štvrtok, 22 februára, 2024

Absolventi 1992

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1991 – 1992


 

Trieda IV.A
Odbor
Triedny učiteľ Ing. Karol Suchý

 

1 Silvia Březinová
2 Ruth Brišová
3 Iveta Chmelíková
4 Vladimír Cvik
5 Katarína Dzurecová
6 Lenka Gubišová
7 Zuzana Habdáková
8 Katarína Hrašková
9 Martin Hubočan
10 Martin Hulla
11 Eva Hullová
12 Slávka Jadroňová
13 Iveta Koraušová
14 Marek Lehocký
15 Pavol Lomen
16 Miroslava Lučanská
17 Branislav Mazan
18 Peter Melcher
19 Pavol Múdry
20 Silvia Novosedliaková
21 Michaela Orvanová
22 Martin Paseka
23 Karmen Paulínyová
24 Adriana Rešetárová
25 Michal Rodák
26 Peter Rumiš
27 Renáta Součková
28 Rastislav Šedaj
29 Iveta Šurinová
30 Silvia Švejdová
31 Zuzana Vrabcová

 

 

Trieda IV.B
Odbor
Triedna učiteľka Ing. Mária Culková

 

1 Martin Branický
2 Jarmila Fígrová
3 Zdenka Fígrová
4 Roman Gallo
5 Ladislav Hatok
6 Zita Hirthová
7 Andrea Lepišová
8 Andrea Matejčeková
9 Mária Matejková
10 Ivan Mičko
11 Jana Milanová
12 Jana Miľanová
13 Ivana Morávková
14 Peter Nahálka
15 Miroslav Nemec
16 Žofia Paulovičová
17 Taťjana Penxová
18 René Rusnák
19 Gabriela Rusniaková
20 Ivana Sauchová
21 Marián Schmidt
22 Juraj Siakel
23 Zdenko Sýkora
24 Katarína Šenšelová
25 Katarína Tkáčová
26 Miroslav Zigo
27 Viera Žitňanová

 

 

Trieda IV.C
Odbor
Triedny učiteľ Ing. Rudof Honner 1. – 3. ročník, Ing. Mária Bokorová 4. ročník

 

1 Silvia Andrášiková
2 Soňa Antalová
3 Milan Babuljak
4 Jana Bartošová
5 Andrea Brisudová
6 Peter Bukva
7 Zuzana Bullová
8 Zuzana Čaniová
9 Miroslava Ďurdíková
10 Monika Franeková
11 Pavel Fritz
12 Zuzana Frličková
13 Miroslav Hanus
14 Katarína Hlavňová
15 Anna Holúbková
16 Barbora Chovanová
17 Ján Jablonský
18 Martin Jacko
19 Karol Jadaš
20 Ľuboš Kačica
21 Barbora Kovalčíková
22 Miroslav Kožienka
23 Iveta Mutňanská
24 Jana Ondrlová
25 Jozef Padala
26 Andrea Remeňová
27 Andrej Rusnák
28 Ľubomír Tomka
29 Pavol Turčan
30 Janka Žigová

 

 

Trieda IV.D
Odbor
Triedna učiteľka Mgr. Blanka Jobbová

 

1 Dana Adamčiaková
2 Jana Albertová
3 Vladimír Beňo
4 Jozef Čech
5 Marcel Ďurana
6 Jaroslav Dvoran
7 Iveta Hazuchová
8 Miroslav Hnilický
9 Pavel Jagerský
10 Blažej Jamsila
11 Miloš Janík
12 Andrea Karnetová
13 Marcela Kleinová
14 Silvia Kováčová
15 Albert Kurnota
16 Róbert Lovás
17 Róbert Ondruš
18 Róbert Paluga
19 Miroslava Pavková
20 Milan Pavol
21 Anton Poruba
22 Radoslav Ričany
23 Stanislav Ruman
24 Denisa Ruttkayová
25 Daniela Somorová
26 Martin Tomka
27 Peter Vojtas
28 Rastislav Vojtek
29 Zuzana Zajacová

 

 

Trieda IV.E
Odbor
Triedny učiteľ Ing. Zdenka Tomková

 

1 Viera Baginová
2 František Bohunčák
3 Ingrid Budáčová
4 Peter Dubovec
5 Mária Ferková
6 Eva Gatialová
7 Andrea Izáková
8 Miriam Kišová
9 Eva Kresťanová
10 Monika Kúdelková
11 Ivan Macalák
12 Lenka Mazúrová
13 Vladimír Michalec
14 Ľuboš Mjartan
15 Ivana Moricová
16 Róbert Najšel
17 Marián Paľa
18 Ľubomír Páleš
19 Monika Pipíšková
20 Richard Plášek
21 Igor Ruman
22 Jozef Serek
23 Ján Silný
24 Ivan Solár
25 Martina Šalagová
26 Eva Širancová
27 Roman Tacel
28 Július Valica
29 Iveta Vážanová
30 Patrícia Zemančíková
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube