štvrtok, 18 apríla, 2024

Absolventi 1995

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1994 – 1995


 

Trieda IV.A
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Andrej Vaško

 

1 Patrik Barbuščák
2 Andrej Betuš
3 Lucia Čuchtová
4 Marek Ďanovský
5 Alena Dubivská
6 Marián Ďurana
7 Alena Fedorová
8 Ingrid Holancová
9 Maroš Hurta
10 Marián Klepáč
11 Zuzana Kyselová
12 Ján Lovás
13 Peter Macháč
14 Janka Murčeková
15 Miroslav Paulíny
16 Iveta Pechová
17 Martin Petráš
18 Milan Pšenko
19 Martin Rajčan
20 Vladimír Šípka
21 Katarína Veselovská
22 Vladimíra Výtisková

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárska technológia
Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1 Pavol Bukovský
2 Martin Čierny
3 Michal Ďurík
4 Stanislav Eisner
5 Ivo Gajdoš
6 Milan Gajdoš
7 Roman Hagara
8 Milan Harmaniak
9 Zuzana Humajová
10 Viliam Hvizdák
11 Peter Jadroň
12 Martina Kráľová
13 Dalibor Lendvorský
14 Jana Majková
15 Pavol Matejka
16 Branislav Matúška
17 Adrián Mikušák
18 Peter Mulinka
19 Katarína Ovčárová
20 Martina Pirháčová
21 Beáta Repková
22 Marián Ruttkay
23 Marián Vrábel
24 Radovan Vrtoch

 

 

Trieda IV.C
Odbor strojárska konštrukcia
Triedny učiteľ Mgr. Štefan Folkman

 

1 Martina Barancová
2 Petra Čupková
3 Ján Holiga
4 Michal Hronec
5 Stanislava Jablonská
6 Ivan Jarošinec
7 Silvia Kortišová
8 Radovan Lehotzký
9 Veronika Lichtnerová
10 Zuzana Martinčeková
11 Slavomír Medveď
12 Michal Mišovic
13 Marián Mitter
14 Michal Morgoš
15 Milan Plavecký
16 Eva Plávková
17 Martin Rác
18 Václav Reininger
19 Igor Rusnák
20 Tibor Sásik
21 Eva Solárová
22 Beáta Súderová
23 Peter Svinčák
24 Jaroslav Ševčík
25 Marián Vidrich
26 Cyril Zacharovský

 

 

Trieda IV.D
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Mgr. Anna Thémarová 1. 2, ročník, Mgr. Johana Chladnúchová 3. 4. ročník

 

1 Peter Adamec
2 Adriana Alchusová
3 Dalibor Balko
4 Milan Boďa
5 Martin Dérik
6 Silvia Gavulová
7 Peter Janičina
8 Marián Jaroščiak
9 Peter Kazimír
10 Jozef Kirn
11 Martin Kráľ
12 Michal Kubiš
13 Pavol Lajčiak
14 Branislav Lihosit
15 Peter Lomnický
16 Peter Mandát
17 Michal Mikuláš
18 Peter Srok
19 Marián Steiner
20 Rastislav Steiner
21 Ivan Šimko
22 Martin Tomeček
23 Miroslav Valocký
24 Marek Vaško
25 Igor Vladár
26 Róbert Vyletel
27 Peter Záborský

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Štefan Tompoš

 

1 Marek Andrejko
2 Ján Benčurik
3 Peter Bibiš
4 Ingrid Ďanovská
5 Iveta Dubovcová
6 Jana Filipčanová
7 Jozef Hanula
8 Martin Harach
9 Andrej Horváth
10 Róbert Ivaška
11 Marek Jánošík
12 Róbert Jašek
13 Ján Jelínek
14 Jana Králiková
15 Peter Kuka
16 Igor Marsenič
17 Vladimír Martinček
18 Monika Mazuráková
19 Radoslav Prindeš
20 Roman Rekem
21 Miroslav Ruman
22 Juraj Siheľa
23 Juraj Strásky
24 Miroslav Šovčík
25 Peter Tomahogh
26 Dalibor Ujček
27 Elena Urbanová
28 Pavol Zajak

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube