Absolventi 1979

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1978 – 1979


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Anna Lacová

 

1ŽofiaBačínska
2LibušaBágeľová
3ĽubomírBurša
4StanislavBuryanek
5PavelDula
6ValériaFeriančiková
7JozefGrman
8MiroslavHanuliak
9AlenaHrušková
10TiborHuraj
11MiroslavIgonda
12VítezslavJanák
13JanaKapustová
14VladimírKotúč
15AlenaKredatusová
16DášaKureková
17ElenaKušniráková
18DášaKutliaková
19JozefKvašňovský
20PeterLizúch
21MargitaMilová
22ŠtefanRepáň
23JozefStehlík
24PeterSteinhübel
25JánŠtefaňák
26HelenaŠugárová
27FrantišekVráb

 

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1VieraAmbrózová
2NadeždaBieliková
3JaroslavHasák
4MartinHetteš
5IvanHorník
6AntonKošč
7MiroslavKovanič
8DušanKubo
9MilenaKudrnová
10MáriaDubovcová
11MilanMažgút
12OľgaMigrová
13IvaMiháliková
14MartinNahálka
15DušanOndruš
16PeterOstrihoň
17MariánPáleš
18IvanPivko
19AlojzPonechal
20VieraRepkovská
21JozefRevalo
22PavelRusňak
23MargitaSahúlová
24MáriaŠíma
25AlenaŠnapková
26JozefŠovčík
27MiroslavŠtrbák

 

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Mária Culková

 

1MilanAntol
2MáriaBerešiková
3VieraBobáková
4MiroslavBobek
5MiroslavCeconík
6MartinĎuračík
7ŠtefanFarský
8JaroslavFlaška
9ViliamGrajciar
10ZdenkaHanuliaková
11ĽudovítIvaniš
12MiroslavKašuba
13JozefKofrit
14AlenaKundrová
15EmíliaKupčuljaková
16DanicaLašútová
17MilanLehocký
18IvanLonc
19EvaMagálová
20JarmilaMarhalová
21IvetaMartinkovičová
22JozefMedvecký
23EvaNebošková
24MiroslavPaulovič
25RóbertPoldauf
26PavelSládok
27MilanŠturdík
28JaromírTrtílek
29AlenaVašková
30AlenaVoráčová

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

 1 Božena Bukovská
2 Soňa Cesneková
3 Vladimír Cvengoš
4 Ľubomír Dobias
5 Božena Ďugelová
6 Janka Ďurčanová
7 Marián Genda
8 Peter Gríger
9 Ľubica Gulášiová
10 Peter Hok
11 Ondrej Holba
12 Igor Ivanič
13 Milan Jelenčík
14 Jaroslav Kološta
15 Iveta Konečná
16 Milan Krpelec
17 Danka Maceková
18 Jozef Miškolci
19 Miloš Nereča
20 Pavol Obert
21 Marieta Wieziková
22 Anton Seemann
23 Eva Stančeková
24 Rudolf Ševčík
25 Peter Šimún
26 Darina Tomková
27 Janka Vašková
28 Milan Vážan
29 Marcela Zelníková

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Mariana Šišanová

 

 1 Dáša Balková
2 Jozef Bárdy
3 Anna Barossová
4 Ľubica Bellová
5 Katarína Bondová
6 Janka Brnová
7 Ľubomír Burica
8 Mojmír Buss
9 Ivan Čižmárik
10 Ján Dírer
11 Bronislav Helegda
12 Ladislava Holbová
13 Anežka Hronská
14 Miroslav Hubčík
15 Antónia Hurajová
16 Ján Hurta
17 Stanislav Jagnešák
18 Jozef Katreník
19 Jozef Kovalčík
20 Emil Králik
21 Pavol Labudda
22 Justin Lomňančík
23 Miroslav Maslák
24 Anastázia Mráziková
25 Oľga Oboňová
26 Vladimír Pekár
27 Vladimír Petrovič
28 Eva Rojčeková
29 Marta Romaňáková
30 Jozefa Sňahničanová
31 Ján Širáň
32 Tibor Varga
33 Ľudmila Böhmeová

 

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

 1 Mária Adamičková
2 Miroslav Bakoš
3 Peter Balga
4 Erika Baranovičová
5 Zuzana Bobáňová
6 Milan Šipkala
7 Eva Čižmáriková
8 Eva Fillová
9 Mária Folentová
10 Eva Garžíková
11 Blažena Hojná
12 Miroslav Hric
13 Ivana Hrušovská
14 Eva Jackulíková
15 Elena Jankovičová
16 Anton Kováčik
17 Vincent Kráľ
18 Ján Kraus
19 Jana Kulichová
20 Ľudovít Lidaj
21 Miloš Litvaj
22 Stanislav Pašerba
23 Róbert Škultéty
24 Janka Štaffenová
25 Ladislav Tóth
26 Miroslav Trpiš
27 Peter Truchlý
28 Ján Túrnik
29 Ján Ursíny
30 Marta Vnenčáková
31 Anton Windisch
32 Vladimír Živčák
33 Jozef Žucha


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1978 – 1979

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ján Kubek

1.RóbertBílka
2.RudolfBukovinský
3.JánBurgan
4.JozefČarvaga
5.JozefČíšecký
6.JánČudek
7.ViliamĎanovský
8.MichalDojčan
9.FrantišekDoležálek
10.PavolFašianok
11.PavolGregor
12.AlexanderHelis
13.IvanHoleš
14.JozefHlušiak
15.JiříChudáček
16.MilanChutílek
17.PeterJaníček

 

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1.AlenaČarvagová
2.JánKratka
3.JaroslavKrúpa
4.RudolfKubo
5.MiroslavKubový
6.JánKurhajec
7.VladimírKušnier
8.JánLupták
9.ŠtefanĽahký
10.VladimírNovák
11.RudolfPolášek
12.FrantišekPuškár
13.MariánStaš
14.JánStrapko
15.MilanŠtrbák
16.MiroslavVojtko
17.ĽudovítZáborský

 

 

Trieda V.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

1.JánBalát
2.EvaJakubcová
3.MartaKrčulová
4.OndrejOlejár
5.PeterPagáč
6.MariánPalúch
7.MilanPekár
8.MilanPetráš
9.JozefRuman
10.EmanuelSeemann
11.JánSládek
12.JozefStančík
13.JánStano
14.MilanŠvanda
15.ŠtefanTobiáš
16.JozefínaValocká
17.VladimírVrbenský

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube