nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 1999

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1998 – 1999


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Ing. Zdenka Toporcerová

 

1 Peter Bartko
2 Martin Ďureje
3 Michal Gajdoš
4 Miriam Hoľová
5 Martin Kardoš
6 Mariana Koršňáková
7 Miroslav Kralovanský
8 Tomáš Lúdik
9 Tomáš Marko
10 Miroslava Mešková
11 Miloš Mindek
12 Edita Mošková
13 Zuzana Nemcová
14 Lenka Očenášová
15 Stanislav Pniak
16 Marta Prievarová
17 Ivan Rusnák
18 Dana Stašeková
19 Andrea Szökeová
20 Richard Vladár

 

 

Trieda IV.B
Odbor mechatronika
Triedny učiteľ Ing. Rudolf Honner 1.-2. ročník, Ing. Gustáv Schimik 3.-4. ročník

 

1 Tomáš Bambušek
2 Michal Bojnický
3 Jozef Dérer
4 Štefan Gáboríkk
5 Radovan Gilian
6 Michal Hanuliak
7 Michal Hanus
8 Vladimír Hargaš
9 Dušan Hipík
10 Róbert Holeksa
11 Peter Hudec
12 Peter Chovan
13 Ivan Chvostál
14 Martin Kollár
15 Tomáš Králiček
16 Miloš Krinert
17 Timotej Kučeriak
18 Peter Kuruc
19 Michal Lomen
20 Jozef Martaus
21 Jaroslav Michal
22 Tomáš Mik
23 Ján Orinčák
24 Radovan Pirháč
25 Rastislav Polonec
26 Miroslav Seeman
27 Milan Silaj
28 Jaroslav Žilla

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Mgr. Katarína Kadlecová

 

1 Veronika Belová
2 Milan Boršč
3 Roman Božek
4 Martin Cigánik
5 Martin Dianovský
6 Lenka Hullová
7 Dáša Chládeková
8 Radovan Jakubec
9 Marcela Jaremová
10 Peter Jarkovský
11 Jaroslava Klčová
12 Ivana Koreňová
13 Tomáš Kramár
14 Katarína Krížová
15 Katarína Kuncová
16 Michaela Laššová
17 Petronela Litvíková
18 Eva Macaláková
19 Monika Marettová
20 Katarína Móricová
21 Viktor Oslanec
22 Andrea Paločná
23 Ľubomíra Raffajová
24 Petra Rybárová
25 Adriana Sochorová
26 Daniel Strelka
27 Michal Šramel
28 Martin Štancel
29 Tatiana Štefancová
30 Peter Šulaj
31 Michaela Šulová
32 Martina Výtisková

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka RNDr. Bibiana Madejová

 

1 Michal Cíger
2 Marek Ďördík
3 Daša Drobková
4 Michaela Dugovičová
5 Michal Grajciar
6 Miriam Haratíková
7 Michaela Hončová
8 Jana Janovcová
9 Iveta Krupová
10 Michal Lauko
11 Róbert Lehotzský
12 Jana Lepulicová
13 Branislav Ličko
14 Monika Líšková
15 Andrea Matuščinová
16 Zuzana Michalová
17 Michaela Ovšáková
18 Ján Parenička
19 Juraj Petruska
20 Jana Pojezdálová
21 Martin Skladaný
22 Vladimíra Staňová
23 Katarína Šalagová
24 Veronika Šašková
25 Jana Šataríková
26 Martina Trstenská
27 Miroslav Valach
28 Lucia Verešová
29 Ľuboš Veselovský
30 Peter Weiss
31 Michal Zajac
32 Vladimír Zvoda

 

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Radomír Kováčik

 

1 Peter Akantis
2 Michal Bačé
3 Marián Barica
4 Martin Bielik
5 Milan Čiljak
6 Michal Danek
7 Radovan Glöckner
8 Peter Grančai
9 Vladimír Hudec
10 Ján Chovaňák
11 Michal Kašper
12 Rastislav Kružlic
13 Martin Lupták
14 Peter Mičko
15 Vladimír Popelka
16 Miroslav Siráň
17 Peter Šichta
18 Viktor Trusko
19 Vladimír Vraňan
20 Michal Zajasenský

 

 

 

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Štefan Tompoš

 

1 Miroslav Bella
2 Miloslav Belorid
3 Juraj Bernát
4 Peter Budinský
5 Roman Bukový
6 Miroslav Debnár
7 Martin Dendis
8 Pavol Gajdošík
9 Ľubomír Gerát
10 Michal Glončák
11 Filip Golha
12 Jozef Hazucha
13 Peter Chovanec
14 Dušan Kmeť
15 Miroslav Korček
16 Oskar Kott
17 Vladimír Kralovanec
18 Ladislav Macík
19 Ján Matia
20 Stanislav Mikulovský
21 Ján Šimon
22 Glenn Tomek
23 Marián Vajda
24 Maroš Večerek
25 Pavol Žitniak
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube