štvrtok, 29 februára, 2024

Absolventi 1994

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1993 – 1994


 

Trieda IV.A
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1 Andrea Adamčíková
2 Jozef Brincka
3 Martin Budiský
4 Monika Drozdíková
5 Jaroslav Fleis
6 Juraj Grajcár
7 Branislav Kalinčák
8 Martin Kolka
9 Andrej Kožuch
10 Branislav Lepeň
11 Martin Lepieš
12 Laura Medzihradská
13 Jaroslav Morávek
14 Jaroslav Ondrejčík
15 Anna Patkaňová
16 Michal Paulovič
17 Milan Porubčanský
18 Peter Potoč
19 Ingrid Schmidtová
20 Martin Stašek
21 Karol Suchý
22 Marek Šíma
23 Jozef Šimek
24 Eva Šmecková
25 Martina Tučeková
26 Jozef Volek

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Peter Boďa

 

1 Martin Barla
2 Mária Briššová
3 Dagmar Cabuková
4 Peter Čambor
5 Tomáš Dadík
6 Martin Dávidík
7 Andrea Debnárová
8 Peter Duchovič
9 Ján Gejdoš
10 Jozef Gerát
11 Vladimír Chovanec
12 Marek Jaňák
13 Marián Janík
14 Richard Kišša
15 Martina Kováčiková
16 Miroslav Kovalík
17 Michal Krajčovič
18 Milan Láni
19 Ján Macho
20 Dušan Teltsch
21 Dalibor Urminský
22 Jana Vanická
23 Henrieta Vargončíková
24 Erik Veselka
25 Peter Vrabec
26 Monika Vysolajská
27 Milan Zvedela

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárska konštrukcia
Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

1 Miroslav Adamovský
2 Róbert Bágeľ
3 Peter Bernát
4 Zuzana Bobeková
5 Marcel Ďurkovský
6 Ján Dvořák
7 Radovan Erteľ
8 Róbert Feranec
9 Daniel Hrník
10 Tomáš Hudec
11 Veronika Chudá
12 Monika Jelšovská
13 Andrea Jiřičková
14 Ladislav Kišoň
15 Martin Klein
16 Martina Kulichová
17 Dagmar Kyselicová
18 Peter Lamoš
19 Teodor Maroš
20 Martin Rehák
21 Roman Sivko
22 Radek Sobotka
23 Eva Šadoňová
24 Ľuboš Šelmek
25 Miroslav Ševčík
26 Ivan Šmihula
27 Marek Vala
28 Milan Vanko
29 Adriana Vevericová
30 Róbert Záhoranský

 

 

Trieda IV.D
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Anna Lacová

 

1 Roman Blahovec
2 Monika Blažeková
3 Vladimír Bochnička
4 Daniel Brestovanský
5 Eva Briesienská
6 Ivan Budzel
7 Jozef Ďurica
8 Ľubica Gerátová
9 Ladislav Hruška
10 Ľuboš Ilavský
11 Branislav Klocok
12 Roman Klvan
13 Daniel Konstant
14 Andrea Kopčanová
15 František Kormaňák
16 Martin Krško
17 Miloš Líška
18 Blanka Nemcová
19 Dušan Pavlov
20 Ján Pekár
21 Miroslav Prindeš
22 Peter Rafaj
23 Juraj Rosenberg
24 Boris Salva
25 Milan Schmidt
26 Katarína Široká
27 Martin Štupárek
28 Vladimír Šustek
29 Igor Vataj
30 Tadeáš Záň
31 Štefan Zaťko

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Ing. Beata Schmögnerová

 

1 Peter Babčo
2 Igor Bielka
3 Rastislav Gallo
4 Martin Hládek
5 Tatiana Homolová
6 Vladimír Hrivnák
7 Peter Janota
8 František Jeluš
9 Juraj Klein
10 Martin Kubiš
11 Lenka Kubizňová
12 Milan Maruňák
13 František Orság
14 Jozef Paľa
15 Ľubomír Palčo
16 Martin Páleš
17 Marek Pánis
18 Ivan Pecháček
19 Rastislav Rihák
20 Monika Rovná
21 Roman Staňo
22 Ján Šípka
23 Michal Škvarka
24 Milan Taraba
25 Tomáš Teren
26 Ivana Tóthová
27 Miroslav Vaňko
28 Maroš Vincenc
29 Miroslav Zubaj
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube