štvrtok, 18 júla, 2024

Absolventi 2000

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

Školský rok 1999 – 2000


Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

1 Ondrej Ambroz
2 Ivan Bágeľ
3 Martin Blaho
4 Soňa Brňáková
5 Daniel Cicko
6 Zuzana Jablonská
7 Jerguš Janeček
8 Zuzana Kališová
9 Miroslav Kubička
10 Rudolf Kurňavka
11 Katarína Lukáčová
12 Miroslav Maducha
13 Tomáš Magyar
14 Marek Markovič
15 Michal Maťko
16 Andrea Menichová
17 Zuzana Pašková
18 Ľuboš Pavlorek
19 Dana Rusňáková
20 Katarína Smrkalová

Trieda IV.B
Odbor mechatronika
Triedna učiteľka Ing. Mária Bokorová

1 Marek Bačé
2 Patrik Brna
3 Miroslav Butela
4 Milan Fedák
5 Dušan Fízel
6 Leopold Frieb
7 Peter Krahulec
8 Marián Králik
9 Viliam Kubík
10 Jaroslav Kulich
11 Miroslav Lettrich
12 Peter Martinček
13 Ján Meliš
14 Pavol Mravec
15 Samuel Očenáš
16 Jozef Pádej
17 Boris Pápeš
18 Matej Pius
19 Peter Pohl
20 Marián Rajnoha
21 Juraj Rapta
22 Adrián Simonides
23 Miroslav Stašák
24 Ladislav Tomáš
25 Matej Tomka
26 Igor Zanvit

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedny učiteľ Mgr. Vladimír Malinovský

1 Martin Biščák
2 Martin Boroš
3 Michal Dadík
4 Andrea Dírerová
5 Daniela Erteľová
6 Katarína Frencová
7 Katarína Hladká
8 Adriana Holubová
9 Zdenka Holubová
10 Zuzana Kleinová
11 Lenka Kovříková
12 Vladimír Kubizňa
13 Roman Kyška
14 Dušan Lichner
15 Stanislav Majzlík
16 Slávka Marková
17 Alena Matejovičová
18 Petra Mišeková
19 Tomáš Parvanov
20 Marián Pevala
21 Milan Pravňan
22 Ivana Rusnáková
23 Peter Stanek
24 Ivan Šimek
25 Oľga Šišková
26 Ivana Valková
27 Ivana Večereková
28 Jarmila Velitšová
29 Michal Záhumenský
30 Petra Zimeľová
31 Tomáš Zrúbek

Trieda IV.D
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Mgr. Jana Kováčiková

1 Marián Baleja
2 Martin Balko
3 Lucia Bruncková
4 Vladimír Bulvas
5 Erik Červík
6 Renáta Galgaňáková
7 Denisa Holková
8 Radovan Hrivnák
9 Mária Huberová
10 Dana Kapalová
11 Janka Konšová
12 Radoslav Koša
13 Dominika Králičeková
14 Ivana Králiková
15 Zuzana Kurhajcová
16 Branislav Ľachký
17 Radoslava Lamošová
18 Tomáš Lejava
19 Milan Lupták
20 Lucia Macíková
21 Miroslav Markovič
22 Michaela Mešterová
23 Lucia Neumahrová
24 Monika Obšivanová
25 Alexandra Pisarovičová
26 Peter Pittner
27 Helena Procházková
28 Silvia Sihlovcová
29 Emília Šarlinová
30 Peter Šlichtík
31 Marián Zajasenský
32 Patrik Zemianek

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Ing. Miroslava Vaňková

1 Roman Bukva
2 Miroslav Cáfal
3 Martin Černek
4 Marek Dvorský
5 Roman Gaššo
6 Štefan Grenčík
7 Pavol Hanuliak
8 Andrej Hlaváč
9 Matúš Hulla
10 Radovan Chasník
11 Ľubomír Ivan
12 Daniel Katana
13 Ján Kolega
14 Juraj Korytiak
15 Peter Krajči
16 Ján Lacúch
17 Marián Lojka
18 Martin Matula
19 Michal Mlynček
20 Jozef Páleš
21 Peter Pauko
22 Michal Pekara
23 Tomáš Pivko
24 Peter Stehlík
25 Ľuboš Strapko
26 Milan Sušienka
27 Martin Štětina
28 Andrej Švieda
29 Víťazoslav Vajda
30 Martin Vanko
31 Milan Zibolen

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Oldřich Tesař

1 Ján Babinský
2 Branislav Blahušiak
3 Juraj Borcovan
4 Ján Honko
5 Martin Horváth
6 Mikuláš Hronec
7 Juraj Chmelík
8 Jozef Janiček
9 Dušan Junas
10 Radoslav Kaštíl
11 Dušan Kochol
12 Jozef Kováč
13 Libor Ličko
14 Juraj Malík
15 Martin Maňka
16 Milan Mažáry
17 Peter Michnáč
18 Tomáš Navrátil
19 Jozef Páleš
20 Ľuboslav Perončík
21 Ľubomír Slezáček
22 Ján Staňo
23 Juraj Staňo
24 Marián Taraba
25 Vlastimil Tomka
26 Pavol Turbek
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube