Absolventi 1997

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1996 – 1997


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ľubomír Matejíčka

 

1KarolCalík
2MiroslavČanády
3LuciaFiceková
4PavolFrečkanín
5PeterGeľan
6RichardGoňa
7PeterGrigel
8AdriánHruška
9MilanHudec
10MilanChlebničan
11RadoslavKintly
12RadovanKmec
13LadislavKonček
14MiroslavKotula
15OndrejKrauzs
16TomášLukašák
17MarkétaMarčeková
18JurajMlynár
19MiroslavMurček
20KatarínaOravcová
21PavolPakán
22AndrejPalko
23FrantišekPaulovič
24MartinaPrášilová
25JánRajčan
26MiroslavRajčan
27ZdenkoRóna
28TomášSumka
29MiroslavŠtancel
30DušanVrtiak
31PeterZáhorec

 

 

Trieda IV.B
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Mgr. Alena Benčuriková

 

1MatúšBalko
2StanislavaBátorová
3LenkaBekerová
4KarolBenedikt
5JánBeňo
6EvaFízelová
7NadeždaGallová
8PeterJánoška
9IvonaKaluhová
10SlavomírKrupa
11PeterLenčéš
12MariánLukáč
13VieraMajerová
14JánMaruňák
15MichalMažári
16PeterMiľan
17MiloslavMintál
18MichalPavlanský
19BranislavPetrovič
20MartaPetrovičová
21PavolPituk
22JanaSalíniová
23JanaSobkuliaková
24JanaSpišáková
25ĽubicaSýkorová
26ZuzanaŠarkanová
27LiborŠimko
28MáriaŠišanová
29MichalŠtubňa
30AnetaValentínyová
31SimonaVaňková
32VeronikaVaňková

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Ing. Jana Štrangfeldová

 

1MilanBarienčík
2MiroslavBellák
3PeterBlahušiak
4KatarínaBubáková
5MichalBuryánek
6IvanaČuchránová
7JanaDrgová
8MonikaDrobková
9JánĎuriš
10AndrejHrúz
11MichaelaChabadová
12AndrejJankulár
13LenkaJedličková
14JanaJelšovská
15KatarínaKarvaiová
16PetraKonderlová
17RichardKopeček
18DenisaKráliková
19LenkaKruschová
20EmíliaMaťovčíková
21MonikaMedveďová
22AndreaMurínová
23KatarínaMurínová
24MilanNandráži
25LenkaPiecková
26JánRichter
27JúliaStračiaková
28JanaStruhárová
29SlávkaŠevčíková
30JánŠtrba
31PetraŠtyriaková
32MonikaValentejová
33AndreaZákopčanová
34KatarínaZimanová
35ĽubomírŽufka

 

 

Trieda IV.D
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Janka Demeterová

 

1JurajAdamčík
2KatarínaBánovská
3EvaBečáková
4ErikaBelková
5LenkaBerešová
6KatarínaBuociková
7MichalČepala
8AdrianaDudášová
9MartinaJurečková
10RomanKalivoda
11ZuzanaKapucianová
12LuciaKmeťová
13RichardKrupa
14PeterKubis
15RóbertOchodnický
16RastislavPelikán
17MartinPetrík
18JanaPlazáková
19MilanPolák
20TomášPotenga
21MarcelaRaffajová
22RóbertRusnák
23ZuzanaSkokňová
24MartinaSkybová
25BeátaStaníková
26PatríciaŠparcová
27MartinŠtubniak
28MariánTrstenský
29MarekUhliarik
30NatáliaUrbanová
31LuciaValková
32VladimíraVolnová
33IvanaZábojníková
34MiroslavZoller

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Ing. Dagmar Najšlová

 

1BohuslavBalko
2RomanBalog
3PavolBarka
4LiborBeňo
5PeterBlahušiak
6MichalBobček
7PeterBrngal
8DušanCalík
9PeterCigánik
10MartinGavurík
11IvanHolička
12MilošJankech
13MarcelKaněra
14PeterKirn
15MichalKovačka
16RomanKubizňa
17PatrikLamoš
18MilanLazar
19MichalMores
20MarekPaiš
21PavolPolonec
22PeterProkša
23JaroslavRanto
24MarekRus
25PavolSiekel
26PavolŠevčík
27MartinŠlížek
28PatrikTomek
29RomanTruska
30MarekVajda
31MiroslavVajzer
32ZdenkoVeselovský
33JánZázrivec

 

 

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Ján Hajda 1.,2.,4. ročník, Ing. Ján Mižúr 3. ročník

 

1JaroslavBabinský
2PavolBeháň
3PavolBojnický
4PavolBožik
5StanislavCáfal
6MilanCaránek
7MarekČieško
8MariánĎanovský
9MariánDoležálek
10OndrejDorica
11MikulášGrenčík
12MartinJavornický
13PavelKoutný
14PeterKružlic
15PavolKubovčík
16MartinKvasnica
17MiloslavLacko
18MariánLettrich
19StanislavLikavčan
20MarcelLíška
21MartinMichalica
22MilanMores
23MichalNedbalec
24IvanPyšný
25JurajRaffaj
26MilanRejko
27MariánRišáni
28EdgarŠmiček
29MarekŠtefko
30StanislavŠtrbák
31AndrejValko
32TiborWindisch
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube