Absolventi 1986

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1985 – 1986


 

Trieda IV.A

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1JozefBalek
2MonikaČavojová
3RadomilaDršková
4RomanHlaváč
5MiroslavHolečka
6KatarínaHumajová
7IvanChovan
8JánKadučák
9PeterKmeťko
10PavelKoncový
11MichaelaKonečná
12ŠtefanKopkáš
13MiroslavKrajčík
14MonikaLieskovská
15JanaMišejová
16RomanMušák
17MonikaOpálková
18DušanOrságh
19HelenaOršulová
20MiroslavPerinaj
21JánPetrovič
22VladimírPoliak
23LenkaŠedíková
24BranislavŠupík
25DarinaTešlická
26TiborVolna

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor strojárstvo

Triedna učiteľka Ing. Zdenka Toporcerová

 

1PeterBízik
2JankaBoďová
3SimeonCirbus
4BlažejČíž
5PeterDudáš
6ĽudovítErteľ
7VladimírFábel
8PeterFranko
9MariánGažo
10JozefHujčák
11JánHulej
12MartinHurta
13ĽubomírChochula
14DanaJanáková
15MiroslavKapusta
16PavolKnor
17MiroslavaKoulová
18RudolfLietavec
19MilanMarko
20MichaelMaruška
21IvetaMatiašková
22EliškaMilanová
23PeterMišejka
24JaroslavNemček
25ĽubicaSúčanská
26JanaThomková
27PeterVoleský
28JarmilaZádžorová

 

 

 

 

Trieda IV.C

Odbor strojárstvo

Triedny učiteľ Ing. Milan Hriň

 

 

1VlastaBačiaková
2JozefBalčirák
3AdamBela
4DanaBellová
5PeterBeseda
6MarošBorič
7ViliamBožík
8GabrielaDadíková
9JarmilaDlabajová
10JaroslavDrengubiak
11PeterĎanovský
12JánErteľ
13PeterFraňo
14LadislavGalamboš
15DanaGallová
16ĽubomírHjadlovský
17OliverHrapka
18LadislavChynoradský
19JarmilaKapustová
20JozefKojda
21JozefKuriš
22ĽubošLeitman
23JánMichálek
24DagmarMončeková
25JaroslavaMuňková
26DagmarPecková
27JanaŠimková
28RobertTrávníček

 

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedna učiteľka Eva Jakubcová

 

 1 Lenka Bellová
2 Milan Čička
3 Tibor Čierny
4 František Fejt
5 Roman Hanko
6 Ján Hnilica
7 Peter Hoffmann
8 Pavel Chrenko
9 Jaroslav Janský
10 Milan Jelluš
11 Viliam Krajč
12 Rastislav Kramár
13 Dana Kudlová
14 Ján Maruna
15 Mariana Morgensternová
16 Ján Nečesaný
17 Janka Nocianová
18 Milan Očkaj
19 Ivan Raffaj
20 Antónia Reiselová
21 Slávka Sireková
22 Jana Svitková
23 Libuša Šajbenová
24 Milan Štrba
25 Pavol Šurík
26 Jana Valeková
27 Ján Vančo
28 Mária Vaňová
29 Cyril Varga
30 Ján Vrábeľ

 

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor prístrojová a automatizačná technika

Triedny učiteľ Ing. Drahoslav Kvašovský

 

 

 1 Miroslav Balko
2 Viera Balluchová
3 Marek Bartolen
4 Miroslav Bokor
5 Ivan Breziansky
6 Katarína Farkašová
7 Dušan Gavlák
8 Eva Golíková
9 Ľubica Huráková
10 Milan Janetka
11 Ivana Kocmánková
12 Peter Krčula
13 Jozef Majchrák
14 Ján Matejička
15 Vladimír Matiaška
16 Róbert Matúz
17 Viera Mesíková
18 Ľuboslav Ondrla
19 Viliam Orosz
20 Soňa Páleschová
21 Pavel Pařízek
22 Dušan Piško
23 Emil Rišian
24 Miroslav Slivka
25 Ján Špulica
26 Ladislav Vass
27 Dana Weissová
28 Milan Židek

 

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky

Triedny učiteľ Ján Jusko

 

 1 Bibiana Amešná
2 Mária Červíková
3 Ivana Diškancová
4 Ivan Fobel
5 Eva Gažovičová
6 Miroslav Hodul
7 Ľubomír Horník
8 Karol Hrubjak
9 Koloman Kasanický
10 Ľubomír Kralovanec
11 Miroslav Králik
12 Ivan Kráľ
13 Janka Kubáňová
14 Jozef Levčík
15 Stanislav Ličko
16 František Maťus
17 Marian Nagy
18 Marian Považan
19 Vladimír Rišian
20 Ivana Rujáková
21 Ľudmila Sokolová
22 Mojmír Solovic
23 Ivana Šebová
24 Miriam Šefraníková
25 Jozef Šimo
26 Viera Štefančíková
27 Jaroslav Štrba
28 Mariana Štrbáková
29 Róbert Tohol
30 Vlastimil Totáč
31 Jana Gallová

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube