Absolventi 1998

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1997 – 1998


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1RóbertBatka
2BohušBlahušiak
3JurajBlahušiak
4StanislavBukovinský
5JaroslavCalík
6TomášCedzo
7MartinCetl
8MartinČerpák
9IvanFitzel
10PeterFurgalák
11MartinHlinčík
12TomášHulla
13JurajJeržábek
14MartinKováčik
15JozefLičko
16MariánLošák
17KamilMarko
18MichalMihálik
19MariánNagy
20LadislavRuttkay
21MichalŠedík

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Mgr. Johana Chladnúchová

 

1JurajBajdich
2KatarínaBrodzáková
3MartinaDubovcová
4PetraFundárková
5RadmilaGabrielová
6EvaGendová
7JankaJurčáková
8MonikaKolenová
9LadislavKovačka
10MariánKralovanec
11MartinaKurhajcová
12MáriaMasaryková
13VladimírMazúr
14LadislavaNosáková
15IngridOndrejčíková
16AndreaPetrovičová
17JozefPočil
18RichardPoláček
19MiroslavSkirkanič
20MariánStaňo
21ĽubicaSvětlíková
22AnnaŠluchová
23LenkaValová
24RastislavVozár
25RóbertVyletel

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Ing. Soňa Pfeilmayerová

 

1KristínaBíziková
2DenisaBrašeňová
3RomanCalík
4AndreaČanádyová
5PeterDebnár
6ZuzanaDudášová
7VlastaGavulová
8PavolGrusman
9VieraJelšovská
10MichalKapusta
11IvanKohút
12SilviaKoldová
13PetraKoleková
14PetronelaKubisová
15RomanKučka
16AlicaMačejková
17StanislavMajerák
18DášaMatelková
19RudolfPittner
20VieraRešutíková
21AnnaRumpelová
22JurajSimonides
23DarinaSlaná
24PeterSojka
25LýdiaStachová
26EvaStankovičová
27ZuzanaStehlíková
28VladimírSvitek
29MartinSzabo
30PeterŠelmek
31MiriamŠtanclová
32AnežkaŠupalová
33MiroslavTóth
34BibianaUríčová
35MartinZrubek

 

 

Trieda IV.D
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Anna Lacová

 

1RadoslavBarka
2MiriamBeňová
3AlexandraBíziková
4RastislavBoďa
5DagmarCígerová
6LenkaČierna
7MiroslavĎanovský
8AnnaDobáková
9MiroslavFidrik
10RenátaFudorová
11RadovanJurica
12VladimírKohút
13JánKohútka
14JanaKondelová
15ZuzanaKucháriková
16PetraKuncová
17AndreaMachalová
18ĽubošMaňka
19MichaelaMatoušková
20MariánMažári
21PeterMichajlov
22ĽubomírMikulovský
23JánPejskar
24IgorRoháčik
25JánRuttkay
26MichaelaSiráňová
27MiroslavaSišitková
28MichalStránsky
29DanaStruhárová
30ZuzanaŠalmová
31MartinaŠimková
32IvanaTomášová
33MiriamTrojáková
34KristiánVagaský
35ValériaVašková
36VladimíraVolnová

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Jozef Jurica, CSc.

 

1MariánBarka
2MartinBelica
3MichalBlizniak
4MichalDanč
5EduardFaltičko
6PeterFelcan
7IvanFulmek
8MariánHriňa
9MilanChorvát
10SilvesterJarabák
11StanislavaJunasová
12MichalKapalka
13RadovanKidoň
14PeterKorček
15JozefKubizňa
16MiroslavKucel
17JánOlexa
18PeterOndro
19PeterPuliš
20MartinRevallo
21JaroslavSekanina
22BohušŠarlina
23MartinŠichta
24MariánŠtec
25MartinŠtrbák
26MariánVechter
27MariánVirec
28FrantišekVojtyla
29JánVtáčik
30PavelWeiss
31BranislavZáborský
32IvanZajac

 

 

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Peter Bella

 

1PeterBelica
2MichalBella
3JaroslavBlizňák
4PeterBrnčal
5GabrielBurgan
6JozefČepel
7PeterČepel
8NorbertFerenc
9MichalHorváth
10JánHromník
11JánChmelík
12JánJarabák
13DušanJunaska
14PeterKapala
15RomanKlimo
16PeterKrižka
17MatúšKurhajec
18JaroslavMichálek
19JozefNagy
20MichalOčkaj
21PavolOndrušek
22MartinPadúch
23PeterPaško
24MariánPetráš
25JaroslavRužínsky
26JaroslavSkrisa
27PavolSlavkovský
28VojtechVnučák
29DaliborVojt
30AlexanderWolf
31JaroslavZubaj
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube