štvrtok, 18 júla, 2024

Absolventi 1982

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1981 – 1982


 

 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ján Jusko

 

1 Roman Binek
2 Ján Cingel
3 Ján Češek
4 Eva Čuláková
5 Pavol Ďurko
6 Lýdia Gulisová
7 Peter Hargaš
8 Viera Hlaváčková
9 Ján Hlaváč
10 Miroslav Holúbek
11 Jozef Jančo
12 Alena Jánošková
13 Jaroslav Juhás
14 Miroslav Kán
15 Jarmila Krehenbielová
16 Marián Marko
17 Jozef Martinček
18 Zuzana Melišková
19 Milena Menichová
20 Štefan Mičian
21 Milan Minárik
22 Gustáv Noga
23 Petr Pavelka
24 Bibiana Peťková
25 Jaraslov Péter
26 Miloš Píš
27 Ivan Rišica
28 Milan Skubík
29 Peter Slašťan
30 Tibor Ščavnický
31 Ján Thomka
32 Boris Ulbricht
33 Miroslav Valčičák

 

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Zdenka Toporcerová

 

1 Ján Bariak
2 Ľubica Bištiaková
3 Silvia Ceľuchová
4 Ivan Černiansky
5 Ladislav Čujko
6 Anton Hutko
7 Dušan Chochula
8 Eva Ivančová
9 Jana Janovcová
10 Danica Karkošiaková
11 Miroslav Kočner
12 Milan Krajči
13 Miroslav Krška
14 Jozef Kučera
15 Igor Letko
16 Pavol Ludvik
17 Milan Malák
18 Mária Matušková
19 Pavol Miazdra
20 Danica Mikleová
21 Marián Neboška
22 Evarist Oleš
23 Ivan Pacela
24 Vladimír Páleš
25 Stanislav Parišek
26 Ján Rusnák
27 Miroslav Sajdák
28 Karol Šimko
29 Anna Thomková
30 Jaroslav Torma
31 Iveta Vaňková
32 Peter Witkovský
33 Dušan Zachar
34 Igor Žilka

 

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ján Grančič

 

 

 1 Katarína Barančeková
2 Martin  Bílek
3 Ján Bukový
4 Mikuláš Ďakulič
5 Milan Dom
6 Peter  Ďurec
7 Martin  Ďurovčík
8 Dušan Fronk
9 Igor Hajda
10 Alena Haštová
11 Richard Homola
12 Zdenko Chalupka
13 Miloš  Jakša
14 Jaroslava Jamrišková
15 Juraj Jančárik
16 Jozef Jančovič
17 Jozef Jusko
18 Miroslav Köszeghy
19 Valéria Krajčíková
20 Milan Kubačka
21 Ľubomír  Letrich
22 Miroslav Mandúch
23 Zdenko Matula
24 Karol Mondek
25 Katarína Pániková
26 Jarmila Pečitová
27 Ivan Pivarči
28 Jozef  Rapta
29 Oľga Rybárska
30 Ivan Šefčík
31 Alena Špániková
32 Terézia Tulíková
33 Tatiana Vaňková
34 Iveta Veselá
35 Ivan Vidovenec

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Zoltán Varga

 

 1 Eva Bateľová
2 Tibor Bellák
3 Jozef Bobík
4 Jana Bučková
5 Ľubomír Calík
6 Pavel Cecko
7 Beáta Cvengrošová
8 Vladimír Čerňanský
9 Ján Dobias
10 Ján Erteľ
11 Jaroslav Findura
12 Jana Jelšíková
13 Alena Jesenská
14 Jozef Kopkáš
15 Dušan Kováčik
16 Stanislav Košina
17 Alena Lexová
18 Zdeno Maslák
19 Jaroslav Matuška
20 Anton Mazák
21 Peter Mičúch
22 Jarmila Nemčeková
23 Ladislav Plavec
24 Zuzana Sekerková
25 Dušan Sopkuliak
26 Stella Schniererová
27 Peter Šmalo
28 Tibor Toma
29 Igor Tomášik
30 Boris Žalman

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Drahoslav Kvašovský

 

 1 Branislav Ballo
2 Karol Baranovič
3 Eva Beťková
4 Anna Bieliková
5 Peter Bukva
6 Vojtech Čičmanec
7 Jozef Dobeš
8 Ivana Dullová
9 Slavomil Šuríček
10 Igor Jahodník
11 Miloslava Korbeľová
12 Ladislav Kováč
13 Mária Králiková
14 Ondrej Kurucz
15 Martin Lajčiak
16 Katarína Lukáčová
17 Peter Majko
18 Peter Matta
19 Peter Poljak
20 Juraj Remeň
21 Blanka Roobová
22 Boris Rosinský
23 Tatiana Ružičková
24 Ivan Stacho
25 Lýdia Strýčeková
26 Ján Šalaga
27 Ján Šedivý
28 Pavol Škoda
29 Dagmar Tomková
30 Ľubomír Tóth
31 Oľga Trnovská
32 Miroslav Vantara
33 Edita Vicianová
34 Viliam Vnučák
35 Vladislav Zuzula

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Kornel Völpel

1 Jozef Bízik
2 Emil Coloň
3 Marián Džúr
4 Miroslav Fabšík
5 Soňa Fejová
6 Branislav Gábriš
7 Tatiana Gejdošová
8 Peter Haluš
9 Stanislav Hulel
10 Jaroslav Humaj
11 Viera Jantošková
12 Karol Klein
13 Jana Kubisová
14 Gabriela Kulhanová
15 Blanka Laceková
16 Milan Laššák
17 Jozef Laurov
18 Rozália Lenďáková
19 Róbert Mikušák
20 Miroslav Mlynár
21 Tatiana Rajčanová
22 Miroslav Sitár
23 Alžbeta Slotová
24 Ľudovít Sýkora
25 František Šujan
26 Jozef Švehla
27 Miroslav Vavák
28 Ján Venclík
29 Ivan Vojtek
30 Elena Vríčanová
31 Martin Vrzala
32 František Wiesner
33 Jana Záborská
34 Vladimír Zajac


Absolventi priemyselnej školy pre pracujúcich

 

Školský rok 1981 – 1982

 

Trieda V.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. František Potenga

1. Vladimír Bruk
2. Jozef Ďurkovič
3. Jaroslav Chalupka
4. Ján Jesenský
5. Jozef Kušmírek
6. Ondrej Lojan
7. Ján Majerčík
8. Jozef Melian
9. Ján Mičko
10. Jozef Mikeš
11. Ondrej Mráz
12. Vladimír Sedlák
13. Svätopluk Sekený
14. Miroslav Suržin
15. Ján Šido
16. Miroslav Troják
17. Milan Vala
18. Jozef Pernecký

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube