štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 1979

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1978 – 1979


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Anna Lacová

 

1 Žofia Bačínska
2 Libuša Bágeľová
3 Ľubomír Burša
4 Stanislav Buryanek
5 Pavel Dula
6 Valéria Feriančiková
7 Jozef Grman
8 Miroslav Hanuliak
9 Alena Hrušková
10 Tibor Huraj
11 Miroslav Igonda
12 Vítezslav Janák
13 Jana Kapustová
14 Vladimír Kotúč
15 Alena Kredatusová
16 Dáša Kureková
17 Elena Kušniráková
18 Dáša Kutliaková
19 Jozef Kvašňovský
20 Peter Lizúch
21 Margita Milová
22 Štefan Repáň
23 Jozef Stehlík
24 Peter Steinhübel
25 Ján Štefaňák
26 Helena Šugárová
27 František Vráb

 

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1 Viera Ambrózová
2 Nadežda Bieliková
3 Jaroslav Hasák
4 Martin Hetteš
5 Ivan Horník
6 Anton Košč
7 Miroslav Kovanič
8 Dušan Kubo
9 Milena Kudrnová
10 Mária Dubovcová
11 Milan Mažgút
12 Oľga Migrová
13 Iva Miháliková
14 Martin Nahálka
15 Dušan Ondruš
16 Peter Ostrihoň
17 Marián Páleš
18 Ivan Pivko
19 Alojz Ponechal
20 Viera Repkovská
21 Jozef Revalo
22 Pavel Rusňak
23 Margita Sahúlová
24 Mária Šíma
25 Alena Šnapková
26 Jozef Šovčík
27 Miroslav Štrbák

 

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Mária Culková

 

1 Milan Antol
2 Mária Berešiková
3 Viera Bobáková
4 Miroslav Bobek
5 Miroslav Ceconík
6 Martin Ďuračík
7 Štefan Farský
8 Jaroslav Flaška
9 Viliam Grajciar
10 Zdenka Hanuliaková
11 Ľudovít Ivaniš
12 Miroslav Kašuba
13 Jozef Kofrit
14 Alena Kundrová
15 Emília Kupčuljaková
16 Danica Lašútová
17 Milan Lehocký
18 Ivan Lonc
19 Eva Magálová
20 Jarmila Marhalová
21 Iveta Martinkovičová
22 Jozef Medvecký
23 Eva Nebošková
24 Miroslav Paulovič
25 Róbert Poldauf
26 Pavel Sládok
27 Milan Šturdík
28 Jaromír Trtílek
29 Alena Vašková
30 Alena Voráčová

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

 1 Božena Bukovská
2 Soňa Cesneková
3 Vladimír Cvengoš
4 Ľubomír Dobias
5 Božena Ďugelová
6 Janka Ďurčanová
7 Marián Genda
8 Peter Gríger
9 Ľubica Gulášiová
10 Peter Hok
11 Ondrej Holba
12 Igor Ivanič
13 Milan Jelenčík
14 Jaroslav Kološta
15 Iveta Konečná
16 Milan Krpelec
17 Danka Maceková
18 Jozef Miškolci
19 Miloš Nereča
20 Pavol Obert
21 Marieta Wieziková
22 Anton Seemann
23 Eva Stančeková
24 Rudolf Ševčík
25 Peter Šimún
26 Darina Tomková
27 Janka Vašková
28 Milan Vážan
29 Marcela Zelníková

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Mariana Šišanová

 

 1 Dáša Balková
2 Jozef Bárdy
3 Anna Barossová
4 Ľubica Bellová
5 Katarína Bondová
6 Janka Brnová
7 Ľubomír Burica
8 Mojmír Buss
9 Ivan Čižmárik
10 Ján Dírer
11 Bronislav Helegda
12 Ladislava Holbová
13 Anežka Hronská
14 Miroslav Hubčík
15 Antónia Hurajová
16 Ján Hurta
17 Stanislav Jagnešák
18 Jozef Katreník
19 Jozef Kovalčík
20 Emil Králik
21 Pavol Labudda
22 Justin Lomňančík
23 Miroslav Maslák
24 Anastázia Mráziková
25 Oľga Oboňová
26 Vladimír Pekár
27 Vladimír Petrovič
28 Eva Rojčeková
29 Marta Romaňáková
30 Jozefa Sňahničanová
31 Ján Širáň
32 Tibor Varga
33 Ľudmila Böhmeová

 

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

 1 Mária Adamičková
2 Miroslav Bakoš
3 Peter Balga
4 Erika Baranovičová
5 Zuzana Bobáňová
6 Milan Šipkala
7 Eva Čižmáriková
8 Eva Fillová
9 Mária Folentová
10 Eva Garžíková
11 Blažena Hojná
12 Miroslav Hric
13 Ivana Hrušovská
14 Eva Jackulíková
15 Elena Jankovičová
16 Anton Kováčik
17 Vincent Kráľ
18 Ján Kraus
19 Jana Kulichová
20 Ľudovít Lidaj
21 Miloš Litvaj
22 Stanislav Pašerba
23 Róbert Škultéty
24 Janka Štaffenová
25 Ladislav Tóth
26 Miroslav Trpiš
27 Peter Truchlý
28 Ján Túrnik
29 Ján Ursíny
30 Marta Vnenčáková
31 Anton Windisch
32 Vladimír Živčák
33 Jozef Žucha


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1978 – 1979

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ján Kubek

1. Róbert Bílka
2. Rudolf Bukovinský
3. Ján Burgan
4. Jozef Čarvaga
5. Jozef Číšecký
6. Ján Čudek
7. Viliam Ďanovský
8. Michal Dojčan
9. František Doležálek
10. Pavol Fašianok
11. Pavol Gregor
12. Alexander Helis
13. Ivan Holeš
14. Jozef Hlušiak
15. Jiří Chudáček
16. Milan Chutílek
17. Peter Janíček

 

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1. Alena Čarvagová
2. Ján Kratka
3. Jaroslav Krúpa
4. Rudolf Kubo
5. Miroslav Kubový
6. Ján Kurhajec
7. Vladimír Kušnier
8. Ján Lupták
9. Štefan Ľahký
10. Vladimír Novák
11. Rudolf Polášek
12. František Puškár
13. Marián Staš
14. Ján Strapko
15. Milan Štrbák
16. Miroslav Vojtko
17. Ľudovít Záborský

 

 

Trieda V.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Culka

1. Ján Balát
2. Eva Jakubcová
3. Marta Krčulová
4. Ondrej Olejár
5. Peter Pagáč
6. Marián Palúch
7. Milan Pekár
8. Milan Petráš
9. Jozef Ruman
10. Emanuel Seemann
11. Ján Sládek
12. Jozef Stančík
13. Ján Stano
14. Milan Švanda
15. Štefan Tobiáš
16. Jozefína Valocká
17. Vladimír Vrbenský

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube