nedeľa, 23 júna, 2024

Absolventi 2012

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2011 – 2012


 

Trieda IV.A

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka Mgr. Jela Jesenská 1. – 3. ročník, Mgr. Viera Schudichová 4. ročník

1 Milan Badáň
2 Daniel Bujna
3 Martin Bukový
4 Michal Calík
5 Martin Černák
6 Dávid Flimel
7 Peter Gatial
8 Milan Kakoš
9 Jakub Kalnický
10 Maroš Klinovský
11 Martin Kováčik
12 Monika Kukučková
13 Martin Markovič
14 Martin Matejčík
15 Matej Milec
16 Vladislav Mižička
17 Jozef Múčka
18 Marek Padych
19 Ján Pekara
20 Pavol Petrovič
21 Tomáš Sekanina
22 Peter Strmeň
23 Dominik Škerlecz
24 Marko Višňovský
25 Andrej Vozár

 

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedna učiteľka PaedDr. Eva Veselovská

 

1 Maroš Baránek
2 Igor Bruk
3 Peter Derik
4 Michal Ďurkovič
5 Peter Fekula
6 Martin Hurta
7 Radoslav Kadnár
8 Lukáš Kostrab
9 Mário Kováč
10 Peter Lanko
11 Matúš Laššák
12 Erik Mesík
13 Martin Potočan
14 Boris Raffaj
15 Ján Ráheľ
16 Peter Rišian
17 Michal Straka
18 Radoslav Štancel
19 Martin Török
20 Michal Vaterka

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Ing. Lýdia Sečanyová

 

1 Zuzana Berníková
2 Samuel Bobáň
3 Renáta Bulková
4 Marián Cesnek
5 Martin Cigánik
6 Jakub Florek
7 Michal Gelatík
8 Michal Janík
9 Ján Jariabka
10 Roman Jesenský
11 Marek Kuchar
12 Janka Minárska
13 Anton Palenčár
14 Nikola Rendková
15 Marián Slezák
16 Jakub Šibík
17 Tomáš Tarič
18 Michal Valaštík

 

 

 

Trieda IV.D

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Mgr. Martin Švieda

 

1 Radoslav Baranec
2 Martin Bulenínec
3 Jakub Ducár
4 Marek Dzúrik
5 Miroslav Husár
6 Ľubomír Kepič
7 Tomáš Kozub
8 Peter Krčula
9 Andrej Lukáč
10 Peter Majerčík
11 Michal Mariak
12 Michal Mičík
13 Andrej Poliak
14 Michal Rizman
15 Martin Roxer
16 Martin Sajko
17 Tomáš Spiššák
18 Ľubomír Šimo
19 Lenka Školníková
20 Matúš Šťastniak
21 Juraj Štilec

 

 

 

Trieda IV.E

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Milan Čiljak

 

 1 Beneš Rastislav
2 Dlužanský Martin
3 Dubovec Peter
4 Ďudík Maroš
5 Ďuriš Štefan
6 Dvořák Tomáš
7 Frno Roman
8 Haľama Róbert
9 Havan Patrik
10 Kokles Patrik
11 Mičuda Ľuboš
12 Morgoš Ján
13 Murín Tomáš
14 Palko Lukáš
15 Počala Matej
16 Podhorský Peter
17 Poláček Jakub
18 Rizman Michal
19 Rúrik Michal
20 Sieklik Ivan
21 Švec Róbert
22 Urban Štefan

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube