Absolventi 2002

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2001 – 2002


 

Trieda IV.A
Odbor strojárstvo
Triedna učiteľka Mgr. Nataša Baruníková 1. ročník, Mgr. Perla Ivaničová 2.-4. ročník

 

1MárioBuranský
2EmilDendis
3MarekGrusman
4RichardKollár
5JánLíner
6MatejLisík
7RichardMacura
8JánMaršala
9JanaPialová
10TomášRúrik
11MartinSedliak
12MarekSiakeľ
13MichalStanek
14TiborŠeliga
15DušanPaulíny
16MichalVríčan

 

 

 

Trieda IV.B
Odbor mechatronika
Triedna učiteľka Ing. Lenka Huňorová 1.-2. ročník, Ing. Miroslava Vaňková 3-4. ročník

 

1PeterBaka
2TiborBeňo
3JurajBernát
4MichalBukna
5VladimírBulej
6JánCíger
7MilanDomény
8MilanHulej
9RomanLošák
10LadislavLukáč
11JozefMajerák
12PeterPáleš
13PeterSkuhra
14MichalSýkora
15BranislavŠesták
16MariánTatala
17JánTimko
18PeterTomek
19MariánTyršel
20PeterVakrčka
21JurajVraňák

 

 

 

Trieda IV.C
Odbor technické a informatické služby
Triedna učiteľka Ing. Tatiana Sarnovská

 

1ZuzanaBadová
2LukášBajčičák
3FrantišekBarabáš
4PavolBrutenič
5KatarínaDzúriková
6AlenaGilianová
7LuciaHanzelová
8ĽubicaChrenová
9DanielaKováčová
10ŽanetaKrasnecová
11KatarínaLevická
12JánLičko
13LuciaMachyňáková
14IvanaMarková
15ZuzanaMatulová
16AdrianaPaulovičová
17TomášPrčina
18PavolPríbeli
19IvanSimonides
20MartinStaňo
21IvanaStračiaková
22PetraStrculová
23MáriaŠtrangfeldová
24SlavomíraŠufliarska
25ZuzanaŠvíková
26ValériaTomková
27JankaVolnová
28PeterZezula

 

 

Trieda IV.D
Odbor elektrotechnika
Triedna učiteľka RNDr. Miroslava Šturmová

 

1TiborCsunyocska
2MarošČerveň
3VladimírČižniar
4JurajDomonkoš
5PavolJašurek
6JánKleskeň
7ĽubošKmeť
8MilanKováčik
9MilanKožuch
10MichalKrivošík
11TomášKubiš
12ZdenkoKuzmány
13JánMarek
14PeterMinárik
15BorisSegeč
16DanielSchudich
17JánŠimko
18PeterŠteiner
19RadovanUlej

 

 

Trieda IV.E
Odbor elektrotechnika
Triedny učiteľ Ing. Jozef Jurica, CSc.

 

1MarekĎuríček
2PeterDžúr
3MilanHalač
4JánHaruštiak
5PeterHudec
6IgorIlavský
7MilanKim
8BorisKnapčík
9MartinKopecký
10VladimírKubiš
11MichalKudlička
12PeterLamoš
13ĽubomírLichner
14MichalLongauer
15RomanMarušinský
16LukášMastalerz
17DaliborMrázik
18OndrejOvšonka
19RadoslavPalacka
20ĽubomírPetrovič
21ĽubomírSklenár
22DanielTaraba
23IvanTrgiňa
24OndrejZajac
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube