štvrtok, 29 februára, 2024

Absolventi 1980

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1979 – 1980


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Marián Štefko

 

 

1 Katarína Bukátová
2 Peter Čop
3 Milada Hofericová
4 Marta Hromadová
5 Soňa Hritzová
6 Vladimír Kašovský
7 Eva Milová
8 Peter Najšel
9 Lenka Pakánová
10 Miroslav Pálfy
11 Jaroslav Papp
12 Mária Pavliniová
13 Milan Ramach
14 Fridrich Salva
15 Ingrid Schererová
16 Danica Sitárová
17 Katarína Spurná
18 Lýdia Sucháčová
19 Peter Špaňo
20 Ľubomír Štefánek
21 Igor Targoš
22 Juraj Turzo
23 Miroslav Tvarožný
24 Ivan Váňa
25 Jozef Vigoda
26 Alexej Vozár
27 Ivan Vozár
28 Tatiana Zábražná
29 Dana Zacharová

 

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Jana Demeterová

 

 

1 Július Bakša
2 Miroslav Balga
3 Dobroslava Barančeková
4 Beata Brcková
5 Ľubomír Djobek
6 Eva Franeková
7 Karol Furdek
8 Anton Grigel
9 Alena Habanová
10 Alojz Chovanec
11 Július Igaz
12 Róbert Košťan
13 Juraj Krebes
14 Jaroslav Ličko
15 Eva Lukáčová
16 Jozef Mačto
17 Milan Maťko
18 Elena Milecová
19 Ľubica Mlynárová
20 Július Molnár
21 Jozef Papp
22 Vladimír Peťko
23 Stanislav Siráň
24 Jozef Šamaj
25 Peter Šimo
26 Jarmila Šištíková
27 Ján Štrbák

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Mária Skočovská

 

1 Ľubomír Beňo
2 Mária Čechová
3 Roman Dvorský
4 Martin Ďuris
5 Iveta Ferčeková
6 Milan Fuljer
7 Margita Haneschová
8 Juraj Hatala
9 Igor Hoes
10 Jaroslav Holboj
11 Jozef Hýll
12 Igor Jadlovský
13 Štefan Janák
14 Milan Jankovič
15 Eduard Jedlička
16 Ladislav Kabát
17 Jozef Kachút
18 Alojz Kapusta
19 Marián Kuna
20 Renáta Ľubomírska
21 Ivan Mráz
22 Silvia Pašiaková
23 Kamila Poleťová
24 Janka Repčíková
25 Irena Škodová
26 Miroslav Volček
27 Jana Žaludková
28 Tatiana Žilková

 

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Tamara Tichá

 

 1 Jozef Bágeľ
2 Ivan Barčík
3 Václav Benko
4 Rastislav Beňuš
5 Ladislav Bízik
6 Peter Cisár
7 Dušan Čáni
8 Ľubomír Čavajda
9 Daniel Čierny
10 Ján Gulas
11 Alena Havaldová
12 Emil Hideg
13 Ján Holko
14 Jana Jančová
15 Peter Kiša
16 Radomír Kováčik
17 Oľga Kučerová
18 Vladimír Luhový
19 Peter Mády
20 Iveta Mališková
21 Oľga Mašicová
22 Zdenka Mažáriová
23 Viera Nováková
24 Milan Palušek
25 Július Pánik
26 Milan Petržel
27 Dana Polačeková
28 Janka Rešetárová
29 Beáta Schererová
30 Eliška Ujčeková
31 Daniel Vojt
32 Dáša Železníková

 

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Milan Kusý

 

 1 Peter Bayer
2 Jaroslav Bela
3 Eva Bellová
4 Anna Bernátová
5 Ladislav Bízik
6 Katarína Cigániková
7 Jozef Čvikota
8 Jarmila Frnová
9 Viera Gejdošová
10 Marián Grinč
11 Tibor Hajdušek
12 Miroslav Hanes
13 Milan Haščák
14 Dušan Chromčík
15 Zuzana Jakubcová
16 Vladimír Katrenčík
17 Anton Kucharčík
18 Miroslav Kuzma
19 Peter Marcin
20 Ján Marček
21 Marián Mareš
22 Soňa Maslančíková
23 Milan Mucha
24 Viera Nekorancová
25 Elena Povrazníková
26 Ondrej Pramuk
27 Renáta Raffajová
28 Adam Rechtorík
29 Ľudmila Revallová
30 Miroslav Sochor
31 Jana Sujová
32 Ružena Zimová

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

 1 Vladimír Babka
2 Helena Ballová
3 Ján Bela
4 Alena Bohucká
5 Štefan Brisuda
6 Jarmila Čulaková
7 Pavel Ďurica
8 Elena Franková
9 Milada Horniačková
10 Tatiana Hrušková
11 Peter Jandušík
12 Ľubica Korbeľová
13 Pavel Kraus
14 Vladimír Kunik
15 Pavol Lukáč
16 Janka Lukášová
17 Ján Mališ
18 Peter Michalík
19 Anton Mikuš
20 Ľubomíra Mišová
21 Dagmar Nevrlková
22 Anton Pišta
23 Stanislav Priečko
24 Ján Straňava
25 Anton Strýček
26 Dušan Šnirc
27 Rudolf Špoc
28 Zbyněk Tomek
29 Miloš Uhlár
30 Jozef Voška
31 Martin Zajac
32 Danka Podhradská


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1979 – 1980

 

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

1. František Aux
2. Eva Bieliková
3. Jozef Dobias
4. Tibor Goňa
5. Anna Chvojková
6. Jaroslav Kapalka
7. Viera Klužáková
8. Viktor Koleň
9. Ján Líška
10. Jozef Líška
11. Michal Marček
12. Antónia Michalová
13. Emil Mizera
14. Jozef Nemček
15. Miloslav Polonec
16. Ján Raffaj
17. Ján Rakyta
18. Ján Struhárňanský
19. Anna Suržínová
20. Vladimír Tomo
21. Štefan Tonhajzer
22. Viola Vargová
23. Marián Vecel
24. Miroslav Froľo

 

Trieda V.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

1. Peter Čabák
2. Ivan Dermek
3. Pavol Francúz
4. Pavol Görög
5. Zdenka Jablonská
6. Stanislav Janek
7. Ľudmila Jesenská
8. František Kantorík
9. Miroslav Kšenžigh
10. Vladimír Kušnierik
11. Dušan Lacko
12. Ľudovít Magál
13. Jozef Paučo
14. Jozef Rejko
15. Jozef Revallo
16. Ján Siakel
17. Ján Slovák
18. Milan Šandrik
19. Stanislav Šlichtík
20. Jozef Vríčan
21. Kamil Zembjak

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube