nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 1998

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1997 – 1998


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Pavol Beluš

 

1 Róbert Batka
2 Bohuš Blahušiak
3 Juraj Blahušiak
4 Stanislav Bukovinský
5 Jaroslav Calík
6 Tomáš Cedzo
7 Martin Cetl
8 Martin Čerpák
9 Ivan Fitzel
10 Peter Furgalák
11 Martin Hlinčík
12 Tomáš Hulla
13 Juraj Jeržábek
14 Martin Kováčik
15 Jozef Ličko
16 Marián Lošák
17 Kamil Marko
18 Michal Mihálik
19 Marián Nagy
20 Ladislav Ruttkay
21 Michal Šedík

 

 

Trieda IV.B
Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Mgr. Johana Chladnúchová

 

1 Juraj Bajdich
2 Katarína Brodzáková
3 Martina Dubovcová
4 Petra Fundárková
5 Radmila Gabrielová
6 Eva Gendová
7 Janka Jurčáková
8 Monika Kolenová
9 Ladislav Kovačka
10 Marián Kralovanec
11 Martina Kurhajcová
12 Mária Masaryková
13 Vladimír Mazúr
14 Ladislava Nosáková
15 Ingrid Ondrejčíková
16 Andrea Petrovičová
17 Jozef Počil
18 Richard Poláček
19 Miroslav Skirkanič
20 Marián Staňo
21 Ľubica Světlíková
22 Anna Šluchová
23 Lenka Valová
24 Rastislav Vozár
25 Róbert Vyletel

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Ing. Soňa Pfeilmayerová

 

1 Kristína Bíziková
2 Denisa Brašeňová
3 Roman Calík
4 Andrea Čanádyová
5 Peter Debnár
6 Zuzana Dudášová
7 Vlasta Gavulová
8 Pavol Grusman
9 Viera Jelšovská
10 Michal Kapusta
11 Ivan Kohút
12 Silvia Koldová
13 Petra Koleková
14 Petronela Kubisová
15 Roman Kučka
16 Alica Mačejková
17 Stanislav Majerák
18 Dáša Matelková
19 Rudolf Pittner
20 Viera Rešutíková
21 Anna Rumpelová
22 Juraj Simonides
23 Darina Slaná
24 Peter Sojka
25 Lýdia Stachová
26 Eva Stankovičová
27 Zuzana Stehlíková
28 Vladimír Svitek
29 Martin Szabo
30 Peter Šelmek
31 Miriam Štanclová
32 Anežka Šupalová
33 Miroslav Tóth
34 Bibiana Uríčová
35 Martin Zrubek

 

 

Trieda IV.D
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Anna Lacová

 

1 Radoslav Barka
2 Miriam Beňová
3 Alexandra Bíziková
4 Rastislav Boďa
5 Dagmar Cígerová
6 Lenka Čierna
7 Miroslav Ďanovský
8 Anna Dobáková
9 Miroslav Fidrik
10 Renáta Fudorová
11 Radovan Jurica
12 Vladimír Kohút
13 Ján Kohútka
14 Jana Kondelová
15 Zuzana Kucháriková
16 Petra Kuncová
17 Andrea Machalová
18 Ľuboš Maňka
19 Michaela Matoušková
20 Marián Mažári
21 Peter Michajlov
22 Ľubomír Mikulovský
23 Ján Pejskar
24 Igor Roháčik
25 Ján Ruttkay
26 Michaela Siráňová
27 Miroslava Sišitková
28 Michal Stránsky
29 Dana Struhárová
30 Zuzana Šalmová
31 Martina Šimková
32 Ivana Tomášová
33 Miriam Trojáková
34 Kristián Vagaský
35 Valéria Vašková
36 Vladimíra Volnová

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Jozef Jurica, CSc.

 

1 Marián Barka
2 Martin Belica
3 Michal Blizniak
4 Michal Danč
5 Eduard Faltičko
6 Peter Felcan
7 Ivan Fulmek
8 Marián Hriňa
9 Milan Chorvát
10 Silvester Jarabák
11 Stanislava Junasová
12 Michal Kapalka
13 Radovan Kidoň
14 Peter Korček
15 Jozef Kubizňa
16 Miroslav Kucel
17 Ján Olexa
18 Peter Ondro
19 Peter Puliš
20 Martin Revallo
21 Jaroslav Sekanina
22 Bohuš Šarlina
23 Martin Šichta
24 Marián Štec
25 Martin Štrbák
26 Marián Vechter
27 Marián Virec
28 František Vojtyla
29 Ján Vtáčik
30 Pavel Weiss
31 Branislav Záborský
32 Ivan Zajac

 

 

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Peter Bella

 

1 Peter Belica
2 Michal Bella
3 Jaroslav Blizňák
4 Peter Brnčal
5 Gabriel Burgan
6 Jozef Čepel
7 Peter Čepel
8 Norbert Ferenc
9 Michal Horváth
10 Ján Hromník
11 Ján Chmelík
12 Ján Jarabák
13 Dušan Junaska
14 Peter Kapala
15 Roman Klimo
16 Peter Križka
17 Matúš Kurhajec
18 Jaroslav Michálek
19 Jozef Nagy
20 Michal Očkaj
21 Pavol Ondrušek
22 Martin Padúch
23 Peter Paško
24 Marián Petráš
25 Jaroslav Ružínsky
26 Jaroslav Skrisa
27 Pavol Slavkovský
28 Vojtech Vnučák
29 Dalibor Vojt
30 Alexander Wolf
31 Jaroslav Zubaj
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube