nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 2002

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2001 – 2002


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Mgr. Nataša Baruníková 1. ročník, Mgr. Perla Ivaničová 2.-4. ročník

 

1 Mário Buranský
2 Emil Dendis
3 Marek Grusman
4 Richard Kollár
5 Ján Líner
6 Matej Lisík
7 Richard Macura
8 Ján Maršala
9 Jana Pialová
10 Tomáš Rúrik
11 Martin Sedliak
12 Marek Siakeľ
13 Michal Stanek
14 Tibor Šeliga
15 Dušan Paulíny
16 Michal Vríčan

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor mechatronika
Triedna učiteľka Ing. Lenka Huňorová 1.-2. ročník, Ing. Miroslava Vaňková 3-4. ročník

 

1 Peter Baka
2 Tibor Beňo
3 Juraj Bernát
4 Michal Bukna
5 Vladimír Bulej
6 Ján Cíger
7 Milan Domény
8 Milan Hulej
9 Roman Lošák
10 Ladislav Lukáč
11 Jozef Majerák
12 Peter Páleš
13 Peter Skuhra
14 Michal Sýkora
15 Branislav Šesták
16 Marián Tatala
17 Ján Timko
18 Peter Tomek
19 Marián Tyršel
20 Peter Vakrčka
21 Juraj Vraňák

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Ing. Tatiana Sarnovská

 

1 Zuzana Badová
2 Lukáš Bajčičák
3 František Barabáš
4 Pavol Brutenič
5 Katarína Dzúriková
6 Alena Gilianová
7 Lucia Hanzelová
8 Ľubica Chrenová
9 Daniela Kováčová
10 Žaneta Krasnecová
11 Katarína Levická
12 Ján Ličko
13 Lucia Machyňáková
14 Ivana Marková
15 Zuzana Matulová
16 Adriana Paulovičová
17 Tomáš Prčina
18 Pavol Príbeli
19 Ivan Simonides
20 Martin Staňo
21 Ivana Stračiaková
22 Petra Strculová
23 Mária Štrangfeldová
24 Slavomíra Šufliarska
25 Zuzana Švíková
26 Valéria Tomková
27 Janka Volnová
28 Peter Zezula

 

 

Trieda IV.D
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka RNDr. Miroslava Šturmová

 

1 Tibor Csunyocska
2 Maroš Červeň
3 Vladimír Čižniar
4 Juraj Domonkoš
5 Pavol Jašurek
6 Ján Kleskeň
7 Ľuboš Kmeť
8 Milan Kováčik
9 Milan Kožuch
10 Michal Krivošík
11 Tomáš Kubiš
12 Zdenko Kuzmány
13 Ján Marek
14 Peter Minárik
15 Boris Segeč
16 Daniel Schudich
17 Ján Šimko
18 Peter Šteiner
19 Radovan Ulej

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Jozef Jurica, CSc.

 

1 Marek Ďuríček
2 Peter Džúr
3 Milan Halač
4 Ján Haruštiak
5 Peter Hudec
6 Igor Ilavský
7 Milan Kim
8 Boris Knapčík
9 Martin Kopecký
10 Vladimír Kubiš
11 Michal Kudlička
12 Peter Lamoš
13 Ľubomír Lichner
14 Michal Longauer
15 Roman Marušinský
16 Lukáš Mastalerz
17 Dalibor Mrázik
18 Ondrej Ovšonka
19 Radoslav Palacka
20 Ľubomír Petrovič
21 Ľubomír Sklenár
22 Daniel Taraba
23 Ivan Trgiňa
24 Ondrej Zajac
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube