štvrtok, 18 apríla, 2024

Absolventi 1993

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1992 – 1993


 

Trieda IV.A
Odbor
Triedna učiteľka Janka Demeterová

 

1 Jana Barčiaková
2 Monika Čierna
3 Miloslav Danišek
4 Alžbeta Dzudzíková
5 Richard Golčík
6 Andrea Goliášová
7 Adriana Hakalová
8 Richard Hanic
9 Erika Hurtová
10 Peter Kandrík
11 Martina Klimeková
12 Ján Kraľovanský
13 Katarína Lamošová
14 Simona Mikáčová
15 Marta Mitranová
16 Peter Moric
17 Martina Nemčeková
18 Martin Ondrejkovič
19 Peter Pekný
20 Mária Samcová
21 Radoslav Skuhra
22 Eva Stránska
23 Miriam Ševčíková
24 Anna Verböciová
25 Daniel Vislocký
26 Roman Zúbek
27 Andrea Žigmundová

 

 

Trieda IV.B
Odbor
Triedna učiteľka Mgr. Alena Benčuriková

 

1 Stanislav Frnka
2 Andrea Gajarová
3 Jaromil Gallo
4 Ivan Gavura
5 Rastislav Hanko
6 Branislav Jelínek
7 Lenka Kanavová
8 Ivan Koškár
9 Viliam Koškár
10 Dáša Krakovská
11 Dana Ľahká
12 Soňa Lauková
13 Gabriel Lošák
14 Ivan Martinka
15 Róbert Matuška
16 Jana Milanová
17 Rastislav Moravčík
18 Vladimír Palko
19 Cecília Pavelková
20 Martina Pilková
21 Peter Polonec
22 Richard Strapko
23 Andrea Sumková
24 Tibor Szabo
25 Andrea Zelienková
26 Ivana Žideková

 

 

Trieda IV.C
Odbor
Triedna učiteľka Ing. Zdenka Toporcerová

 

1 Mariana Březovská
2 Ľuboš Černák
3 Štefan Daníšek
4 Michal Ďurech
5 Ján Fábry
6 Monika Galandová
7 Dáša Harkabuzová
8 Martin Honza
9 Peter Jankovský
10 Tomáš Klain
11 Silvia Kováčiková
12 Miloslav Kundlák
13 Miriam Kuťová
14 Anna Maťková
15 Ľubomír Mičko
16 Janka Micháleková
17 Katarína Papazová
18 Anna Struhárňanská
19 Branislav Sumka
20 Jaroslav Svinčák
21 Matilda Sýkorová
22 Branislav Škandera
23 Miriam Šoleková
24 Pavel Tichý
25 Peter Tichý
26 Ján Vaculák
27 Miroslav Varga
28 Michal Žilinčík

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor
Triedna učiteľka Ing. Dagmar Najšlová

 

1 Peter Adamčiak
2 Roman Bače
3 Štefan Baláž
4 Peter Balšianok
5 Peter Bliska
6 Beáta Budinská
7 Pavol Cigánik
8 Miriam Dlouhá
9 Martin Dudáš
10 Jozef Ďuriš
11 Alena Franková
12 Dalibor Frkáň
13 Martin Gajdošík
14 Peter Had
15 Viera Janicová
16 Mariana Ježová
17 Ľuboš Koškár
18 Andrea Kulacsová
19 Martin Laco
20 Peter Lauko
21 Ľubomír Letko
22 Dušan Mišovec
23 Ľudovít Piaček
24 Marian Siráň
25 Ivana Strýčeková
26 Renáta Štrbáková
27 Jana Šuliková
28 Peter Zubaj
29 Zdeno Žilka

 

 

Trieda IV.E
Odbor
Triedna učiteľka Mgr. Johana Chladnúchová

 

1 Pavol Belička
2 Ján Cincík
3 Ivan Čambor
4 Karol Dank
5 Branislav Daubner
6 Tatiana Dubovcová
7 Róbert Erteľ
8 Marián Gaško
9 Peter Jesenský
10 Renáta Karaková
11 Róbert Klvan
12 Miroslava Kmeťová
13 Juraj Kosorínsky
14 Vladimír Križka
15 Monika Kubirdžáková
16 Ivan Kusý
17 Andrea Ľuptovská
18 Monika Mardiaková
19 Vladimír Matuška
20 Branislav Michalík
21 Monika Mikičová
22 Michal Ondruška
23 Anton Privalinec
24 Miriam Ranušová
25 Martina Ryhtová
26 Ján Salíni
27 Martina Šefraníková
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube