Absolventi 1994

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1993 – 1994


 

Trieda IV.A
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1AndreaAdamčíková
2JozefBrincka
3MartinBudiský
4MonikaDrozdíková
5JaroslavFleis
6JurajGrajcár
7BranislavKalinčák
8MartinKolka
9AndrejKožuch
10BranislavLepeň
11MartinLepieš
12LauraMedzihradská
13JaroslavMorávek
14JaroslavOndrejčík
15AnnaPatkaňová
16MichalPaulovič
17MilanPorubčanský
18PeterPotoč
19IngridSchmidtová
20MartinStašek
21KarolSuchý
22MarekŠíma
23JozefŠimek
24EvaŠmecková
25MartinaTučeková
26JozefVolek

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Peter Boďa

 

1MartinBarla
2MáriaBriššová
3DagmarCabuková
4PeterČambor
5TomášDadík
6MartinDávidík
7AndreaDebnárová
8PeterDuchovič
9JánGejdoš
10JozefGerát
11VladimírChovanec
12MarekJaňák
13MariánJaník
14RichardKišša
15MartinaKováčiková
16MiroslavKovalík
17MichalKrajčovič
18MilanLáni
19JánMacho
20DušanTeltsch
21DaliborUrminský
22JanaVanická
23HenrietaVargončíková
24ErikVeselka
25PeterVrabec
26MonikaVysolajská
27MilanZvedela

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárska konštrukcia
Triedny učiteľ Ing. Jozef Štefanovič

 

1MiroslavAdamovský
2RóbertBágeľ
3PeterBernát
4ZuzanaBobeková
5MarcelĎurkovský
6JánDvořák
7RadovanErteľ
8RóbertFeranec
9DanielHrník
10TomášHudec
11VeronikaChudá
12MonikaJelšovská
13AndreaJiřičková
14LadislavKišoň
15MartinKlein
16MartinaKulichová
17DagmarKyselicová
18PeterLamoš
19TeodorMaroš
20MartinRehák
21RomanSivko
22RadekSobotka
23EvaŠadoňová
24ĽubošŠelmek
25MiroslavŠevčík
26IvanŠmihula
27MarekVala
28MilanVanko
29AdrianaVevericová
30RóbertZáhoranský

 

 

Trieda IV.D
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Anna Lacová

 

1RomanBlahovec
2MonikaBlažeková
3VladimírBochnička
4DanielBrestovanský
5EvaBriesienská
6IvanBudzel
7JozefĎurica
8ĽubicaGerátová
9LadislavHruška
10ĽubošIlavský
11BranislavKlocok
12RomanKlvan
13DanielKonstant
14AndreaKopčanová
15FrantišekKormaňák
16MartinKrško
17MilošLíška
18BlankaNemcová
19DušanPavlov
20JánPekár
21MiroslavPrindeš
22PeterRafaj
23JurajRosenberg
24BorisSalva
25MilanSchmidt
26KatarínaŠiroká
27MartinŠtupárek
28VladimírŠustek
29IgorVataj
30TadeášZáň
31ŠtefanZaťko

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Ing. Beata Schmögnerová

 

1PeterBabčo
2IgorBielka
3RastislavGallo
4MartinHládek
5TatianaHomolová
6VladimírHrivnák
7PeterJanota
8FrantišekJeluš
9JurajKlein
10MartinKubiš
11LenkaKubizňová
12MilanMaruňák
13FrantišekOrság
14JozefPaľa
15ĽubomírPalčo
16MartinPáleš
17MarekPánis
18IvanPecháček
19RastislavRihák
20MonikaRovná
21RomanStaňo
22JánŠípka
23MichalŠkvarka
24MilanTaraba
25TomášTeren
26IvanaTóthová
27MiroslavVaňko
28MarošVincenc
29MiroslavZubaj
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube