štvrtok, 29 februára, 2024

Absolventi 2010

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2009 – 2010


 

Trieda IV.A

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka Ing. Lenka Huňorová

 

1 Tibor Bogdan
2 Peter Briš
3 Matej Čička
4 Norbert Dotko
5 Samuel Hopko
6 Martin Chudjak
7 Peter Janotík
8 Branislav Javorek
9 Tomáš Katrič
10 Radovan Kramár
11 Miroslava Kramárová
12 Martin Krška
13 Matej Líner
14 Jakub Lukašík
15 Ladislav Martinček
16 Michal Mičo
17 Veronika Mozdíková
18 Marek Pecho
19 Daniel Rajčan
20 Jakub Ruman
21 Matej Sloboda
22 Matej Somr
23 Natália Strculová
24 Martin Štrbák
25 Beáta Thomková
26 Tomáš Veľký
27 Michaela Vojtová

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka Mgr. Katarína Kadlecová

 

1 Patrik Bodorík
2 Tomáš Böhm
3 Ján Červoč
4 Ján Gulas
5 Jakub Holboj
6 Jaroslav Jambor
7 Martin Kalnický
8 Ondrej Krivuš
9 Dušan Lahuta
10 Michal Pavličko
11 Roman Pittner
12 Jakub Poliak
13 Filip Rulíšek
14 Jakub Skuhra
15 Matej Štefánik
16 Dominik Vojt
17 Jakub Zajac

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Ing. Zdenka Tomková

 

1 Ivana Bučíková
2 Maroš Calík
3 Barbora Čulá
4 Martin Denko
5 Ivona Dvořáková
6 Patrik Ferenc
7 Lukáš Hlinka
8 Michal Hudák
9 Peter Chluda
10 Peter Karolčík
11 Tomáš Kiš
12 Lucia Michalková
13 Michaela Párovská
14 Adriana Pašková
15 Tomáš Petráň
16 Dušan Podhorský
17 Lukáš Silvester
18 Maroš Siráň
19 Martin Vojtas

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Radomír Kováčik

 

1 Lukáš Borič
2 Juraj Dlužanský
3 Martin Hlaváč
4 Ondrej Jančovič
5 Vladimír Kotrus
6 Martin Kráľ
7 Jakub Kubica
8 Martin Laš
9 Anton Mikuláš
10 Michal Mišík
11 Jakub Mydlo
12 Michal Paško
13 Marián Pšenka
14 Matej Rajčan
15 Filip Smutný
16 Matej Svrček
17 Róbert Vajda
18 Marek Vaňo
19 Matej Vengrín
20 Matej Zelina

 

 

Trieda IV.E

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Oldřich Tesař

 

1 Tomáš Csunyocska
2 Michal Černiansky
3 Radovan Čulok
4 Peter Hanko
5 Ján Jagnešák
6 Peter Jesenský
7 Ján Kalmár
8 Roman Klocháň
9 Marek Kováč
10 Lukáš Kysel
11 Ronald Márföldi
12 Patrik Melec
13 Branislav Muntág
14 Štefan Ondruš
15 Matúš Paško
16 Miroslav Pavlišin
17 Michal Petrovič
18 Ivan Reichel
19 Miroslav Sušienka
20 Andrej Škuta
21 Marián Štilec
22 Peter Turčan
23 Robert Vašátko
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube