nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 1986

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1985 – 1986


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1 Jozef Balek
2 Monika Čavojová
3 Radomila Dršková
4 Roman Hlaváč
5 Miroslav Holečka
6 Katarína Humajová
7 Ivan Chovan
8 Ján Kadučák
9 Peter Kmeťko
10 Pavel Koncový
11 Michaela Konečná
12 Štefan Kopkáš
13 Miroslav Krajčík
14 Monika Lieskovská
15 Jana Mišejová
16 Roman Mušák
17 Monika Opálková
18 Dušan Orságh
19 Helena Oršulová
20 Miroslav Perinaj
21 Ján Petrovič
22 Vladimír Poliak
23 Lenka Šedíková
24 Branislav Šupík
25 Darina Tešlická
26 Tibor Volna

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Zdenka Toporcerová

 

1 Peter Bízik
2 Janka Boďová
3 Simeon Cirbus
4 Blažej Číž
5 Peter Dudáš
6 Ľudovít Erteľ
7 Vladimír Fábel
8 Peter Franko
9 Marián Gažo
10 Jozef Hujčák
11 Ján Hulej
12 Martin Hurta
13 Ľubomír Chochula
14 Dana Janáková
15 Miroslav Kapusta
16 Pavol Knor
17 Miroslava Koulová
18 Rudolf Lietavec
19 Milan Marko
20 Michael Maruška
21 Iveta Matiašková
22 Eliška Milanová
23 Peter Mišejka
24 Jaroslav Nemček
25 Ľubica Súčanská
26 Jana Thomková
27 Peter Voleský
28 Jarmila Zádžorová

 

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

 

1 Vlasta Bačiaková
2 Jozef Balčirák
3 Adam Bela
4 Dana Bellová
5 Peter Beseda
6 Maroš Borič
7 Viliam Božík
8 Gabriela Dadíková
9 Jarmila Dlabajová
10 Jaroslav Drengubiak
11 Peter Ďanovský
12 Ján Erteľ
13 Peter Fraňo
14 Ladislav Galamboš
15 Dana Gallová
16 Ľubomír Hjadlovský
17 Oliver Hrapka
18 Ladislav Chynoradský
19 Jarmila Kapustová
20 Jozef Kojda
21 Jozef Kuriš
22 Ľuboš Leitman
23 Ján Michálek
24 Dagmar Mončeková
25 Jaroslava Muňková
26 Dagmar Pecková
27 Jana Šimková
28 Robert Trávníček

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Eva Jakubcová

 

 1 Lenka Bellová
2 Milan Čička
3 Tibor Čierny
4 František Fejt
5 Roman Hanko
6 Ján Hnilica
7 Peter Hoffmann
8 Pavel Chrenko
9 Jaroslav Janský
10 Milan Jelluš
11 Viliam Krajč
12 Rastislav Kramár
13 Dana Kudlová
14 Ján Maruna
15 Mariana Morgensternová
16 Ján Nečesaný
17 Janka Nocianová
18 Milan Očkaj
19 Ivan Raffaj
20 Antónia Reiselová
21 Slávka Sireková
22 Jana Svitková
23 Libuša Šajbenová
24 Milan Štrba
25 Pavol Šurík
26 Jana Valeková
27 Ján Vančo
28 Mária Vaňová
29 Cyril Varga
30 Ján Vrábeľ

 

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Drahoslav Kvašovský

 

 

 1 Miroslav Balko
2 Viera Balluchová
3 Marek Bartolen
4 Miroslav Bokor
5 Ivan Breziansky
6 Katarína Farkašová
7 Dušan Gavlák
8 Eva Golíková
9 Ľubica Huráková
10 Milan Janetka
11 Ivana Kocmánková
12 Peter Krčula
13 Jozef Majchrák
14 Ján Matejička
15 Vladimír Matiaška
16 Róbert Matúz
17 Viera Mesíková
18 Ľuboslav Ondrla
19 Viliam Orosz
20 Soňa Páleschová
21 Pavel Pařízek
22 Dušan Piško
23 Emil Rišian
24 Miroslav Slivka
25 Ján Špulica
26 Ladislav Vass
27 Dana Weissová
28 Milan Židek

 

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky

Triedny učiteľ Ján Jusko

 

 1 Bibiana Amešná
2 Mária Červíková
3 Ivana Diškancová
4 Ivan Fobel
5 Eva Gažovičová
6 Miroslav Hodul
7 Ľubomír Horník
8 Karol Hrubjak
9 Koloman Kasanický
10 Ľubomír Kralovanec
11 Miroslav Králik
12 Ivan Kráľ
13 Janka Kubáňová
14 Jozef Levčík
15 Stanislav Ličko
16 František Maťus
17 Marian Nagy
18 Marian Považan
19 Vladimír Rišian
20 Ivana Rujáková
21 Ľudmila Sokolová
22 Mojmír Solovic
23 Ivana Šebová
24 Miriam Šefraníková
25 Jozef Šimo
26 Viera Štefančíková
27 Jaroslav Štrba
28 Mariana Štrbáková
29 Róbert Tohol
30 Vlastimil Totáč
31 Jana Gallová

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube