štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 1983

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1982 – 1983


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Valéria Winklerová

 

1 Stanislav Bros
2 Miroslav Bučo
3 Janka Černianska
4 Roman Depko
5 Janka Ďaďová
6 Dana Hnilicová
7 Beáta Holubová
8 Stanislav Chromiak
9 Ľubomír Jadroň
10 Ivan Jakubský
11 Aneta Kamenská
12 Katarína Kapustová
13 Dušan Kuchta
14 Miroslav Kužel
15 Juraj Martinček
16 Miloš Mesliško
17 Borislav Melo
18 Ján Milučký
19 Miroslav Mojžiš
20 Miroslav Pacela
21 Ján Raffaj
22 Marcel Raffaj
23 Jaroslav Skuhra
24 Pavol Socháň
25 Ján Somora
26 Ľubomír Škuta
27 Anton Štaffen
28 Peter Štefánek
29 Ernest Taraba
30 Miroslav Vašek
31 Peter Veščišík
32 Peter Zajac
33 Juraj Zuziak

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1 Dana Babinská
2 Vlasta Bálintová
3 Martin Bebjak
4 Peter Blahuta
5 Jozef Boško
6 Boris Burger
7 Ľuboš Červeň
8 František Čmelo
9 Jozef Fábry
10 Juraj Farbiak
11 Ján Gulas
12 Jozef Hogh
13 Jana Hríbová
14 Ľubomír Chorvát
15 František Karabinoš
16 Vladimír Kmeť
17 Mária Kopkášová
18 Stanislav Kováč
19 Peter Kristel
20 Stanislav Madliak
21 Zdenka Makovicová
22 Ján Mikulka
23 Ivan Minich
24 Štefan Pojezdál
25 Ľubomír Rišian
26 Jozef Škultéty
27 Eva Turanová
28 Ivan Urban
29 Ladislav Válka
30 Ľubomír Vrábel
31 Jarmila Zacharová
32 Radovan Záthurecký

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Mária Culková

 

1 Elena Adamová
2 Miloš Beňadik
3 Zoltán Biró
4 Vladimír Boďa
5 Ivana Brnová
6 Ivana Butkajová
7 Iveta Fejková
8 Soňa Fillová
9 Miroslav Furjel
10 Oliver Herbrík
11 Peter Iványi
12 Ján Jankovič
13 Viera Juríková
14 Iveta Karcolová
15 Monika Lauková
16 Maroš Ličko
17 Jaroslav Majtáň
18 Mária Máliková
19 Jaroslav Mališ
20 Alena Maťusová
21 Miloš Mestický
22 Ivan Mičica
23 Eva Murínová
24 Pavol Novák
25 Eva Patríková
26 Ivan Pavlík
27 Stanislav Ružinský
28 Jozef Sochulák
29 Karol Šabo
30 Janka Skulcová
31 Tatiana Štípalová
32 Mária Zichová
33 Boleslav Žebrák

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Marián Štefko

 

 1 Miloš Ballo
2 Darina Bebková
3 Miroslav Bernát
4 Jozef Bránik
5 Milan Bugár
6 Jozef Facuna
7 Igor Fúčela
8 Monika Gruchaľáková
9 Anton Hanuljak
10 Zdeno Handerla
11 Viera Hopková
12 Milan Hučko
13 Peter Hulej
14 Oľga Juríková
15 Oľga Kovalčíková
16 Milan Kubis
17 Peter Major
18 Juraj Parenička
19 Ján Paška
20 Jozef Rišian
21 Janka Segečová
22 Janka Šebeňová
23 Janka Špirková
24 Božena Štípalová
25 Milan Ulbricht
26 Miroslav Valocký

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Drahoslav Kvašovský

 

 1 Dáša Balázsová
2 Ľuboš Baláž
3 Jarmila Capková
4 Miroslav Cyprich
5 Pavol Dobiaš
6 Ľubomír Drietomský
7 Peter Grečnár
8 Viera Grúňová
9 Marta Hafičová
10 Kamil Haverla
11 Marián Hlavina
12 Ján Chmurčiak
13 Ivana Keplarová
14 Miroslav Korenačka
15 Juraj Kováč
16 Pavol Kraus
17 Vladimír Kucharovič
18 Ondrej Lazoň
19 Viera Lišková
20 Stanislav Lúdik
21 Dušan Maťovčík
22 Želmíra Mišovicová
23 Janka Mydliarová
24 Gabriela Nemcová
25 Katarína Pappová
26 Ján Považan
27 Vladimír Röthling
28 Vladimír Selko
29 Vladimír Skuhra
30 Anna Stráňavčinová
31 Ján Škovránek
32 Věra Škutová

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

 1 Magdaléna Antolíková
2 Vladimír Branický
3 Tibor Ďurík
4 Rastislav Frkáň
5 Dušan Ftáčik
6 Ľubica Fúčelová
7 Miloslav Gábriš
8 Branislav Gombársky
9 Ivan Gonšenica
10 Anna Hlavoňová
11 Jaroslav Hollan
12 Marián Hruška
13 Róbert Jančárik
14 Ivan Janik
15 Ivan Kňazko
16 Hana Korcová
17 Ľubomír Lošonský
18 Ida Lukyová
19 Soňa Machdalová
20 Jaroslav Marčan
21 Július Martinka
22 František Mihál
23 Lenka Michuleková
24 Beata Móricová
25 Milan Pekár
26 Miroslava Polačeková
27 Lenka Porubčanská
28 Jana Rešutíková
29 Richard Stehlík
30 Milan Svrček
31 Tatiana Šajbenová
32 Alena Škripková
33 Ľudovít Šnirc
34 Alena Švecová


 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube