nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 2005

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2004 – 2005


 

Trieda IV.A

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka Ing. Dagmar Najšlová

 

1 Martin Bačo
2 Mária Briliaková
3 Peter Híčik
4 Adriana Chaloupská
5 Lukáš Jančúch
6 Lukáš Janiš
7 Mariana Kaššovicová
8 Nadežda Kubáňová
9 Ján Lauko
10 Danica Lauková
11 Ivana Macková
12 Veronika Molnárová
13 Milan Pekara
14 Helena Pliešovská
15 Veronika Potočárová
16 Monika Šagáthová
17 Ondrej Šlichtík
18 Pavol Štefánik
19 Martina Štrbáková
20 Boris Šutvaj
21 Lea Talafúsová
22 Martin Turňa
23 Andrea Uherčíková
24 Adam Vajo
25 Martin Vrtiak
26 Michal Vrzúk
27 Eva Zajacová
28 Zuzana Žilinčíková
29 Filip Žingor

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka RNDr. Bibiana Madejová

 

1 Tomáš Brindžák
2 Peter Daniška
3 Tomáš Domiňák
4 Martin Fidrik
5 Milan Gajdoš
6 Pavol Gregor
7 Adam Chrastina
8 Martin Ivan
9 Peter Janota
10 Jaroslav Kašuba
11 Michal Kerek
12 Filip Kmeco
13 Juraj Kollár
14 Jozef Krasničan
15 Pavol Marek
16 Oskár Mažgút
17 Martin Potančok
18 Vladimír Pulkovník
19 Dušan Ráheľ
20 Jaroslav Rovňaník
21 Martin Smolka
22 Tomáš Tkáč
23 Michal Uhliarik
24 Jaroslav Vaňko

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Mgr. Eleonóra Turanská

 

1 David Allo
2 Ladislav Bučík
3 Ľuboš Budiský
4 Martin Cigler
5 Martin Čarnecký
6 Tomáš Dírer
7 Barbora Domová
8 Katarína Eichlerová
9 Jaroslav Ficek
10 Jaroslav Gajdošík
11 Zuzana Gašparová
12 Michal Hajabač
13 Zuzana Helcová
14 Eva Hulejová
15 Miroslav Janek
16 Michal Kačák
17 Marián Krška
18 Peter Kurek
19 Miroslav Lacka
20 Lukáš Malík
21 František Mravec
22 Monika Mudroňová
23 Ľubica Najšlová
24 Andrea Sloviaková
25 Miroslav Suráň
26 Ivan Šenšel
27 Iveta Šupová
28 Michal Vlček

 

Trieda IV.D

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Mgr. Blažena Kocholová

 

1 Tomáš Antoš
2 Gabriela Avramová
3 Tatiana Bellová
4 Martin Betuštiak
5 Lucia Ďurdíková
6 Michal Frlička
7 Peter Getta
8 Juraj Hnilica
9 Jakub Jančovič
10 Tomáš Korauš
11 Martin Kubalík
12 Viktor Kvašnica
13 Martin Lichner
14 Veronika Lichnerová
15 Tomáš Machovič
16 Erika Miková
17 Filip Nemec
18 Marek Oravec
19 Lukáš Orčík
20 Rastislav Potenga
21 Martina Ráheľová
22 Martin Rybička
23 Dušan Scholtz
24 Michal Ševcech
25 Daniel Šišan
26 Petra Štrbová
27 Juraj Vrabec
28 Milan Záborský
29 Ján Zigo

 

 

Trieda IV.E

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Oldřich Tesař

 

1 Andrej Ambroz
2 Eduard Baník
3 Ján Čabuda
4 Filip Časnocha
5 Peter Daruľa
6 Juraj Diškanec
7 Miroslav Engli
8 Stanislav Gergišák
9 Radislav Gombársky
10 Jozef Gonšor
11 Michal Jančík
12 Ján Jašurek
13 Peter Jašurek
14 Martin Juris
15 Jozef Klocháň
16 Ľuboš Krejčír
17 Tomáš Mády
18 Peter Medveď
19 Peter Michút
20 Tomáš Paulík
21 Tomáš Piala
22 Michal Podhorský
23 Martin Rosoň
24 Dušan Schvarc
25 Jakub Súčanský
26 Róbert Záthurecký

 

 

 

Trieda IV.F

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Mgr. Milan Kováčik

 

1 Vladimír Ďurana
2 Pavol Frnčo
3 Juraj Grich
4 Marián Hulla
5 Peter Kovalčík
6 Michal Krkoša
7 Ján Mikulka
8 Miroslav Mišutka
9 Miroslav Mokráň
10 Jozef Mráz
11 Lukáš Obál
12 Tomáš Piták
13 Peter Plavnický
14 Dalibor Ranto
15 Marián Remeň
16 Michal Repáň
17 Martin Rybár
18 Branislav Schudich
19 Filip Sloboda
20 Marcel Szabo
21 Radovan Švec
22 Juraj Tóth
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube