Anna Bochničková
5 Anton Cabúk
6 František Černák
7 Darina Černeková
8 Mária Gajdošová
9 Stanislav Gašparík
10 Erika Charvátová
11 Janka Chodelková
12 Danica Chovančeková
13 Viera Chromčíková
14 Vladimír Janík
15 Ľubomír Krško
16 Václav Láznička
17 Kvetoslava Ondrejková
18 Marián Oravec
19 Mária Páchniková
20 Pavol Pešát
21 Vladimír Richter
22 Samuel Samec
23 Ján Sňahničan
24 Ľudmila Straková
25 Jaroslav Šály
26 Tibor Špirko
27 Jozef Vido
28 Dušan Vozár
29 Mária Zaymusová
30 Soňa Žilová

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Karol Suchý

 

 1 Ladislav Bonda
2 Jozef Bošanský
3 Ján Eržiak
4 Pavol Farkaš
5 Miroslav Hanus
6 Ján Hruška
7 Bohuslav Jesenský
8 Ján Koleják
9 Stanislav Kollár
10 Vladimír Korček
11 Jozef Kozák
12 Agnesa Krakovská
13 Anton Kubo
14 Marián Líška
15 Iveta Martinů
16 Viera Mydlová
17 Jana Páchniková
18 Zdenka Pavlíniová
19 Miloš Pavlovič
20 Marián Poláčik
21 Richard Rákoczy
22 Mária Ruttkayová
23 Eva Sandanýová
24 Peter Strelec
25 Dušan Štúrik
26 Martin Tarageľ
27 Jaroslav Tomaščin
28 Ján Trgiňa
29 Ivan Vanko
30 Rudolf Volár
31 Ladislav Vrajko

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Valéria Winklerová

 

 1 Zdenka Balalová
2 Miroslav Cetl
3 Miroslav Fiala
4 Milan Gregor
5 Eva Hermysová
6 Ladislav Hodás
7 Dušan Hruška
8 Jaroslav Hudec
9 Jarmila Hulalová
10 Jana Kotlebová
11 Peter Krčmárik
12 Miroslav Krejčír
13 Peter Lukáč
14 Iveta Pufflerová
15 Ladislav Spišiak
16 Anna Šafáriková
17 Anton Vráb
18 Stanislav Žatko
19 Peter Žiara

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1976 – 1977

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Johana Chladnúchová

1. Ján Debnár
2. Elena Fajnorová
3. Michal Galčík
4. Rudolf Hluško
5. Jaroslav Jamriško
6. Dušan Kameniščák
7. Michal Katrenčík
8. Jozef Kňazko
9. Jana Nezdobová
10. Ján Ondruš
11. Pavel Ondruška
12. Štefan Prevendár
13. Peter Puliš
14. Jozef Radobický
15. Viliam Radobický
16. Jozef Rovňan
17. Miroslav Sekerka
18. Ondrej Šenšel
19. Filip Šeršík
20. Jozef Žembera
21. Karol Žilinčik
22. Anna Vaššová

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

1. Milan Demko
2. Jozef Dírer
3. Marián Dírer
4. Miroslav Hajzoch
5. Dušan Laššák
6. Ján Líška
7. Ivan Longauer
8. Jaroslav Lühne
9. Jozef Lysičan
10. Dušan Malata
11. Ján Marček
12. Jaroslav Maruna
13. Marián Mičo
14. Marcel Pánis
15. Kurt Polka
16. Vladimír Prokša
17. Kamila Puváková
18. Ondrej Slovák
19. Dušan Striško
20. Milan Turčina

 

Trieda AK III.D

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Karol Suchý

1. Ján Cingel
2. Ivan Hrozienčik
3. Jozef Kirschner
4. Ján Kotrha
5. Gabriela Kramárová
6. Ján Krško
7. Pavol Lilge
8. Pavol Maršala
9. Danuša Mišíková
10. Rudolf Pálfy
11. Ján Pejskar
12. Miroslav Ritomský
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube