Absolventi 1978

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1977 – 1978


 

 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

 

1ViktorAchimský
2LadislavBada
3PeterBurica
4JaroslavGajdoš
5JaroslavGajdošík
6JozefGavlák
7JozefHabiňák
8ZdenoChovan
9JánKocian
10DušanKoniar
11MiroslavKováč
12JarmilaKubáňová
13IvanKukla
14ĽubomírLadňák
15ĽubomírLehotský
16MáriaMečková
17JánMiazdra
18StanislavMurín
19MartinPetrenka
20MariánPračko
21PavolSklenár
22JozefSmrekovský
23AlenaSúčanská
24JaroslavŠalát
25ĽubomírŠauša
26JánŠtajer
27JaromírŠtefánik
28MiroslavaVáňová
29MiroslavVidura
30VieraZáborská

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Zdenka Toporcerová

 

1ŽelmíraBajčiová
2VieraBisahová
3IvanDaruľa
4JozefDoletina
5MáriaGilianová
6MiroslavGazdík
7SilviaGreschnerová
8JaroslavaHurtíková
9MáriaJohanidesová
10PavolKalabus
11PeterKalabus
12JánKilík
13MiroslavKočalka
14VlastaKorčeková
15MáriaKováčová
16JaroslavKráľ
17PavelLeja
18ĽubošMinárik
19AnnaMondeková
20DagmarPadúchová
21ZuzanaPavlovičová
22ZdeněkSandaný
23DušanSmieško
24MilotaSobotková
25JánStaňo
26JaroslavStaňo
27JozefTeplý
28JaroslavTuran
29MariánTuran
30BohumilVíťazka
31JánVríčan

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Dušan Bartko

 

1MiroslavBlahušiak
2IrenaBučkuliaková
3JúliusGavorník
4AnnaHlavatá
5StanislavHrivnák
6JanaImrišková
7JanaKapustová
8JurajKočiš
9JanaKošťanová
10RudolfLehotský
11JánLončík
12DanaMarenčíková
13MiroslavaMažgútová
14MilanMonhart
15PeterMurgač
16EvaPečivová
17AdelhaidePittnerová
18JaroslavRuttkay
19AlenaSamcová
20ViktorSeemann
21JozefSvítek
22MiroslavŠimove
23PeterŠipoš
24JánTörök
25JaroslavTulík
26AlenaUrbanová
27JaroslavZigo

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Valéria Winklerová

 

 1 Miroslav Benko
2 Jozef Dubec
3 František Hlavačka
4 Jozef Hlinka
5 Ján Holiga
6 Ľubomír Holubčík
7 Alžbeta Hriňová
8 Alena Hronská
9 Jana Javorská
10 Iveta Korčeková
11 Dušan Krajčík
12 Bohumil Kubát
13 Jozef Kušnirák
14 Miroslav Labaj
15 Viera Líšková
16 Jozef Marko
17 Ján Medvecký
18 Jozef Mokrý
19 Alena Nagyová
20 Dušan Papán
21 Anna Patschová
22 Karol Paulíček
23 Stanislav Sianta
24 Ľubomír Suchanič
25 Jozef Sýkora
26 Stanislav Špeťko
27 Marcela Štibraná
28 Peter Švec
29 Lýdia Valentová
30 Marián Valkovský
31 Ján Žiak


 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Milada Lovacká

 

 1 Ján Baláž
2 Vladimír Baško
3 Viera Belaňová
4 Vladimír Brveník
5 Miroslav Bubernák
6 Anna Bučičová
7 Marta Csicsaiová
8 Helena Čuľová
9 Jozef Gilian
10 Jarmila Hlavatá
11 Eva Horňáková
12 Vojtech Chalupa
13 Janka Chudobová
14 Nadežda Jánošová
15 Daniel Kacír
16 Anton Kovanič
17 Vladimíra Kubová
18 Jozef Luprich
19 Miroslav Miklošík
20 Jozef Miláček
21 Jozef Petrovič
22 Peter Plankenbüchler
23 Juraj Poláčik
24 František Príhoda
25 Igor Prostinák
26 Janka Sedliaková
27 Igor Sitár
28 Igor Šimko
29 Jozef Vašina
30 Janka Záthurecká
31 Pavol Žúbor

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

 

 

1 Danka Begová
2 Alžbeta Belová
3 Margita Bridová
4 Jana Cáfalová
5 Marta Gajdošová
6 Rastislav Galuščák*
7 Andrej Garlík
8 Marta Haladejová
9 Rastislav Chromec
10 Miroslav Jarkovský
11 Peter Kraus
12 Peter Kubáni
13 Viera Kubicová
14 Ľubica Kubíková
15 Milan Kuchárik
16 Ľuboš Kusý
17 Ľubomír Ladiver
18 Iveta Marčeková
19 Jozef Matúška
20 Helena Maťková
21 Peter Moravčík
22 Viera Pavlíková
23 Marián Pekara
24 Libuša Petlušová
25 Gustáv Pikulík
26 Juraj Polko
27 Peter Scherer
28 Stanislav Švec
29 Ivan Valovič
30 Libor Varinský
31 Alena Vízyová

 


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1977 – 1978

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1.MartaBakošová
2.AntonBalážka
3.AlexanderBrodzák
4.JánDrobka
5.MilanDúbravec
6.IvanGenda
7.FrantišekHolba
8.MargitaJesenská
9.DušanKapitančík
10.MilanKlimek
11.PavolKlimo
12.IvanBrázda
13.HeinzKristel
14.JánLaluha
15.VladimírScherer
16.MilanSomík

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube