Absolventi 2000

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 1999 – 2000


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedny učiteľ Ing. Ivan Fusek

 

1OndrejAmbroz
2IvanBágeľ
3MartinBlaho
4SoňaBrňáková
5DanielCicko
6ZuzanaJablonská
7JergušJaneček
8ZuzanaKališová
9MiroslavKubička
10RudolfKurňavka
11KatarínaLukáčová
12MiroslavMaducha
13TomášMagyar
14MarekMarkovič
15MichalMaťko
16AndreaMenichová
17ZuzanaPašková
18ĽubošPavlorek
19DanaRusňáková
20KatarínaSmrkalová

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor mechatronika
Triedna učiteľka Ing. Mária Bokorová

 

1MarekBačé
2PatrikBrna
3MiroslavButela
4MilanFedák
5DušanFízel
6LeopoldFrieb
7PeterKrahulec
8MariánKrálik
9ViliamKubík
10JaroslavKulich
11MiroslavLettrich
12PeterMartinček
13JánMeliš
14PavolMravec
15SamuelOčenáš
16JozefPádej
17BorisPápeš
18MatejPius
19PeterPohl
20MariánRajnoha
21JurajRapta
22AdriánSimonides
23MiroslavStašák
24LadislavTomáš
25MatejTomka
26IgorZanvit

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedny učiteľ Mgr. Vladimír Malinovský

 

1MartinBiščák
2MartinBoroš
3MichalDadík
4AndreaDírerová
5DanielaErteľová
6KatarínaFrencová
7KatarínaHladká
8AdrianaHolubová
9ZdenkaHolubová
10ZuzanaKleinová
11LenkaKovříková
12VladimírKubizňa
13RomanKyška
14DušanLichner
15StanislavMajzlík
16SlávkaMarková
17AlenaMatejovičová
18PetraMišeková
19TomášParvanov
20MariánPevala
21MilanPravňan
22IvanaRusnáková
23PeterStanek
24IvanŠimek
25OľgaŠišková
26IvanaValková
27IvanaVečereková
28JarmilaVelitšová
29MichalZáhumenský
30PetraZimeľová
31TomášZrúbek

 

 

 

Trieda IV.D
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Mgr. Jana Kováčiková

 

1MariánBaleja
2MartinBalko
3LuciaBruncková
4VladimírBulvas
5ErikČervík
6RenátaGalgaňáková
7DenisaHolková
8RadovanHrivnák
9MáriaHuberová
10DanaKapalová
11JankaKonšová
12RadoslavKoša
13DominikaKráličeková
14IvanaKráliková
15ZuzanaKurhajcová
16BranislavĽachký
17RadoslavaLamošová
18TomášLejava
19MilanLupták
20LuciaMacíková
21MiroslavMarkovič
22MichaelaMešterová
23LuciaNeumahrová
24LuciaObšivanová
25AlexandraPisarovičová
26PeterPittner
27HelenaProcházková
28SilviaSihlovcová
29EmíliaŠarlinová
30PeterŠlichtík
31MariánZajasenský
32PatrikZemianek

 

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka Ing. Miroslava Vaňková

 

1RomanBukva
2MiroslavCáfal
3MartinČernek
4MarekDvorský
5RomanGaššo
6ŠtefanGrenčík
7PavolHanuliak
8AndrejHlaváč
9MatúšHulla
10RadovanChasník
11ĽubomírIvan
12DanielKatana
13JánKolega
14JurajKorytiak
15PeterKrajči
16JánLacúch
17MariánLojka
18MartinMatula
19MichalMlynček
20JozefPáleš
21PeterPauko
22MichalPekara
23TomášPivko
24PeterStehlík
25ĽubošStrapko
26MilanSušienka
27MartinŠtětina
28AndrejŠvieda
29VíťazoslavVajda
30MartinVanko
31MilanZibolen

 

 

 

Trieda IV.F
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Oldřich Tesař

 

1JánBabinský
2BranislavBlahušiak
3JurajBorcovan
4JánHonko
5MartinHorváth
6MikulášHronec
7JurajChmelík
8JozefJaniček
9DušanJunas
10RadoslavKaštíl
11DušanKochol
12JozefKováč
13LiborLičko
14JurajMalík
15MartinMaňka
16MilanMažáry
17PeterMichnáč
18TomášNavrátil
19JozefPáleš
20ĽuboslavPerončík
21ĽubomírSlezáček
22JánStaňo
23JurajStaňo
24MariánTaraba
25VlastimilTomka
26PavolTurbek
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube